Volotea

Napsal David Eiselt 2012-07-26T09:39:38+02:00 ve fóru Letecké společnosti

Dalo se najít i zpáteční - třeba 23.03. tam a 04.04. zpět
Před 10 min se ale zrovna tahle kombinace vyprodala...

Všechny nejlevnější kombinace se dají snadno najít tady:
http://azair.me/1P2xUPD

Akce stále platí, zakoupeno Praha - Marseille 20.-30.6. pro dvě osoby celkem za 3,88 EUR smiley

Díky za tip, koupila jsem letenku do Toulouse na pár dní na konec srpna smiley Ještě jsou na 5-8 dnů na různé srpnové termíny, kdyby někdo hledal.

Neni (nebyl) to vyprodej àla Megabus? Prvnich par sedacek za euro a pak postupne zdrazeni?

Ahojte,
mám členstvo u Volotea a kamarát ma poprosil o kúpu leteniek za 1€. Neviete či je OK nakúpiť letenky (pre mňa, jeho atď.) a potom by som ja neletela? Pri cene leteniek 1€ sa to samozrejme veľmi oplatí aj keby som neletela, ale neviem či to splňuje ich podmienky. Ďakujem za odpoveď smiley

Je to ok smiley

Ještě pořád možné kombinace za 1,94 eura při routingu PRG-TLS, BOD-PRG (2 místa za 3,88 €) smiley Jen připomínám, že za registraci získáváte 10 € kreditu, letenky máte tedy zdarma!

Máte někdo zkušenosti s měřením zavazadel? Mám batoh, který je hluboký 26 cm. Zmačknout do klece ho není problém, ale když ho vezmou a roztáhnou, tak neprojdu. Jka je to s Voloteou? Maj klece nebo ne? Měřej ručně nebo ne?
Jde mi o Praha - Benátky.

Díky za odpověď smiley

To zní velmi dobře. Asi to zkusím risknout a případně na ně budu vřískat smiley .. jako pamatuju, že mi kdysi známá říkala, že místo klece dorazil frajer s metrem a najednou měli přes smiley ... nerad bych se rozčiloval před dovolenou a dělal scény smiley

Přesně jak píše dryadka výše – pokud zavazadlo zmáčkneš, není žádný problém smiley

Čau,
mám dotaz. Dneska mi přišel znovu mail s booking confirmation od Volotea (první jsem dostal hned po koupi 8.9.), tak jsem si říkal, že nějakej omyl, že to poslali znovu (letíme PRG-VCE-PRG původně 17.12 - 20.12.), nicméně když jsem se na to teď pořádně podíval, tak jsem zjistil, že mi nejen bez vysvětlení, ale jakéhokoliv upozornění (confirmation vypadá úplně stejně jako původní, dokonce s tím, že už mám i přidělena sedadla atd.) změnili termín na 20.12 - 24.12. Lítám hodně, ale s tímhle jsem se ještě nesetkal, to mi už přijde mimo, přebookování na zcela jiný termíny než původně. Máte s tím někdo zkušenost a případně jak jste to řešili? Nepřišla tam ani žádná nabídka na refund nebo cokoliv.
Díky za odpovědi.

Koukám na to, let 17.12. byl úplně zrušen a tak tě alespoň automaticky "rozumně" přebookovali. Nyní máš samozřejmě možnost si vybrat jiný termín nebo chtít refund.

Já jsem právě nedohledal jestli let zrušili nebo je plný a letí. Ale forma komunikace mi přijde teda dost mimo, bez jakýhokoliv upozornění. O refund si musím napsat nebo se to dá vyřešit přes web prosím Tě?

V rezervačním systému ten let chybí..

http://www.volotea.com/en/contact/

Díky za rychlý odpovědi

Tak se mi stalo něco podobného - 14 dní před odletem. S tím rozdílem že přesunuli jen odlet z Prahy do Bordeaux z 11.11. už na 9.11. (návrat zůstává stejný 13.11.) Zajímavé je, že když kliknu na přebookování letenek, je termín odletu jen 6.11. a návrat 16.11., ale když si vyhledám lety přes hlavní stránky je tam plno dalších letů.. Jen za 150 E a ne za 5 E co jsem letenky kupoval smiley

Sleva 10 eur při uplatnění kódu AUTUMN15, platnost do 21.11.

Pro majitele členství Supervolotea jen malé upozornění před automatickou prolongací členství na další rok, která je ve výchozím nastavení smiley To jenom, abyste se nedivili, až vám Volotea stáhne 49.99 €, aniž byste o tom věděli.

Akce za 1 eur by měla být nastartována dnes, prozatím jen Benátky - Praha na červen za 0.97 eur

Budou i do Francie?

Dostanete se někdo k rezervaci za 19.99, kterou to nabízí v tom kalendáři na všechny termíny? Když chci ale bookovat, tak mi tam vyskočí standardní cena (konkrétně multicity PRG - Tulouse 4.8. a Marseille - PRG 8.8.) nějakých 65,99 jedna. Nic se nezmění ani když to hledám jako one-way ani když dám jen 1 pasažéra, tak nevím kde je problém.

Mám rovnaký problém. Akonáhle mám vybraté 2 letenky za 2€ a idem ďalej tak hodí cenu 100€. Členstvo mám.

mám membership a jméno stejné jako otec – myslíte, že to systém rozlišuje? (první odlet mám teprve v září, takže checkin je daleko a nemám, jak to ověřit)
jde mi o to, kdybych chtěl třeba booknout letenku, aby letěl on..

Myslím, že to nerozlišují a tím pádem máš celkem hezkou výhodu.

Tak mě napadlo, můžu letět na jednoeurovky jen v době, kdy mi platí členství v Supervolotea, nebo stačí, když jsem měla členství v době jejich nákupu? Díky za odpověď smiley

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!