Vaše zkušenosti s touto aerolinií a jejich raritou v podobě Boeingu 717. Rezervace letenek: volotea.com / dodatečné informace k této společnosti jsou shrnuté na http://cestujlevne.com/volotea .

Volotea

Založil ve fóru Letecké společnosti

Cekal jsem ze  bude nejaka reakce takoveho typu -), takze eremi , proste se me to nechtelo hledat kolik stoji clenstvi ,ale celkem me nastvalo , kdyz jsem otervrel 3 nebo 4 destinace  kde byly prezentovany letenky za 1 euro a chtelo to pak po me 50 x tolik, u wizzu  je  jednoduche prepinani  a tak u kazde letenky vidim hned  kolik stoji bez clenstvi a  kolik s clenstvim , ktere je nakonec levenejsi nez ma Voletea

Lukasi, v cem je B717  pohodlnejsi nez B738  ? ptam se bez ironie, protoze  jsem B717 neletel ,jinak je podle meho  na  1-2 hodinovych letech je jakasi subjektivni pohodlnost nepodstatna a nemam pocit , ze by bylo neco v B738 vyslovene nepohodlne   Mozna , je to jen otazka zvyku  , vseobecne by se mi ten graficky prehled i libil ,vyhledavani v Ryanu skutecne neni  nejlepsi ,ale jak jsem na to uz zvykly, tak s tim problem nemam , co je problem kazdeho vyhledavani ,v jakekoliv spolecnosti, je nabizeni  neceho co nechci ,ma to byt jednuchym zpusobe udelano tak, ze  + pouze pridat  tu sluzbu a ne abych odklikaval ze ji nechci

S temi zavazadly samozrejme  nejvic vyhovuji dve kabinova  , pricemz  jedno z nich klasicky rozmer ,ale musim rict , ze v posledni dobe jsem se naucil litat zase bez priority a bez vyberu sedadla ,alespon pro cestu z Irska do CR , opacne si  to sedadlo  koupim  jen  proto , ze si mohu  vytisknout letenky  pred odletem doma v Irsku   Volotea  opravdu zadnou nabidku z Irska nema ,ale tim to neni ,ze jsem s nimi jeste neletel

Prestupovani mi nevadi  ,pokdu to zrovna neni vicehodinove cekani na Stanstedu a neni hodinovy  pochod v koridoru pres security  a narvana  hala s nepohodlnymi drevenymi lavicemi a nefungujici internet s obri reklamou ze je 4 hodiny free,  vadi mi  ,ze Volotea  ,co jsem tak nejak o tom slysel posunuje casto casy  a naplanovat pak prestup muze  byt problemove 

Ale rad to nekdy zkusim  , pokud bude  normalni cena i jindy, nez  pri akci pod 40 euro OW ,ja skutecne nemusim mit jen Ryanair i kdyz ho porad  chvalim ,ale chvalim ho proto , protoze poskutuje v pomeru cena /vykon  nejlepsi  sluzby , pochopitelne budu i jine pouzivat mene  , kdyz wizz, ani  easyJet z Irska nelita  a Aear Lingus  je  vyrazne drazsi

V posledni dobe  me zacal zajimat eurowings , taky jsem s nimi jeste neletel  ,  sundat  vahu s 10 na 8 kg mi problem nedela  2 kg male zavazadlo taky umim dodzet  a nejak se ted  vylepsuje s cenama
0 Citovat

Máme to ale štěstí, že se Ti naopak chce věnovat tolik času vypisování nekonečných výlevů, které snad už ani nikdo soudný nečte, stále dokola.

0 Citovat

eremi  , takze ty se hodnotis jako nesoudny ?- )) nebo jsi to snad necetl -)

0 Citovat

Ne mikire, považuju se za soudného a rozhodně to nečtu, zvládnu to tak maximálně přeletět během několika sekund, co kdyby náhodou jsi napsal něco normálního a ne klasické adorování FR...

0 Citovat

eremi ,myslim , ze za tu dobu co sem chodim , jsem toho normalniho napsal dost , jen nekteri , nejen ty , z toho kontextu , vytahnou vzdycky jen ten Ryanair .pripadne moji oblibenou destinaci Kanarske ostrovy ,nebo prekrouti  muj subjektivni nazor na neco co udajne vyhlasuju , ze to tak je ,ale to uz je jine tema nez Volotea , netvrdim ze to tam treba neni , ale neda se to s toho takto vytrhovat

u Volotey  jsem si vicekrat vsimnul  toho .ze se resila  zmena casu ,dokonce i zmena dne , nevim jak casto neco takoveho  nastava a zda je realne pak treba ziskat kompenzaci

Mozna nekdy neopravne znectivam  jine spolecnosti  i kdyz s nimi nelitam ,ale totez mnozi delaji ,kdyz kritizuji Ryanair a kdyz to zneguju ,jsem automaticky  agent Ryanairu , pritom me se taky nelibi politika zavazadel , presazovani  , donucovani  zvedanim cen sluzeb navic,  aby si to lidi museli  koupit ,jinak tam pak je nevyhoda , ale nikdo pak uz nechce videt , vseobecne nizkou cenu jakychkoliv letu  a velikeho vyberu letu ,,vcasnost letu , pricemz s nimi lita malo ,nebo vubec  ale nezapomene se pripojit ke kritice

Mym cilem toho prispevku ,ze jsem  na to zacal reagovat ,bylo to, ze muj subjektivni nazor  je ten, ze prodej 1 eurovych letenek ,ktere se  vlastne daly koupit a neco sestavit jen asi v omezene mire, nebo vubec,je vlastne jen klamavou reklamou te  spolecnosti

Kdysi mival i Ryanair letenky za euro nebo za dve , vetsinou se jim zhroutily webovky a taky se jen nekomu podarilo koupit , nemel jsem ty akce moc rad , protoze  to znamenalo problem z webem ,kdyz bych nahodou potreboval v tu chvili check -in atd,  

Nepomlouvam Voleteu ,nechvalim Ryanair, proste jen hodnotim soucasnou situaci  na leteckem trhu
0 Citovat

[citace="mikir"]

eremi ,myslim , ze za tu dobu co sem chodim , jsem toho normalniho nepsal dost ...

Přesně :D

Víc takových perel na začátku komentáře. Dál než k druhému řádku se u tvojeho komentáře stejně nedá dostat.

0 Citovat

jakob napsal(a):

[citace="mikir"]

eremi ,myslim , ze za tu dobu co sem chodim , jsem toho normalniho nepsal dost ...

Přesně :D

Víc takových perel na začátku komentáře. Dál než k druhému řádku se u tvojeho komentáře stejně nedá dostat.

A to tam jsou i odstavce dokonce! 😀

0 Citovat

jakob  i mistr tesar se utne -))  premyslel jsem jestli to mam opravit nebo ne ,pravda  v te souvislosti ten preklep zni dobre  -)

Takze ten druhy odstavec je pravdivy ? -) Marek ,dokonce i carky -)
0 Citovat

Mám s VOE jen 6 letů ale nic mi neposouvali. Takže za mě spokojenost. I ten B717 mi přišel náramně pohodlný.

Kompenzaci jsem s nimi neřešil ale co si matně pamatuju tak stejný problém jako všechny LC.

0 Citovat

Zdravím,

chtěl by ses zeptat, jak je to se zavazadlem na palubu. Mám takový pocit, že při koupi letenek se mi ukázalo, že bez příplatku mi umístí příruční zavazadlo do podpalubí, ale při check-in sem nic takové neviděl. Jsem jen sklerotik. Nebo je potřeba příruční zavazadlo někde odevzdat?

0 Citovat

Tak v Praze šlo na palubu pouze 75 zavazadel, první samozřejmě priority. V Nantes mi přišlo, že to neřeší, ale nastupoval jsem mezi prvními a subjektivně bylo v letadle více místa (z Prahy Airbus A319, z Nantes Boeing 717

0 Citovat

65 :) 75 urcite ne

0 Citovat

Roiman4 napsal(a):

65 :) 75 urcite ne


Tak jsem si to asi špatně zapamatoval :)

0 Citovat

Skusal som to dohladat ale nic moc som k tomu nenasiel. Niekto s vlastnou skusenostou pridelovania miest az pri online check-ine? Rozsadzuju, alebo mozem pocitat s miestami vedla seba (samo ak su volne)?

0 Citovat

Letěl jsem min. 10x a vždy spolu, někdy to byly i 4 místa na rezervaci a také spolu.

0 Citovat

cali napsal(a):

Letěl jsem min. 10x a vždy spolu, někdy to byly i 4 místa na rezervaci a také spolu.


Diky, to som chcel pocut :)

0 Citovat

V červnu při letu Praha-Lyon tam i zpět při přidělování míst rozsazovali (ačkoli byla volná místa i vedle, ale samozřejmě za poplatek), pokaždé jsme seděli cca. 10 řad od sebe a přidělené sedadlo bylo vždy do uličky.

0 Citovat

Ahoj,


stala se mi taková nepříjemnost. Volotea mi přesunula let a nový termín se mi bohužel nehodil, tak jsem let musela zrušit. Už je to měsíc a ještě mi nepřišly peníze zpět. Když jsem jim posílala e-maily, tak mi ani nepřišla odpověď a proto se obracím s dotazem na vás. Má už s tím někdo zkušenosti a jak dlouho vrácení trvalo?


Předem děkuji za odpověď.

0 Citovat

renata.stredova napsal(a):

Ahoj,


stala se mi taková nepříjemnost. Volotea mi přesunula let a nový termín se mi bohužel nehodil, tak jsem let musela zrušit. Už je to měsíc a ještě mi nepřišly peníze zpět. Když jsem jim posílala e-maily, tak mi ani nepřišla odpověď a proto se obracím s dotazem na vás. Má už s tím někdo zkušenosti a jak dlouho vrácení trvalo?


Předem děkuji za odpověď.


Měl jsem to podobně. Zrušili mi let, peníze že vrátí do měsíce, a když ani do tý doby nepřišly, kontaktoval jsem je přes webový formulář. Do 3 dnů byly zpátky na účtě. E-maily jsi posílala kam? Přišla Ti na ně automatická odpověď?
0 Citovat

Petr napsal(a):


Měl jsem to podobně. Zrušili mi let, peníze že vrátí do měsíce, a když ani do tý doby nepřišly, kontaktoval jsem je přes webový formulář. Do 3 dnů byly zpátky na účtě. E-maily jsi posílala kam? Přišla Ti na ně automatická odpověď?




E-maily jsem jim posílala nejdříve přes jejich webové stránky (přes formulář) a poté přes osobní e-mail na informace. Automatická odpověď mi nepřišla ani na jeden e-mail.

0 Citovat

XMAS19 = sleva EUR20

0 Citovat

Volotea nabízí přepravu dětí do 12 let zdarma při rezervaci do 12.6. ( z PRG Sardinie-Cagliari, Francie)

0 Citovat

Moje zkusenosti: Zrusili let do destinace kam se po karantene uz bezne letalo, nabidli voucher. Ten jsem odmitl mailem a pres formular opakovane zadal vraceni penez. K vraceni nedoslo ani po dvou mesicich, volotea uz nekomunikuje, rezervace se neda dohledat, telefonni linka se v jakykoliv cas po 6 minutach presne zavesi. Pozadal jsem o reklamaci banku s tim ze slo o podvod a zalsla jsem ji aspon tu komunikaci co jsem od nich mel. Uvidime. S VOLOTEA ja osobne uz nikdy v zivote neletim.

0 Citovat

gtomig napsal(a):

 S VOLOTEA ja osobne uz nikdy v zivote neletim.

*Terms and Conditions May Apply

0 Citovat

Volotea  ma 5 eurovou akci  z Prahy  Francie , da se vymyslet pak i prestup ,jen Volotea ve me moc duvery nevzbuzuje ,ze nebude  hybat s casy ,nebo i dny  

0