Jaké zkušenosti máte s Rynairem? Letím s nima poprové a nejradši bych to zrušil... Lze zrušit nějak rozumně letenku od nich, když od nákupu neuplynulo ani 24h? Jak je to s "příručníma" zavazadlama? Nikde to tam nemůžu najít. Jelikož jedu na Sardinii, tak budu mít sebou krémy apod. Nevyházejí mi to? Díky .

Ryanair - obecně

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Nemyslim si, ze je to error fare, normalne to ide stale kupit za tych cca 2,5 € ,ale ci to bude kvoli opatreniam preletitelne je otazne. Za normalnych podmienok by to bol hit, ale za terajsich ked je tusim Madarsko zavrete do konca januara, cize autobusove spoje nic moc + testy  (kedze ockovanie asi este nebude stale dostupne) ... nakoniec som to radsej nekupil, uz mam tych leteniek dost aj bez tohto :)

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

U wizzu co jsem zkoušel v září tak ne. Ale možná by to teď přes infolinku mohlo jít. Píšou že rebook možný na comparable route a všechny lety k moři z Vídně na Vánoce zrušili takže se mi TFS zda celkem comparable vzhledem k jejich nabídce na Vánoce. 

U Ryan lze. 

A netusis, co to u Wizzu nabizelo za alternativy k lince VIE-LCA? Treba PRG-LCA to nabizi jen zmenu odletovyho letiste na Wroclaw ci Katowice.

0 Citovat

Vídeň lze vyměnit za Salcburk a Budapešť, Larnaka za Rhodos a Heraklion. Linky ale vypsane žádne nejsou :D

0 Citovat

Tak do te letenky z Budapesti  do Dublinu se nedalo nejit samozrejme  jsem koupil jen jednosmerku za 1 euro -))  pochybuju ze to proletim ,ale za tu srandu  to stoji   Rekl bych ze  to je error  i kdyz tech  458 FT  se tam ukazuje i v prosinci a par letu je tam jeste i v lednu ,spis tam ale vypadly ty tisicovky

Treba to pujde i vymenit za neco  Koupil jsem to az na konec ledna 

0 Citovat

ja ten Dublin z Budapesti teda taky koupila

0 Citovat

Že by zapařit v sobotu večer a v neděli ráno rovnou z hospody domů? Jak Angláni v Praze... :-)

0 Citovat

No ale asi je nutne spis pocitat s tim ze tam je ta chyba  a ze tech par letenek  co se proda  nechaji  a pak uz to nekdo opravi i  s tema tisicema FT a bude to  odpovidat  treba tem 13 eurum  co to  stoji opacne  

Ja zpatecku nepotrebuju ,tak mi spis pujde o to, jestli  vubec budu  v CR  a jestli bude nejake spojeni  do Budapesti a bude uz to bez testu  

edit :  tak uz je to opravene , jeste tam zustaly na  leden 2 terminy  za tech 458 FT  a prosincove terminy ,prosinec bych nekupoval  tam se jeste nepujde do Madarska rozumne dostat  pokud maji nekde  ze do konce ledna 

0 Citovat

mirjur napsal(a):

Že by zapařit v sobotu večer a v neděli ráno rovnou z hospody domů? Jak Angláni v Praze... :-)

 

Ked mikir pozyva, ide sa :)

0 Citovat

No začíná to nabývat reálných obrysů - pokud to nezruší - z Brna do Bud jede tam i zpět Metropolitan za mrzké 3 stovky... ještě teda ten vstup do země.

0 Citovat

Tak zatim porad piti jen tam kde  si objednas  i jidlo  a  porad je  14 dnu karanteny  ,pravda nemusis tu zustat  14 dnu  a uz i pisou  ze bude umoznen test po priletu nejpozdeji do 5 dnu  a ze pak v karantene nemusis byt ,cizi tesy neuznavaji   asi dobre vi proc  ...

Od 18. prosince do 6.ledna volny pohyb po celem Irsku 

0 Citovat

mirjur napsal(a):

No začíná to nabývat reálných obrysů - pokud to nezruší - z Brna do Bud jede tam i zpět Metropolitan za mrzké 3 stovky... ještě teda ten vstup do země.

Myslis do Madarska nebo do Irska ?  

0 Citovat

Díky za zajímavý tip. Koupeno dvakrát pro dva. Tak snad s tím hejbnou a bude free reeboking na jinou-vhodnější trasu :-) Při nejhorším přijdu o 270 Kč 

0 Citovat

Skoro to vypadá, že se to měnit nebude, když už teď je letadlo vyprodaný lidma z tohoto fóra 😂

0 Citovat

jo, já to taky nakonec koupila 2x pro dva  :D :D

0 Citovat

taky koupeno :D 

0 Citovat

mikir napsal(a):

Myslis do Madarska nebo do Irska ?  

Spíš do Irska. Maďarsko bude jen tranzitní, to by mělo být bez problémů snad.

0 Citovat

@mirjur, no nevim co se da od nich cekat  ,ja uz mel letos koupeno Cork -BUD-PRG  a zavreli hranice  pro vsechny cizince tak jsem neriskoval ze me nepusti v Corku do letadla a navic jsem mel pokracovani do PRG az  rano a prilet do BUD v 11 vecer  

Ted to maji mit omezene do konce ledna ,ale tak uvidime treba  tranzit projde kdyz pisou ze je mozny   Irsko je pro me pochopitelne bez problemu ale je mi jasne ,ze pro ostatni je 14 dnu karantena neprijatelna  leda home office u me -))

 

0 Citovat

Ryanair mě teď příjemně překvapil, možná jsem si toho jen dřív nevšimnul. Zrušil mi let 30EUR z Kanár do UK(BHX 10/1/21) a přehodil jsem zdarma na jiný let ten samý den (kdybych kupoval nyní tak bratru za 300EUR) - přehození na libovolný let s určitým časovým omezením je u nich standard (jak se zde opakovaně objevuje) a oceňuji to, ovšem dneska jsem si mohl zdarma vybrat i sedačku. Což si myslím že je novinka a oceňuji O´Learyho Řádem zlatého Mikira.

0 Citovat

Taky koupeno BUD-DUB :-D

0 Citovat

Potřeboval bych trochu poradit. Mám problém s platbou u Ryanairu. Nikdy mi tam nešlo moc dobře platit, ale vyřešil jsem to vždy Paypalem. Naposledy jsem platil letenky v létě a bylo to v pohodě. Před týdnem jsem si chtěl koupit letenky a najednou to házelo pořád chybu u platby. Zkusil jsem všechny karty, paypal, Google pay a bohužel nic nefungovalo. Tak jsem to nakonec vzdal (říkal jsem si, ze treba letenky budou zruseny a proto to nejde koupit). Nicméně dnes jsem si chtěl koupit jiné letenky a opět to nešlo. Tak jsem se odhlásil a registroval jsem se jinym emailem a jiným telefonem a najednou platba přes paypal prošla. Nemáte s tim někdo zkušenost, čím by to mohlo být? 😃 Jak kdyby můj email byl na nějakém blacklistu. 😃😃

0 Citovat

Myslím, že poradit nepotřebuješ a odpověděl sis sám :D

0 Citovat

Chargeback nekdy vyuzit? https://www.mirror.co.uk/money/r...o-22063452

0 Citovat

No to jo, ale moc nechápu, proč by můj email byl na blacklistu. 😃😃

 

Bič boží napsal(a):

Chargeback nekdy vyuzit? https://www.mirror.co.uk/money/r...o-22063452

Hmm tohle je zajímavé, ale s bankou a Ryanairem jsem řešil vrácení peněz v roce 2015, ale myslím,  že to nakonec šlo od pojišťovny a ne od Ryanairu.  Mimo to jsem od té doby letěl s nima docela hodnekrat a bez problémů. 

V květnu mi zrušili let do Itálie a peníze vrátili v létě,  když jsem odmítl voucher přes chat. Nicméně to nebylo přes chargeback, vrátil to sam Ryanair. Tak jedině,  že by se jim nelíbilo i to, že jsem chtěl peníze a ne voucher 😃, což mi přijde divný,  protože by pak ban měla spousta lidí 😃

0 Citovat

Bic bozi -)))  a nic jsi nedoplacel ? Tak to museli zase zmenit ,ja ty zrusene letenky s listopadu prehozene  na prosinec opravdu doplacel  ,slo o par euro  tak jsem to neresil  

Michael ,zvlastni ale black list by resili jmenem a prijmenim a ne  emailem a telefonem, kterych muzes mit kolik chces ,ale v urcite dobe mi zlobil cesky email  tak jsem ho vymenil  za zahranicni a byl klid  telefon jsem nemenil 

0 Citovat

mikir napsal(a):

Michael ,zvlastni ale black list by resili jmenem a prijmenim a ne  emailem a telefonem, kterych muzes mit kolik chces ,ale v urcite dobe mi zlobil cesky email  tak jsem ho vymenil  za zahranicni a byl klid  telefon jsem nemenil 

Hmm je fakt, že předtím jsem to měl na seznam a teď na gmail. 😃 Jen mi to přijde jako blbost, když mi to předtím normálně fungovalo. 

0