Zakoupení letenky u letecké společnosti vs vyhledávač letenek

Napsal folprecht.mi 2018-09-21T13:54:31+02:00 ve fóru Hledám letenku
3 odpovědí

Zdravím,

potřebuji na listopad koupit letenku praha -> dubaj a díval jsem se přes skyscanner že čsa nabízí přímé lety za zajímavou cenu. Nicméně když jdu přímo na web čsa letenky tam jsou za cca 4K a přes skyscanner se proklikám na tripair.cz kde je cena 2,8K. Můj dotaz zní jaký je rozdíl v tom, když letenku koupím na tomto portálu protože jsem tak nikdy neučinil vždy jsem nakupoval přímo u letecké společnosti. Konkrétně mě zajímá zda máte někdo zkušenosti s tímto portálem tripair.cz a druhý dotaz je na co si dát pozor pokud letenku přes jakýkoliv portál koupím např. reklamace apod..

Moc díky za odpovědi.

No já dnes byla nucena přes Nusatrip dva přelety koupit, ale jedná se o levné lety v Inodnesii. Jinde mi to nešlo uhradit kartou. Tak snad nás nečeká nemilé překvapení :-/

Tak především ten let je ve skutečnosti operován Travel Servisem a ne ČSA, ačkoliv se to tak tváří. Pokud chceš jenom jednosměrnou a ještě k tomu přímý let, tak to klidně na tom tripair kup. Tohle je zrovna případ, kde z mého pohledu převažuje úspora na možným rizikem.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!