Jaké zkušenosti máte s Rynairem? Letím s nima poprové a nejradši bych to zrušil... Lze zrušit nějak rozumně letenku od nich, když od nákupu neuplynulo ani 24h? Jak je to s "příručníma" zavazadlama? Nikde to tam nemůžu najít. Jelikož jedu na Sardinii, tak budu mít sebou krémy apod. Nevyházejí mi to? Díky .

Ryanair - obecně

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Ryanair opet  nezklamal  akce Halloween  dneska 10 euro z nekterych letist i mene  ,jinak ovsem od poloviny listopadu hodne omezeni  (vseobecne )

0 Citovat

Ryanair dále škrtá v letech :/. Charleroi - Praha na druhou půlku listopadu zrušená, z Portugalska se taky škrtá ve velkém

0 Citovat

Pochopitelne ,prokud by nastalo  sjednoceni  v testech a vytvoreni spolecneho semaforu EU tak uz nebude litat skoro nikdo , vcera se mi aspon podarilo vymenit temer zdarma  dve letenky z  9.11. na pozdeji  pockam az jak to dopadne s tim semaforem  a s testy 

0 Citovat

A ruší i Řím... zatím zůstává v Praze s 12 lety týdně:

BGY 1,3,5
BCN 2,6
AGP 5,7
MAN 5,7
STN 2,4,6

0 Citovat

Třeba vrátí lety do Švédska. Na dva tři dny bych se prolétl... Ale tyhle lokality jsou krajně nezajímavé vzhledem k oboustranným omezením.

0 Citovat

Tušíte někdo, jak moc záleží na rozměrech odbaveného zavazadla? Mám 20 kg a k tomu 10, při rezervaci měli napsáno, že by rozměr měl být 55x40x25, jako klasické palubní zavazadlo. Potřeboval bych odbavit krabici, řekněme 30x30x30, bude problém, že je jeden rozměr trochu větší? Pokud vím, tak u odbavených zavazadel jde o váhu, rozměry se řeší jen okrajově, aby to nebylo něco extrémního...

0 Citovat

24 hodin akce Ryanairu za 5 euro

0 Citovat

Vypadá to, že Ryanair zrušil lety mezi Bergamem a zbytkem světa (Vídeň, Praha, ...) minimálně do půlky prosince. Wizz je na tom podobně....

0 Citovat

Ono je tam tech presunu vic ,me zrusili let s Corku ,ale sel zdarma vymenit za Dublin  

0 Citovat

Promo Black Friday na zitra 1+1 

https://www.ryanair.com/cz/cs

0 Citovat

Tak hezka akce , jen s malou  kankou , ze se to tyka jen vybranych letu a treba mezi svatky jich je malo vybranych ,ale to se dalo cekat ,no a pochopitelne od dopolednich cen se  ty nove zvedly  ale i tak opet  je Ryanair nejlepsi  +1

0 Citovat

Šulej to co to jde. Včera VIE-MXP za 7.99 dnes v rámci akce za 12.99

0 Citovat

Tak to je normalni kvalitni  managersky tah , jinak predpokladam ,ze ty letenky koupeme touhle akci nepujde  zdarma zmenit  a samozrejme je nutne  kupovat jednotlive smery a jen dvojice i kdyz pocestuji 4  U primo zakoupene zpatecky nebo vice osob  dostane clovek nejspis zdarma jen jednu letenku ...nebo se mylim  ? Mam pocit ze uz  takova akce byla a nekdo si pak na to stezoval  

0 Citovat

Po par dnech  dalsi akce Ryanairu  letenky  za  5 euro !

0 Citovat

Tato akcicka je mimojine i dobra na nakoupeni nepravdepodobneho letu, ktery bude vzapeti zrusen a tim padem vznikne moznost bezplatne  si presunout let na jinou destinaci, jine datum, s vyssi cenou ...

0 Citovat

Za 5 euro tam není na leden jediný let do žádné destinace...

0 Citovat

Ale je, ale asi ne z Prahy

0 Citovat

Na stránkách ovšem inzerují tu samou akci i z Prahy za 129 Kč (ekvivalent 5 €) a není tam jediný let.

0 Citovat

To je možný z Prahy je většinou hov... při většině akcí :-(

0 Citovat

To si nejsem jisty , jestli je to jeste bez doplatku  v listopadu mi rusili  3 letenky presouval jsem je na prosinec a rozdil jsem doplacel  i kdyz byl zanedbatelny , sla jen  jina destinace  to ano  i kdyz prekvapive   z Dublinu jsem si let vybrat nemohl   ,mel jsem Viden -Dublin  vymenil jsem ji za  Praha -Stansted bez doplatku , ale za Dublin -Stansted  mi to vymenit neslo ,ani treba za Dublin - Praha  ,ktery zacne litat az na konci brezna . Takze asi neplati to ,jak slo drive jarni letenky  vymenit i  za leto a je to omezene i datumove  ,nesla mi vymenit  ta letenka z Prahy na pozdeji nez na brezen  Z Londyna mi zrusili Prahu  a tam jsem doplacel  2 eura za stejnou trasu  a  za  Cork -Stansted  7 euro  a tu mi  nedavno zrusili znovu  a za prehozeni na Dublin jsem nedoplacel uz nic, jenze oba ty lety kdy jsem nic nedoplacel  byly levnejsi nez ty me puvodni 

Myslim si ze ty podminky jsou uz zmenene  ,stejne jako ted pri te akci 1+1 nejde vymenit letenky bez poplatku za zmenu  ,pri zruseni se asi poplatek platit nebude ,ale doplatek v rozdilu ceny  urcite bude 

Takze na to ze koupim letenku za 5 euro a vymenim ji za neco lepsiho bych nespolehal  a co bude FR rusit  treba  pristi rok nebo jeste ted  nejde vubec odhadnout  ,podle meho  ve vanocnim  obdobi  uz asi nic ,mozna neco v lednu  ale ta akce je stejne  jen prosinec -leden  a pri zruseni to bude asi  mozne vymenit jen do toho konce brezna  

 

0 Citovat

Takze kazdy mame jinou zkusenost, asi v jinem obdobi. Predchozi zrusene 5 eurovky mi sly bezplatne vymenit za jine destinace a data s cenami 13 nebo 18 euro. I na jine data s cenami 50 nebo 100 euro to system klidne umoznoval.

0 Citovat

Ano to je mozne to se tu psalo ze to vic lidi takhle udelalo  .ale jak rika  slovenska klasika co bolo to bolo..terazky som majorom  -)) a tim majorem je O Leary  a ten to uz asi vylepsil ...

0 Citovat

Jakube, kterou trasu volíš jako investiční?

0 Citovat

Těžko říct, minule Ryan zrušil třeba Praha - Pescara nebo Bergamo - Düsseldorf. Nejspíše zruší do zemí, které jsou momentálně uzavřenější a neseženou dostatek cestujících. Že by Vídeň - Billund .... nebo něco podobného ...

0 Citovat

Tak ta akce 1+1 nebo letenky za 5E se vyplatila :-) teď teda nevím, jestli v dobrým nebo špatným...

Všechny letenky zrušili, co teď vyměnit za jakýkoliv lety bez doplatku? Co myslíte? To by mělo jít, když to zrušili oni, ne? Letos to cestování je fakt peklo, od prázdnin mi ryanair zrušil v podstatě všechno nebo přesunul :-D  Asi budu sedět doma :-)

0