Vaše zkušenosti s touto aerolinií a jejich raritou v podobě Boeingu 717. Rezervace letenek: volotea.com / dodatečné informace k této společnosti jsou shrnuté na http://cestujlevne.com/volotea .

Volotea

Založil ve fóru Letecké společnosti

No tak jo :-). Jeste se zeptam, nevite jak zaridim toto? Mam zajit do banky? (Airbank)

To process the payment of 200, 00 EUR, please confirm your bank details by emailing us an official bank slip which includes the Account´s Beneficiary Name exactly as it appears on the account, Account Number, Bank Name, Bank Address, Routing Transit Number and Swift Code are shown.

0 Citovat

Nikam chodit nemusíš, stačí když jim pošleš údaje pro provedení platby ze zahraničí - tedy to co psali - najdeš na stránkách banky.

0 Citovat

Myslis? Bank slip zni jak nejaky ofiko utrzek/dokument od banky.. ale ok, zkusim a uvidim.

0 Citovat

Seš teda drsnej... taky mi propadly letenky u Volotey po 5 EUR a teda ani mě nenapadlo, že bych mohl (nebo chtěl) něco vymáhat.

0 Citovat

Napiš jim údaje a pošli hlavičku z nějakého bankovního výpisu.

0 Citovat

mirjur napsal(a):

Seš teda drsnej... taky mi propadly letenky u Volotey po 5 EUR a teda ani mě nenapadlo, že bych mohl (nebo chtěl) něco vymáhat.

Chapu, kazdej podle sveho gusta..

0 Citovat

Většinou stačí název účtu (tvé jméno), název banky, IBAN (mezinárodní číslo tvého účtu) a SWIFT kód (pro airbank je AIRACZPP)

0 Citovat

Akce pro Megavolotea členy, letenky za 1 €

Lze např. Marseille - Funchal (Madeira), Mnichov - Montpellier apod.


mrs-fnc.png

0 Citovat

Je to ale spíš o 1 termínu na linku, z Prahy pak nic... :)

0 Citovat

Zapomnel jsem tu vsem podekovat. Volotea vyplatila za zpozdeni kazdemu z nas 100euro, takze za cenu celkovych 20euro za letenky jsme dostali dohromady 400euro. Konecne po stovce letu prvni kompenzace, byt ne uplne zaslouzena, kdyz jsme ani neleteli :-D O to vic potesila, prispevek na Portugalsko to byl pekny :-)

0 Citovat

Ahoj, chci se zeptat, máme roční dítě, a děti do 2 let platí 25€ za let, je možné koupit prckovi letenku child, když je o dost levnější? To samé například i Ryanair, Děkuji

0 Citovat

Mám takové dilema. Letím dneska do BOD a odlet je plánovaný na 14:10.


Dneska v 1 ráno mi přišel email z checkmytrip, že změnili odlet na 13:10, ale když koukám na stránky Volotea, tak tam je pořád 14:10.

Co si o tom myslíte? V kolik hodin je tada odlet?

0 Citovat

Nie je to nejaký error zo strany checkmytrip spôsobený zmenou času na letný, aj keď to až od nedele? Držal by som sa toho čo je na boarding passe

0 Citovat

Celou dobu jsem žil v domění, že credit na volotea.com je platný na jakékoliv letenky. Teď mi s tím ale nešli zaplatit letenky v akci. Je to nějáká novinka? Nebo jsem jen žil v iluzi?

JInak, objevili se 9e leteneky z prahy do toulouse. Duben až červen. I bez  členství.

0 Citovat

jj,už jsem zkompletoval, sice je to za 1+9 moje nejdražší zpátečka od Volotea, ale holt někdy musí člověk pustit žilou:-)

0 Citovat

Ty jo, ty se teda nešetříš cali 

0 Citovat

jj, letos mám významné výročí, tak jsem trochu rozmařilý a sem tam pustím pár eur:-)

0 Citovat

Dnes letenky za 6€ aj bez clenstva :)

0 Citovat

jakob napsal(a):

Celou dobu jsem žil v domění, že credit na volotea.com je platný na jakékoliv letenky. Teď mi s tím ale nešli zaplatit letenky v akci. Je to nějáká novinka? Nebo jsem jen žil v iluzi?

JInak, objevili se 9e leteneky z prahy do toulouse. Duben až červen. I bez  členství.


Tak odpovím si sám. Dnes tím letenky v akci zaplatit šly. Jediný rozdíl, že dnes jsem kupoval RT.

Už jsem se bál, že se toho jejich kreditu nezbavím ;-) ale podařilo se - NAP-PMO RT pro 2 jsem sklepnul z 40,88 na 0,88euro. 

0 Citovat

Po 1 termínů 2 € letenky z Mnichova do Montpellieru, Asturiasu, z Vídně do Bilbaa a z Prahy do Nantes. Vždy týdenní pobyt během června.

0 Citovat

Pro dobrodruhy


zpět třeba Funchal - Barcelona - Praha s Vuelingem za 2,4k https://goo.gl/flights/MubRz



muc-mpl-mrs-fnc.png

0 Citovat

Jednoeurovky na trase MUC-MPL v září, max 2 místa na let.

No a pak jako vždy roztroušeně v jednom směru, třeba NTE-PRG, MRS-PRG... Jedno, dvě místa, v druhém směru nic :)

0 Citovat

Stejně jako Ryanair, i Volotea už začala rozsazovat. :/

0 Citovat

V systému se objevily letenky PRG-CAG, na konci srpna jsou v jednom směru 9 €, opačně bohužel velice drahé. Možná jen posečkat na nějakou akci :-)


prg-cag.png
cag-prg.png

0 Citovat

 Nová linka: Praha – Lyon s Voloteou

http://zaletsi.cz/nova-linka-pra...s-voloteou


Průvodní zdroj/oznámení se mi nepodařilo dohledat, tak snad to není kachna.

EDIT: Druhý zdroj: https://www.airways.cz/zprava/vo...-a-lyonem/

0