Dobrý den,hledám co nejlevnější letenky na Sardinii v termínu 19.-28.10. jen s příručním zavazadlem. Chci letět z Prahy, přestupy nevadí. Našla jsem levné letenky z a do Milána, je to to nejlepší, co lze vyhledat? Popř. máte někdo zkušenosti s touto destinací na podzim?Děkuji! .

Sardinie v říjnu

Založila ve fóru Hledám letenku

7 reakcí

Dobrý den,

hledám co nejlevnější letenky na Sardinii v termínu 19.-28.10. jen s příručním zavazadlem. Chci letět z Prahy, přestupy nevadí. 
Našla jsem levné letenky z a do Milána, je to to nejlepší, co lze vyhledat? 

Popř. máte někdo zkušenosti s touto destinací na podzim?

Děkuji!

0

Na podzim zkusenost nemam, byli jsme tam v cervnu, ale muze to byt slusne , jen uz nebude jezdit sberny bus ktery jezdi jen v hlavni sezonu po pobrezi , takze bez auta bude treba vyuzivat  mistni autobusove linky, coz obcas byva chaoticke

Jinak jsme taky leteli pres BGY, asi to bude skutecne nejlevnejsi
0 Citovat

My sme boli v druhej polke septembra, cize tak mesiac pred vami pozadovanym dátumom a vychytali sme super pocasie 6 zo 7 dni, takze pohoda. Ale uz bolo citit ze napr vecer na terase to nebolo na kratasy a triko, takisto more uz bolo studensie a baby tam az tak ochotne neliezli (hlavne rano) a niektore restiky boli zavrete, zrejme to uz bolo brane ze je po sezone. O mesiac neskor to bude este vyraznejsie a na kupacku to az tak idealne nebude asi, ale teda neviem co primarne chcete robit. Da sa tam dobre aj prejazdit autom cely ostrov, nejake treky, dobre jedlo a vino a tak a to by slo urcite aj v oktobri

0 Citovat

mikir napsal(a):

Na podzim zkusenost nemam, byli jsme tam v cervnu, ale muze to byt slusne , jen uz nebude jezdit sberny bus ktery jezdi jen v hlavni sezonu po pobrezi , takze bez auta bude treba vyuzivat  mistni autobusove linky, coz obcas byva chaoticke

Jinak jsme taky leteli pres BGY, asi to bude skutecne nejlevnejsi

Rád bych se dozvěděl, kterou část Sardinie máš na mysli, protože on ten "ostrůvek" má jenom tři mezinárodní letiště. 

V Algheru jsem byl snad třikrát, každopádně na začátku října se tam ještě dá celkem v pohodě koupat, vše ale samozřejmě záleží na počasí, nedá se to nějak zobecňovat. V Cagliari jsem byl ke konci října, ač je to na jihu, už byla dost zima, to samé Alghero.


0 Citovat

Ja se vrátil včera z Olbie. Byl jsem týden a z toho tři dny bylo jen kolem 20 C a foukal silný vítr, takže se sice koupat dalo,ale žádné potěšeni z toho rozhodne nebylo. Zbyle dny tak max. 24 C. Týden před tím cely proprsel. Večer na mikinu. Myslim, ze konec října je na koupání nevhodný. I podle statistik.Samozrejme se koupat asi dá,ale to i ve Vltavě v únoru pro někoho. Musim se přiznat ze pro mě, co léta pravidelně do Asie, bylo zima i tak a už bych tam koncem září neletěl.  Ale když byly ty letenky od LEVELu :) Asi záleží,na co je člověk zvyklý. 

0 Citovat

[citace="Lukáš Horák"]

Rád bych se dozvěděl, kterou část Sardinie máš na mysli, protože on ten "ostrůvek" má jenom tři mezinárodní letiště. 

V Algheru jsem byl snad třikrát, každopádně na začátku října se tam ještě dá celkem v pohodě koupat, vše ale samozřejmě záleží na počasí, nedá se to nějak zobecňovat. V Cagliari jsem byl ke konci října, ač je to na jihu, už byla dost zima, to samé Alghero.


Ráda bych projela celý ostrov, viděla bych to spíš na treky a přírodu, než na koupání. Nicméně koupání by samozřejmě bylo super. Budu sledovat počasí a letenky a uvidím. Díky!

0 Citovat

Jinak bych určitě šel cestou přímých letů z Vídně nebo Bratislavy, aktuálně není problém sehnat na tento měsíc zpáteční letenky kolem 1,5k, budiž příklady: 

Vídeň - Olbia za 56 eur (1.450 Kč) https://goo.gl/Wsc5D2

nebo Bratislava - Alghero už je o cosi dražší, případně kombinovat dvě jednosměrné letenky Bratislava - Alghero a Olbia - Vídeň za cca 1.300 Kč https://goo.gl/BeX5yV

0 Citovat

Myslel jsem Alghero  CR - BGY  a BGY -Alghero

0
7 reakcí