Srí Lanka v zimě

Napsal tadasoidwaso 2018-10-12T10:16:37+02:00 ve fóru Tipy na levné letenky
6 odpovědí

Zdravím, rád bych vyrazil s rodinou na zimní dovolenou a na http://jacestovatel.cz/media/10-... jsem se dočetl, že Srí Lanka patří mezi destinace, které jsou v zimě vyhledávané, že je tam krásně teplo a supr koupání. Máte někdo zkušenost? Dokonce tam píšou, že se jedná o jedno z nejlevnějších míst na světě a letenka se dá v tuhle dobu sehnat celkem levně. Co myslíte? Buď Srí Lanka nebo ještě zvažuju Thajsko, co je lepší?

Blondýnka nebo brunetka. Co je lepší? 

Abych ale jen neprudil, tak super koupání je teda daleko lepší v Thajsku, pokud ti jde o to :)

A když čtu tvoji otázku, tak pro tebe bude Thajsko daleko lepší než Lanka. 

Čudné PR s nefunkčným hyperlinkom

Ahoj, na Srí Lance jsem byl loni. Je to úžasná země a určitě stojí za navštívení. Záleží ale na tobě, o jaký druh dovolené máš zájem.  Pokud chcete dovolenou strávit jen u vody, jeďte do Thajska. Srí Lanka stojí za to, když si vezmete batoh a cestujete po ostrově.

My jsme s přítelkyní projeli půlku ostrova místními autobusy. Je to levné, ale zároveň trochu adrenalin. Jízdní řády neexistují, musíš se ptát místních. Ubytování jsme hledali až na místě, tím se dá dosti ušetřit. Celkově nás to vyšlo na 50000 Kč za oba dva a 3 týdny (včetně letenek, 1 dne v Dubaji, ETY a všeho ostatního).

Nikam nechce vyrazet, ma dva prispevky - jsou uplne stejne se stejnym odkazem. V prvnim se pta na Benatky v druhem na Sri Lanku. Celkem nechapu .... tu posedlost....dostane navic 5 kliku.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!