Vaše zkušenosti s touto aerolinií a jejich raritou v podobě Boeingu 717. Rezervace letenek: volotea.com / dodatečné informace k této společnosti jsou shrnuté na http://cestujlevne.com/volotea .

Volotea

Založil ve fóru Letecké společnosti

Volotea se zdráhá zaplatit kompenzaci v plné výši - místo 250 EUR nabízí pouze 50 EUR za 3 hodinové zpoždění.. Neustále argumentují s tím, že technická závada je nepředvídatelná situace a tím nelze uplatnit nárok na kompenzaci (bullshit).

Takže buďte obrnění trpělivostí, neboť řešit to s arogantními španěly dá zabrat.

0 Citovat

Myslíte že bude zase nějaká akce typu 1€ nebo 5€ za letenku? Potřebuji dokoupit na 16.9. z Benátek do Prahy

0 Citovat

Tak na toto ti asi nikto neodpovie so 100%tnou istotou. Tie akcie sa opakujú cca 4krát za rok, ak si správne pamätám, takže je vysoká pravdepodobnosť, že sa táto akcia objaví. Otázka je, či to bude presne na tvoj termín. Do septembra je určite ešte čas. Btw. ja tiež čakám na letenku na ten istý termín ale z PRG do Bordeaux. smiley

0 Citovat

Protože mám Supervolotea členství a už i několik jednosměrných "jednoeurovek", vždycky pečlivě hledám, když je nějaká akce, jestli k tomu seženu i ten druhý směr. Bohužel, zatím jsem vždycky našel pouze ten stejný směr. Obávám se, že v tomhle to mají promyšlený... Vždycky jsou v akci hlavně směr Toulouse a ostatní francouzský destinace nazpátek. Jedině u Benátek se dají najít dobrý ceny oběma směry. Ale to je tak jen na základě mýho pozorování, třeba se to změní nebo to tak není smiley

0 Citovat

Problém je, že jsou na lince jediní (do Francie), takže příliš hard promotion nebude.

Jinak k mé kompenzaci za zpožděný let - vzdal jsem to, neustále mě odpálkovávali s tím, že se technické závady řídí mimořádnými okolnostmi a i přes všechny mé směřování na konkrétní ustanovení s nimi nebyla řeč. Předáno proto právníkům a předpokládám, že začnou reagovat až na řádnou výzvu.

0 Citovat

Je na to celkem čerstvá judikatura Soudního dvora EU - viz odkaz na tiskovou zprávu SD EU - bude je to stát ještě i náklady Tvého právního zastoupení.
http://curia.europa.eu/jcms/upload/docs ... 0105cs.pdf

0 Citovat

Dotaz: jde zrušit zaplacený let u VOLETEA, klidně i bez nároku na vrácení peněz? Ruce byly rychlejší než hlava a "koupil" jsem let 2x do stejné lokality. smiley

0 Citovat

Nic rušit nemusíš, prostě ho nenastoupíš.

0 Citovat

Do 13. března sleva 10 € při uplatnění voucheru MAR16

0 Citovat

v tom pripade by som teda asi urobil drobnu chybu v mene - PETEP, VACLV a pod smiley

0 Citovat

Volotea má v systému opět letenky za 4,86 EUR ( třeba říjen PRG-TLS, MRS-PRG) smiley

0 Citovat

díky za tip, stihl jsem toulouse - marseille za 91 euro ve 4 lidech a nově koupeným členství, takže nádhera a doufám, že budou brzy benátky za 2 eura zpáteční, když už jsem člen ... sice jsem tam už jednou byl, ale za super cenu bych se na pár dní klidně vrátil smiley

0 Citovat

Tak 1€ jsou ode dneška.. Ještě je musí nahrát do systému a uvidíme, co se objeví smiley

0 Citovat

kdyz bych mel supervoloteu, tak pro kolik spolucestovatelu to jeste plati? Je to jako u wizzu, ze muze jen 1 za tu snizenou cenu?

0 Citovat

Není to nikde specifikováno, takže neomezeně.. Problém je, že akčních letenek nebývá víc než 4 smiley

0 Citovat

co to tak hodit do googlu a přečíst si to? platí to na všechny, kdo cestují s tebou na jedné rezervaci.

0 Citovat

PRG-MRS v říjnu 2016 letenky za 1€! Konečně něco jiného, než TLS. Naopak TLS-PRG je tam taktéž na podzim... Nezbývá než asi kupovat po jednom a doufat v doplnění.

0 Citovat

Tohle by mě taky teoreticky zajímalo, ale spíš z důvodu, zda Volotea dělá overbooking.
Tobě určitě nic nehrozí a vyvolávat tě nebudou.

0 Citovat

Taky proč by někoho vyvolávali, když neudělá check-in, že...

0 Citovat

Overbooking u lowcostů je podle mě nesmysl. Nikdy jsem nezažil nebo jsem nečetl o tom, že by prodali více míst, než jich je v letadle. Síťový dopravce si overbooking může dovolit, neboť má podstatně větší možnosti, jak nabídnout pasažérům náhradní řešení. Nevím, jakým způsobem by postupoval Ryanair v případě overbooked spoje u linky, kterou otáčí jednou týdně a do destinace, kde nelze nabídnout žádné alternativní řešení. To zaplatí dotyčnému 7 dní v hotelu?

0 Citovat

Tak napadá mě, že by si to mohli dovolit tam, kde rotují denně, ale Volotea co se týče CZ takovou linku nemá a má to logiku, co píšeš.
Edit: Nicméně pokud si vzpomínám, tak v začátcích s tím měl třeba Ryanair problémy a měl overbooked lety.

0 Citovat

Dneska dalsi akce, daji se poridit levne letenky i bez clenstvi.
Napr: Praha -> Toulouse 11.7, Marseille -> Praha 14.7. za 16.62EUR

0 Citovat

Ahojte. Dneska som celkom v zhone kupovala letenky pre kamaráta, ktorý mi teraz poslal email s tým, že som mu do mena napísala Martin miesto Michal. Stokrát som to kontrolovala, ale aj tak mi to ušlo. Zmena mena stojí 40€. Keby boli ešte 2 letenky za tú cenu voľné tak ich kúpim, ale bohužiaľ je len 1 a len pre členov, takže on sám si ich kúpiť za tú cenu bez členstva nemôže a ja keď navolím 2 kusy tak je cena 65€. To asi neprejde ako preklep, že? smiley
Ešte ma napadá počkať kým vypustia ďalšie, ale nemyslím si, že mám veľké šance.

0 Citovat

Kdy chceš letět? Já bych to tak tmavě neviděl, Volotea se s cenami 100 eur nechytá, takže plná éra mít nebude,.

0 Citovat

No ja letieť nechcem. smiley Ale kamarát letí 2.6.. Letenka naspäť 6.6 je v poriadku, ale tú prvú som posr*...

0