Vaše zkušenosti s touto aerolinií a jejich raritou v podobě Boeingu 717. Rezervace letenek: volotea.com / dodatečné informace k této společnosti jsou shrnuté na http://cestujlevne.com/volotea .

Volotea

Založil ve fóru Letecké společnosti

koupil jsem letenku alghero - genoa, dostal voucher, vrátil letenku a vrátili mi to formou kreditu. Když chci tu letenku koupit ještě jednou (potřebuju ještě jeden voucher), tak mi to nenabídne tu možnost použít kredit. Neví někdo proč? Díky

0 Citovat

Kredit nelze uplatnit na akční (červené) ceny. Takže byla asi blbost co jsem psal, že to můžeš udělat na letence za 5€... Bude potřeba najít neakční cenu a na ní pumpovat.

0 Citovat

smiley rofl smiley Možná i někde zavládne smutek smiley

0 Citovat

Nene.. Vesměs teď koupíš tu dražší, řekněme za 40 € a uplatníš na ní ten původní kredit (asi 15 €)? Takže je to úplně jedno smiley akorát se ti stav kreditového účtu z 15 nabobtná na 45 €.

0 Citovat

zas takovej smutek ne, pořád mám víc než jsem dal smiley
právě že mám pocit, že to nefunguje jen na červených cenách, ale ani na "best prices" to jsou ty zlatý. Na těch ostatních to vypadá ok

0 Citovat

zase akce na spoustu letenek za 7,78 €, dokonce bez členství smiley
http://www.volotea.com/en/flight-offers/

0 Citovat

Někdo s členstvím, kdo by byl ochoten koupit letenky?

0 Citovat

přidávám zkušenosti z nedávných 2 letů dubrovnik - benátky (airbus A319), benátky - praha (boeing 717): oba přílety na čas, oba lety tak cca ze 1/3 naplněné, překvapivě hodně místa na nohy, zejména v B717 (srovnání s Ryanairem). Ani Chorvati, ani Italové vůbec neřešili rozměry a váhu kabinových zavazadel (2 zavazadla, max. 10 kg), takže pokud se vejdete do požadovaných rozměrů, s váhou si hlavu určitě nedělejte (nemají kde zvážit). Celkově velká spokojenost, vše naprosto v pořádku, tak snad jim to za ty ceny bude ještě chvíli fungovat smiley Jediné minus bylo přistání v Praze s B717, který se docela dost "chvěl", ale asi za to mohlo hlavně špatný počasí...

0 Citovat

Nemáte někdo náhodou tip, co podniknout se 70eurovým voucherem, který Volotea dávala za koupení letenky v létě? Přemýšlela jsem nějak nakombinovat lety v říjnu do Malagy (měla jsem pár zkusmo nakoupených jedno a pětieurovek tím směrem), ale moc to nevychází, tak řeším jiné možnosti, kam se na podzim vydat. (A jestli jste ho tu někdo využil, víte, jestli je to sleva ze Supervolotea ceny, nebo z obyčejné ceny, když v podmínkách psali, že se to nedá kombinovat s jinými slevami?)

0 Citovat

Sleva se vztahuje na všechny druhy cen.

0 Citovat

Další várka jednoeurovek. Je tu někdo s členstvím, kdo by mi byl ochoten obratem koupit?

0 Citovat

Když koupím letenky a pak nenastoupím nic se neděje? Např. koupím let do Prahy z Toulouse a i na druhý den odlet z Bordeaux a ještě se rozhodnu, který let zvolím. Mám si udělat online booking a pak nenastoupit? Nebo ani není třeba ho dělat na ten let, který nevyužiji. Děkuji.

0 Citovat

to je na tebe, nikto ta nastupit neprinuti smiley

0 Citovat

smiley to ne, ale nepřijde mi pak nějaká pokuta, že jsem rezervovala místo a nenastoupila? Každý může let nestihnout, ale takhle je jasné, že nepoletím oběma lety a to oni můžou řešit nebo ne? smiley

0 Citovat

dostanes 10 rokov nepodmienecne smiley neboj, nic sa nestane, kolko ja uz letov som nepreletel smiley Naposledy do Moskvy ... aj ked v poslednom case sa objavuvju cierne Volgy pred barakom a v telefone sem tam praska a pocujem rustinu smiley

0 Citovat

smiley smiley Super, tak to si to nějak zařídím abych nastoupila i na druhý let radši smiley

Díky moc za info smiley)

0 Citovat

K nalezení zpátečka PRG-BOD za 2 eura pro Supervolotea členy, aktuálně 4 místa smiley


www.volotea.com

0 Citovat

dnes akce na volotea.com sleva 10E na letenku při zadání kódu OCEAN16, platit by měla do neděle.

0 Citovat

Nemáte někdo tip na nějaký pěkný jedno/pěti-eurový výlet Voloteou po Evropě? Ve smyslu např. PRG > MRS > ??? > ??? > ??? > TLS > PRG

Jinak, dříve se tu někdo ptal na členství Pro. Bacha na to, není to ani na stránkách členství ani ve všeobecných podmínkách zmíněno, ale platí to pouze na lety koupené od té doby, co jste zakoupili členství Pro. Prej je to tak z technických důvodů. Když totiž kupujete letenku, už je tam hned u všech nových letů přidán automaticky speedy boarding, vyzvednutí boarding passu na letišti, flex, pojištění...hned si vyberete místo (taky vás to hned posadí do první řady). U dřívějších rezervací to možné není. Vždy to chce všechno zaplatit.

A ještě k výdělku Volotey. Osobně vždycky vidím celkem hodně lidí se odbavovat na letišti, a taky docela platí za odbavený zavazadla, takže tady snad Volotea nějak vydělává. Jinak, lety bývají poloprázdné a občerstvení během letu si kupuje minimum lidí.

0 Citovat

Ještě jedna věc ze stránek Volotey, na kterou se tu lidi ptali. Dave sice už odpovídal, ale toto je pro jistotu přímo ze stránek Volotey - když máte na jedný rezervaci víc letů a ten první neproletíte, tak se vůbec nic neděje! smiley

"Regardless of the fare, even if you don't use one of the flights, you can always use the ot"her flights on your original booking. Therefore passengers who don't fly on the first flight can fly on the return trip without any additional cost."

0 Citovat

V květnu jsme měli letět Toulouse - Bordeaux a zrušeno kvůli stávce, teď přišlo toto viz obr.
To jako myslí vážně? 7.10. máme ještě Benátky a ty taky zruší? Docela z toho "rostu"...
Voucher je na dvě věci, neb se nevztahuje na celou cenu letenky...
Rada? smiley

0 Citovat

Koukám, listopad a leden 100% cancelled.

0 Citovat

já má taky zrušený Benátky 3.11 - 5.11.

Platil jsem cca 100E za letenky, dali mi voucher na 50E

Dá se s tím něco dělat?

0 Citovat

Tj voucher navíc... Původní částku ti musí vrátit - pokud jsi platil cash ne kreditem.

0 Citovat

něco jsem platil cash, ale většinu asi kreditem. Jak tu rezervaci zrušili, tak už to nevidím. Ten kredit mi vrátí taky doufám?

0