Jaké zkušenosti máte s Rynairem? Letím s nima poprové a nejradši bych to zrušil... Lze zrušit nějak rozumně letenku od nich, když od nákupu neuplynulo ani 24h? Jak je to s "příručníma" zavazadlama? Nikde to tam nemůžu najít. Jelikož jedu na Sardinii, tak budu mít sebou krémy apod. Nevyházejí mi to? Díky .

Ryanair - obecně

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

@mikir: no prave ze ani ň. Na druhou stranu je ryanairovsky extra room v me sedlacke hlave jejich byznys, takze si natahnu noziska a objednam 3 sumive lahvinky at se moc devcice nenachodi a vratim jim to ve vysokohorske prirazce za piti. Vedi jak na me.

0 Citovat

Zase jsou v systému 5E letenky

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

Zase jsou v systému 5E letenky

To je dobré, ale opět problém najít letitelnou destinaci. 🤷

0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

[citace="Jan Vidim"]

Zase jsou v systému 5E letenky

To je dobré, ale opět problém najít letitelnou destinaci. 🤷

[/citace]

 

Poraďte mi prosím destinací, kam se nejspíš nepoletí.

Loni na Vánoce jsem udělal chybu a koupil jako jeden z dárků dárkový voucher od Ryanairu, jehož platnost končí za 10 dnů. Nerad bych, aby zrovna těmto hajzlům skončilo 50 éček ve chřtánu. 

0 Citovat

Těžko říct, ale klidně bych koupil PRG - CIA od dubna dále, to je vždy jeden let denně, takže myslím by se mohlo ještě škrtat. Kupoval bych vždy zpáteční a návrat v jiný den v týdnu než odlet. 

0 Citovat

Já tomu teda rozumím jako koza petrželi, ale nevěřím, že ty petieurovky z Vídně na Kypr přes Silvestra poletí 

0 Citovat

Směrem do Vídně, jsou ty lety plnější a dražší, tak uvidíme... Taky to mám,,, stejně jako rezervaci ubytování na Tenerife😁

0 Citovat

uh la la .. Ten Silvestr na Grand Canaria z Vídně už stojí 800e RT :D

0 Citovat

:D vubec bych se nedivil kdyby to bylo pak 1000

0 Citovat

A já jako slaboch nemající rád tyčinky v nose jsem nechal plavat dvacetieurovku z Vídně, co jsem mohl přebookovat na Vánoce nebo Silvestr komplet zdarma :D

0 Citovat

Kdo máte koupené ty levňoky BUD-DUB-BUD, tak už jsou některé lety zrušené, soboty a neděle v druhé polovině ledna. Zatím jsou ale všechny změny zpoplatněné i na původní trasu. Třeba asi počkat, až Ryanair zašle na mail info o rušení. 

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

Kdo máte koupené ty levňoky BUD-DUB-BUD, tak už jsou některé lety zrušené, soboty a neděle v druhé polovině ledna. Zatím jsou ale všechny změny zpoplatněné i na původní trasu. Třeba asi počkat, až Ryanair zašle na mail info o rušení. 

Otazka je jestli neco zasle , mel jsem rezervaci na 30.1.  a dneska koukam  ( kupoval jsem letenky za 5 euro  dnesni akce  )  a mam to prehozene na 29.1. nic jsem neprehazoval , v rezervacich uz nenajdu jestli zustalo stejne rezervacni cislo , vzdycky si ho napred opisu ,  tak to zkusim najit ..let 30.1. byl odpoledne ,29.1. je rano  o ten nemam zajem 

Edit :

takze zajimave  30.1. mam v emailu potvrzene pod jinym rezervacnim cislem 

29.1. zadnou  rezervaci nemam v emailu ,ovsem na strankach FR kde jsem v registraci   a chodi mi moje lety  tam mam ten let  pod jinym rezervacnim cislem na toho 29.1. a na 30.1. tam zady let nemam  tak ted premyslim jak to budu resit   v podstate mam ted  2 letenky  ,jednou mou rezervaci a jednu jejich tajnou -))

Takze jinak  to rezervacni cislo je stejne ovsem v emailu  mam potvrzene  30.1. kdezto na strankach  FR  v rezervacich 29.1. 

0 Citovat

Z 23.1 posunuli na 22.1 bez jediného infa, číslo rezervace zůstalo stejné, dcl prasáckej přístup. Nechám vyhnít a v lednu píšu na live chat. 

0 Citovat

Tak chteji nejak vybruslit s te chybove ceny .... tim je neomlouvam, svevolne  menit rezervaci..ty lety na puvodni data neleti,  takze by museli  umoznit zmenu na libovolne datum  i trasu  

Otazka je, jak dokazat , ze si to clovek nezmenil sam ....email s puvodnim datem nic nedokazuje ,,,

0 Citovat

koukám, že mi to dneska uletělo ráno :D

0 Citovat

jj BUD-DUB-BUD, bez jakéhokoliv upozornění přesunuto z soboty na pátek tam a z neděle na pondělí zpátky...

0 Citovat

Mám to stejné... to je teda zvěř.... no, stejně jsem moc nepočítal, že to proletím.

0 Citovat

Já taky ne, ale za to euro ten pokus stál.

0 Citovat

Tomu nevěřím. Nejlepší aerolinka že by udělala  Mikire něco podobného. Nenenene. To se ještě jistě vysvětlí.

0 Citovat

Náhodou, tohle vypadá na involuntarily change méně jak 14 dnů před odletem :-D

0 Citovat

niemandosi  nejlepsi manageri a vedeni FR  ,ze obcas i sve nejvernejsi  nepotesi to uz tak byva , me by treba na rozdil od ostatnich , ten presun nevadil ,kdyby nebyl rano ,ale taky jak ostatni jsem nepocital s tim ze to proletim ,protoze mi to datumove nevychazelo ,treba s tim neco pujde jeste delat  
Michale to ti smetou  ze stolu dneska vsichni kvuli covidu  i kdyz doposud jsem vsechny zruseni  dostal  14 dnu predem 

Chcete to nejak resit nebo  prispivate  FR  1 eurem  ? Vi nekdo kdy to vlastne zrusili ty vikendy ?

0 Citovat

tak já nevím, podívala jsem se na Ryanair z Vídně na Mallorcu a 27. prosince to stojí 520 euro jedním směrem, tak schválně jestli tam půjde přesměrovat ta Larnaca :D

0 Citovat

AlejandraS: že držím palce

0 Citovat

tak právě dorazil email ohledně změny BUD-DUB 

0 Citovat

Myslíte, že bude možné na live chatu vyškemrat nějaký rerouting? 

0