Vaše zkušenosti s touto aerolinií a jejich raritou v podobě Boeingu 717. Rezervace letenek: volotea.com / dodatečné informace k této společnosti jsou shrnuté na http://cestujlevne.com/volotea .

Volotea

Založil ve fóru Letecké společnosti

Tak si predstavte, že Volotea to meno zmenila zadarmo! Napísala som im na FB, že som v zhone kamarátovi napísala zlé meno (Martin->Michal) a napísali síce, že menia iba pár písmen (preklep), inak je to za 40€, ale v tom momente mi prišiel email s novou letenkou smiley

0 Citovat

to je super, ved je to len o ludoch. Ci je preklep 2 pismenka, alebo v tvojom pripade 5 .. vzdy je to len par bytov v systeme smiley

0 Citovat

Volotea ruší letenky koupené přes kredit.

0 Citovat

A doprčic... smiley smiley smiley smiley

0 Citovat

Můžeš být konkretnější o tom rušení.

0 Citovat

Jo takhle, už to vidím, on tam blbec Voloteu přímo označil...

0 Citovat

Další várka 7 eurových letenek (pro členy i nečleny).. Zatím vypadá zajímavě akorát NTE-MUC, ostatní trasy nemají význam,. Budu sledovat.

0 Citovat

ako vyuzit 10eurovy kredit pro bookingu? neviem kde sa to da zmenit na platbu kreditom. dakujem za odpoved

0 Citovat

Změnili podmínky využití kreditu a už jím nejde platit letenky v akci.

0 Citovat

Kdy budou mít nabídku November/December? smiley

0 Citovat

Máte někdo zakoupené to jejich PRO členství? http://prntscr.com/atwpdy

0 Citovat

Nejprve kontaktovat předepsanou formou:

Your Name and address

Name of Airline

Street and Street No.

Postal Code and City

Country 

Assertion of compensation claims according to Art. 7 Regulation (EC) No. 261/2004

Dear Sir/Madam,

I hereby claim compensation according to Art. 7 of Regulation (EC) No. 261/2004 for:

1. your name / street / postal code / city

2. name of other passengers (for example your wife or children) 

I claim compensation relating to flight (flight number) which I booked from (departure airport) to (destination airport) on (departure date).
The flight was delayed for more than x hours OR canceled OR took place without me.

The problem was not based on exceptional circumstances or act of god.  

Due to the delay of x hours and the air distance between the airports I have the right to be compensated by xxxx for each passenger.

I am writing to request that you pay an amount of xxxx for each passenger, which comes to a total amount of €/£xxxx immediately, but not later than 2 weeks from the date of this letter.

My bank account is

Bank:   xxxxxxx

IBAN:   xxxxxx

SWIFT/BIC: xxxxxx

If I do not receive a response from you within the aforementioned deadline, I will seek immediate legal assistance.

With best regards
Your Name,
Date and your signature

Pokud se budou cukat, tak předat vymáhačům smiley

0 Citovat

Díky za vzor. Jdu to vyplnit.

0 Citovat

Na webu mají přímo formulář pro zpožděné lety a kompenzace, ale akorát tě to o týden zdrží a nabídnou ti 50 eur na osobu smiley
Info o postupu agentury zatím nemám.

0 Citovat

Zase akce na Volotea - dají se sehnat multicity letenky - z Prahy do Marseille a z Bordeaux do Prahy. Podle mého ceny teprve nahazují, ráno tam ještě nic nebylo. I na léto - zejména na srpen, spousta termínů. Podmíněno členstvím. Konečně se objevila letenka z Bordeaux do Prahy, na kterou jsem čekal smiley

0 Citovat

Konečně se dá i Pantaleria za 15 € smiley

0 Citovat

Tak přemýšlím, víte někdo, jestli se při tom automatickém přiřazení sedadla letadlo zaplňuje odzadu nebo odpředu? (nebo je to náhodně?) Přemýšlím, kdy mám udělat checkin, když bych ráda seděla spíš vzadu.

0 Citovat

opět další várka letenek

z prahy do marseille na týden v listopadu za necelých 10 euro zpáteční (bez nutnosti přejezdu)

pokud by někdo měl zájem o koupi letenek přes moje členství, tak stačí napsat a dohodneme se (pište rovnou kolik osob, jaké termíny a trasy chcete letět)

0 Citovat

Volotea má zasa letenky pre členov od 5€. Zatiaľ len lety smerom do Prahy - možno niekomu niečo zapadne do skladačky smiley My sme napr Bordeaux kombinovali s Parížom s easyjetom a flixbusom. Akcia trvá až do nedele, takže možno sa objavia aj lety smerom z Prahy. Link na 10€ zľavu (neplatí na členstvo) https://goo.gl/qB49VU smiley

0 Citovat

kdyby někdo chtěl kupovat letenky a nemá členství, tak se můžeme dohodnout

0 Citovat

Najdi v předchozích 2 příspěvcích 5 rozdílů smiley Úplně se mi hned vybavilo co říkal ten Čech ve Vietnamu.

0 Citovat

o par tyzdnov neskor: Urob mi online checkin! smiley

0 Citovat

Tak teď nevím co dělat... Ubytování, lístky na vlak, letenka zpátky... vše propadne?

0 Citovat

Prvně se nebát jim napsat, že nesouhlasíš s vrácením a chceš přebookovat letenky.
Druhá věc je na posouzení odborníků, zda je skutečně důvod stávka a ne málo zaplněné letadlo.

Ale určitě bohužel nyní propadají všechny další nevyužité služby :/

0 Citovat

zjisti jestli náhodou nemáš nárok na kompenzaci, ale mám pocit, že zrovna stávka se do toho nepočítá

docela si mě vyděsil a chápu tvoje zděšení, mám letenky sice až na září, ale taky do toulouse a ve 4 lidech, tak aby se to neopakovalo ... nicméně to ti poslali až dneska? jako že zítra neletí letadlo, to je fakt síla

0