Vaše zkušenosti s touto aerolinií a jejich raritou v podobě Boeingu 717. Rezervace letenek: volotea.com / dodatečné informace k této společnosti jsou shrnuté na http://cestujlevne.com/volotea .

Volotea

Založil ve fóru Letecké společnosti

Můžeš zkusit přes právníky kompenzaci. Stávka let.společnosti se nepočítá jako neočekávaná okolnost.. Ale bez soudního příkazu to nepůjde.

0 Citovat

Volotea tam zase mrskla pár destinací i z/do Prahy za 5 EUR, ale nic moc termíny....
http://www.volotea.com/en/flight-offers/?visitorId=RW5vcmJpY0BlbWFpbC5jeg==&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=20160928_en_promo&j=82006&e=norbic@email.cz&l=183_HTML&u=1695024&mid=7237182&jb=721

0 Citovat

Volotea má dvě palubní zavazadla v ceně stejně jako Ryanair, je to tak? 10 kg a maximálních rozměrech 55 x 40 x 20 cm a 1 malé zavazadlo o rozměrech 35 x 20 x 20 cm. Díky za potvrzení či vyvrácení smiley.
http://www.volotea.com/en/baggage/
x
https://www.ryanair.com/cz/cs/uzitecne- ... zadla#0-12

0 Citovat

Rád bych se podělil o zkušenosti se spol. Volotea. Koncem dubna jsem zakoupil letenky pro dvě osoby na trasu PRG-Bordeaux a Toulouse PRG s odletem v listopadu 2016. Dne 14.9.2016 mi jako mnohým přišlo oznámení o zrušení letu a nabídka na voucher 15e na další lety + vrácení peněz. Následně jsem započal koresponci s customer care Volotey. Můj prvotní požadavek na kompenzaci 250e/os na základě EU směrnice oprávněně odmítly (nejednalo se o odlet v periodě 14dnů od zrušení) a nabídly vrácení peněz za všechny lety. Následně jsem požádal o přebookování letů na přelom září/říjen. Tyto lety v době mého požadavku byly na webu cca za 140e/os. V následujícím emailu mi přišlo confirmation s novou rezervací na požadované termíny. Tento krok mě překvapil, u nízkonákladovek jistě není běžný. Původně jsem se chtěl podělit o informaci dříve, ale říkal jsem si, že počkám až budeme zpět. Zpět již jsme a jediný problém, který se při letech vyskytl byl ten, že let TLS-PRG byl zpožděn o cca 2hod. Zpoždění bylo údajně z důvodu technického problém na letadle, které přiletělo z Benátek. Jinak problém žádný. Cestování samozřejmě odpovídá standardům Ryanair, tzn. pokud chceš cestovat levně, splň všechny naše podmínky a pak je to možné, pokud se ti něco nelíbí (rozměr a váha zavazadla, občerstvení,...), připlať si.
Pozn. na konec: Za customer Care se mnou velice vstřícně komunikoval Lucas.

0 Citovat

v polovici septembra zrušili letenky aj nám. Volotea ma maslo na hlave, kedže ten štrajk nebol zo strany letiska, ale zo strany zamestnancov Volotea, resp. Volotea zrušila lety sama (mám to potvrdené od letiska v emaili) a o tomto zámerne klamali, lebo ak je ten štrajk mimo nich nemáš nárok na EU kompenzácie, takže radšej prebookovavali letenky na neskoršie termíny bez nutnosti doplácania rozdielu ceny... žiadne veľké gesto by som za tym nevidel. Inak na druhej strane v lete sme leteli z a do Marseille a všetko prebehlo v poriadku, dokonca ani minútu nemeškali, aby som na nich len nenadával smiley

0 Citovat

Ja som s nimi letel pred tyzdnom Alghero-Genova, ale bolo mi ich trosku luto kedze lietadlo bolo zaplnene tak na 40%. Divna strategia nacenovat hodinovy let na 70-80-100 €, ale inac to bolo fajn. Batozinu nikto nemeral, ale nechapal som ako taliani isli na palubu aj so 4ma taskami a podaktori jedinci mali hrubku batoziny nie predpisanych 20 cm, ale kludne by to bolo aj 40 a ja hlupak som si v kosiku pred odletom meral ci sa vtrepem do rozmeru smiley Nevtrepal, tych 20 cm je brutal nestandartne uzky rozmer, ale volotea vie co robi, je to taky nestandard v leteckej doprave, nieco ako small wizz, idealne na kasirovanie cestujucich, ak by sli merat, tak konkretne na tomto lete by si zarobili viac ako na letenkach, ale to by s nimi potom asi ziaden talian nelietal.... neviem ktora spolocnost talianov tak rozmaznava (zeby alitalia?)

0 Citovat

Tak Volotea se nám tlačí i do Vídně, zatím linka do Nantes. Tak uvidíme, jak se to rozvine dál. Osobně bych byl rád za Albánii nebo Moldávii.

0 Citovat

Bylo by to fajn, ale obecně i jiné aerolinky lítají Moldavii prakticky jen z Itálie a Albánii taky většinou Itálie nebo Německo. Takže myslím, že z Vídně to bude něco podobného jako z Prahy, takže Francie a nějaká Itálie.

0 Citovat

eremi: Trošku jsem narážel na to, že by tu Vídeň zase využívali gastarbeitři z Balkánu, jako je to teď s linkami W6 ze SKP a TZL do BTS.

0 Citovat

Pochopil jsem, ale oni ti Albánci většinou jdou do Německa a Moldavané zase mají jazykově blízko k Itálii, jako Rumuni a kotví většinou tam.

0 Citovat

tak Wizz predbehol s Berlinom a Kisinevom smiley

0 Citovat

Volotea pustila na leto 1€ letenky z greckych ostrovov, cena aj pre nie clenov volotey. Este asi nejake ostrovy ostali. Ja som si kupil Santorini- janov aj zakynthos neapol smiley naparadu !

0 Citovat

Dneska mi volalo neznámý číslo. Představili se, že volají z Volotey a že moje lety v únoru (MRS a TLS) budou bohužel zrušeny, že zítra mi pošlou oznámení smiley Nějak jsem nepobral, proč mi volali, jen aby mi to sdělili smiley

0 Citovat

Zimne mesiace a s ich cenovou politikou, tak to sa velmi necudujem, ale keby rusili lety pocas hlavnej letnej sezony, tak to by si uz zasluzili skrachovat. Inac mi je to jedno, ak nikam nepoletim nic sa nedeje, za 1e pokus to stalo smiley Este nemam vyhrate, volotea nie je hlupa, navyberali ostrovy kde lieta co najmenej spolocnosti, je velka sanca, ze nakoniec kupim spiatocnu letenku na niektory z ostrovov prave od nich ... ale to ukaze cas, zaklad je zatial vyborny smiley

0 Citovat

Jo, zapomněl jsem dodat, že tou dobou maj zrušit prej jen MRS a TLS. Nabízeli mi BOD a NTE, ale že je to daleko, tak asi nebudu mít zájem smiley

0 Citovat

Taky mám na únor MRS a TLS. Ale zatím se nikdo neozval. Docela by se mi to zrušení nakonec hodilo smiley

0 Citovat

V pohodě, můžeš se podívat na jejich stránky na lety na to období smiley A taky na stav svýho bookingu smiley

0 Citovat

Nice - Luxemburg, zpatecni letenky od 2€!!!!

0 Citovat

Btw momentálně se dají koupit za 5 euro jednosměrné lety z Prahy do Marseille na léto 2017.

0 Citovat

Je tu někdo su supervolotea, kdo by mi 2 letenky vzal?

0 Citovat

Wau, tak tentoraz sa Volotea asi zmylila, pretoze dnes dala 1€ letenky ktore na seba skoro navezuju. Predosle 2 letenky ktore som zakupil mozu ist do kosa, Santorini - Nantes - Vieden za 2€ na posledny junovy den nema obdobu, tusim su este 2 miesta volne ak sa niekto chce pridat ...

0 Citovat

na prodloužený víkend 28.10.2015 PRG - VCE za 5 eur, zpět možná s Helloe bus.

0 Citovat

Volotea má zase plno letenek po 1 Eur. Je tu někdo s členstvím, kdo by mi vzal nějaké letenky?

0 Citovat

Plno? Ráno byly 3 na trase NTE-PRG. Jdu to znovu zkontrolovat smiley

0 Citovat

Minimálně na Toulouse - Praha jich bylo dost smiley

0