Vaše zkušenosti s touto aerolinií a jejich raritou v podobě Boeingu 717. Rezervace letenek: volotea.com / dodatečné informace k této společnosti jsou shrnuté na http://cestujlevne.com/volotea .

Volotea

Založil ve fóru Letecké společnosti

no to by Ryanair nikdy neurobil :))) 

0 Citovat

tonic napsal(a):

no to by Ryanair nikdy neurobil :))) 

Tak zrusene byly ,ale casovy posun si nepamatuju ani prehozeni dne  a pochybuju ,ze ma nekdo s FR vic letu nez ja  -)) Takze asi hodne velka nahoda 

Edit :
ale koukam jak ty 5 eurovky mizi  pred ocima  Jeste pred chvili sel udelat Silvestr v Marseille  za 10 euro  (31.12.-2,1)  bez clenstvi ,,uz je za 33 euro 

0 Citovat

Tak dalsi cancel pro me, Lyon odlozen az na duben :D 

0 Citovat

Tak to jsem zvědav, zda se ten jediný lednový let do Marseille udrží...

0 Citovat

https://www.volotea.com/en/mobile-promo

0 Citovat

Zpátky k tématu, zase je Praha-Cagliari za pěknou cenu, cca 50€ zpáteční na duben a květen, kdyby chtěl někdo zkusit štěstí. Zrovna Sardinii bych dával slušnou naději, do Itálie se může s antigenním testem už teď a na Sardinii je dlouhodobě dobrá situace. Leda, že by si tam vymysleli nějaké specifické podmínky, ale snad ne.

0 Citovat

matous.pudil napsal(a):

Zpátky k tématu, zase je Praha-Cagliari za pěknou cenu, cca 50€ zpáteční na duben a květen, kdyby chtěl někdo zkusit štěstí. Zrovna Sardinii bych dával slušnou naději, do Itálie se může s antigenním testem už teď a na Sardinii je dlouhodobě dobrá situace. Leda, že by si tam vymysleli nějaké specifické podmínky, ale snad ne.

Budeš muset udělat stojku na hlavě a odříkat z paměti zvolenou část bible Bible a prokázat se certifikátem, že vlastníš Modrý Mauricius.

0 Citovat

Michale je opravdu nutný pokoušet se být vtipnej za každou cenu? Když k tématu nic nemáš, prostě nereaguj. Věř mi, že to čtenáři ocení víc, než tyhle upachtěný humory bez vtipu. Díky.

0 Citovat

Matouš napsal(a):

Zpátky k tématu, zase je Praha-Cagliari za pěknou cenu, cca 50€ zpáteční na duben a květen, kdyby chtěl někdo zkusit štěstí. Zrovna Sardinii bych dával slušnou naději, do Itálie se může s antigenním testem už teď a na Sardinii je dlouhodobě dobrá situace. Leda, že by si tam vymysleli nějaké specifické podmínky, ale snad ne.

Specifické podmínky oporit zbytkku Itálie byly i loni v létě.

Nicméně spočívalo to pouze v registraci a vyplnění covid formuláře na speciálním webu. Nic víc. 

0 Citovat

@zelig: +1

0 Citovat

@Zelig +1

0 Citovat

Tohle jsou teprv hodnotné příspěvky. Gratuluji pánům, co se tváří, že sežrali samo Šalamounovo ho*no.

0 Citovat

Máte to zapotřebí?

 

0 Citovat

máte někdo zkušenost s voloteou bez priority, jestli mi klasický velký příručák 55x40x20cm vezmou automaticky na checkin přepážce, tak jak píšou ve svých podmínkách (a tímpádem bych si mohl vzít nůž a kolíky ke stanu), nebo v případě méně obsazených letů to na checkinu naopak nevezmou, a nechají s oběma příručáky člověka jít přes security a do letadla..?

0 Citovat

tak už to není aktuální, Volotea zrušila dubnové lety PRG CAG. Nicméně mně to pořád zajímá, pokud máte někdo zkušenost s odletem z PRG.

Pokud mám zrušený let, je možné vyjednat přebookování i na jinou trasu bez doplatku rozdílu ceny, nebo jen s doplatkem/refund?

0 Citovat

goro napsal(a):

tak už to není aktuální, Volotea zrušila dubnové lety PRG CAG. Nicméně mně to pořád zajímá, pokud máte někdo zkušenost s odletem z PRG.

Pokud mám zrušený let, je možné vyjednat přebookování i na jinou trasu bez doplatku rozdílu ceny, nebo jen s doplatkem/refund?

Taky by mě to zajímalo, ale obávám se, že ne..

Mi včera zrušili PRG - MRS na duben, ale jsem rád, protože mi před měsícem zrušili zpáteční LYS - PRG, tak jsem to alespoň nemusel složitě řešit.

0 Citovat

Taky mi zrušili MRS na duben a překvapilo mě, že jsem nedostal možnost změny letu nebo voucheru, ale automaticky refund. Možná to bylo proto, že let už byl kupovaný přes voucher, ale stejně je to zvláštní. Od kdy aerolinky trvají na vracení peněz...

0 Citovat

mně ještě ani nedošel email o zrušení, ale v letovém řádu ty dubnové lety zmizely a ve správě mám u letu poznámku cancelled, i když samotná rezervace drží a teoreticky to jde pořád přebookovat na jiný let (v rámci jejich pravidel, tj. s doplatkem).

edit: tak během pár hodin se to samo změnilo na odlet 13.5.2021, stále žádný email od aerolinky, že si dovolují mi posunout odlet o 5 týdnů :D :D

edit 2: tak koukám, že i let 13.5. zmizel z letového řádu a k prodeji už se nenabízí, nicméně v rezervaci mám toto datum potvrzeno. Trochu bordel, ne?

0 Citovat

Matouš napsal(a):

Taky mi zrušili MRS na duben a překvapilo mě, že jsem nedostal možnost změny letu nebo voucheru, ale automaticky refund. Možná to bylo proto, že let už byl kupovaný přes voucher, ale stejně je to zvláštní. Od kdy aerolinky trvají na vracení peněz...

Nebude to tím, taky mi jenom napsali, že mi vrátí peníze. U zrušeného letu z Lyonu do Prahy mi nabídli klasické možnosti.

0 Citovat

Matouš napsal(a):

Taky mi zrušili MRS na duben a překvapilo mě, že jsem nedostal možnost změny letu nebo voucheru, ale automaticky refund. Možná to bylo proto, že let už byl kupovaný přes voucher, ale stejně je to zvláštní. Od kdy aerolinky trvají na vracení peněz...

taky mi včera zrušili MRS na duben, ale přes voucher to nebylo a stejně rovnou přišla informace o vrácení peněz

0 Citovat

"As a way to thank you for your patience during all this time, we want to reward you with a special voucher of €25. It can be easily redeemed at our webpage or in our app, at any time until the end of this year."

Nice 😀

0 Citovat

Já jsem jako člen Megavolotea Plus dostal dokonce 50€ :D Teď ještě, aby začali někam pořádně lítat...

0 Citovat

A to dávají dokonce za každou rezervaci 👍🏻

0 Citovat

Aha, já jsem si říkal, proč mi to přišlo dvakrát, a myslel si, že to bude asi chyba. Tak teď začínám mít obavy, že neproletím ani 200€ za zrušené lety, protože s tímhle přístupem zkrachují :D

0 Citovat

Matouš napsal(a):

Aha, já jsem si říkal, proč mi to přišlo dvakrát, a myslel si, že to bude asi chyba. Tak teď začínám mít obavy, že neproletím ani 200€ za zrušené lety, protože s tímhle přístupem zkrachují :D

Já měl letenky jen za 45€ a ty mi vrátily na Revolut a k tomu mám 50€ ve voucherech .. no koho by to nepotěšilo 😀

0