Jaké zkušenosti máte s Rynairem? Letím s nima poprové a nejradši bych to zrušil... Lze zrušit nějak rozumně letenku od nich, když od nákupu neuplynulo ani 24h? Jak je to s "příručníma" zavazadlama? Nikde to tam nemůžu najít. Jelikož jedu na Sardinii, tak budu mít sebou krémy apod. Nevyházejí mi to? Díky .

Ryanair - obecně

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

bolo by smutne ze by nepustili na odlet z Lisabonu :D

0 Citovat

:-) takhle to určitě nenechám, původní odlet z Vídně byl v sobotu, ten ale Ryan zrušil a s klidem mi to přesunul na neděli. Když to chceš takhle, jak to mám teď koupit, tak tě systém nepustí.

0 Citovat

:D

0 Citovat

https://www.irozhlas.cz/zpravy-s...200638_dok

Ryan ještě prodává lety z/do Eindhovenu, pokud se zrušenými lety dás teda ještě spekulovat. Poslední dobou jsem se už v různě změněných podmínkách ztratil.

0 Citovat

Myslim,ze nic spekulativniho uz pri tech dvou letech  (28.12 a  4. 1. ) ceny okolo 30 euro nebo liber  k spekulaci  nejsou , spekulace  ma smysl pri cene do  max 10 euro  

Podminky se ruzne meni  viz priklad letenek  Budapest -Dublin za euro  , nebo treba akce 1plus1 bez moznosti zmeny zdarma ,u te akce to slo alespon vycist dopredu 

Sam jsem zvedav jak dopadnu se zmenou  letenek za 5 euro  

0 Citovat

Toz odletime zitra z Blavy na Stansted ci ne? Letisko BTS tvrdi ze nie, Ryanair support tvrdi ze hej. Pripomina mi to americkou kratochvili znudenych Amiku, kteri se proti sobe rozjedou auty a ceka se na to, kdo nevydrzi s nervem a uhne driv

0 Citovat

Ok, rychla smrt. Letisko vyhralo

0 Citovat

Asi bych spis věřil tomu,co vravi letisko než indovi na Ryanair support :) Ale jistotu budeš mít nejpozději nasraný zítra na letišti :))) 

Edit:tak koukám vyřešeno,než jsem dopsal příspěvek:)

0 Citovat

jj. My ted s Ryanairem hrajeme zakopovou valku. Z Tenerife mam na 10.1. letenku a nepotrebuji ji, chtel jsem ji prehodit. Prece az do konce ledna mame free flight change. Ale ouha, nelze online, dopisuji si se supportem a Vanoce az do 10.1. jsou nezmenitelne, dokonce mi poslali link na T&C. Rikam si OK, pujdeme si merit pindiky, kdo je vetsi hajzl. Kdyz vy na me small printem, ja na vas vychcanosti. Presne tou kterou tak rad tepu a navazim se do ni. Vcera jsem koupil zpatecni letenky na Stansted pro 4 osoby za 100EUR a dneska to bez mrknuti oka prehodim na vanocni Kanary. Jeste musime poresit testy, ale to by nemel byt problem.

0 Citovat

Mozna ze tam jsou jine podminky  ,prave jsem vymenil  letenku z 9.1. uplne zdarma  on line Nekupoval jsi to v akci 1+1  ,tam je to jen s poplatkem  

0 Citovat

Ryanair mi dnes porušil Malagu + co jsem koukal, tak pročesal co se dalo na leden i únor.

0 Citovat

Korona, Korona, Štěpáne ....

Ryan i Wizz zrušili skoro všechno do Španělska od druhé půlky ledna až do Března. Až se mi to zda podezřelé, jetsli neví něco co my ne :)

0 Citovat

jj... svet ovladnou delfini... utikej si nakoupit toaletak

0 Citovat

Nám zase včera přehodili v lednu o den Praha - Stansted, což by nebyl takový problém, kdybychom tam neměli navazující let na Kanáry 😏

0 Citovat

Taky jsem si všimla, že Tenerife letí ryan jen dva termíny v lednu a pak až únor, 3týdny nic.... záhada

0 Citovat

Tak leden vzdycky byval mesic, kdy je nejmene cestujicich a ted, kdyz se spousta statu upina k lockdownu, je to celkem logicke

0 Citovat

AlejandraS napsal(a):

Korona, Korona, Štěpáne ....

Ryan i Wizz zrušili skoro všechno do Španělska od druhé půlky ledna až do Března. Až se mi to zda podezřelé, jetsli neví něco co my ne :)

Možná ano, docela to sleduji a už mnohokrát to společnosti odhadly podezřele naprosto přesně... British Airways skončily v Praze ke dni, který 10 dní po tomto zrušení jejich vláda označila jako poslední před lockdown. Ryanair též predikuje až moc nepochopitelně přesně. Uvidíme... byť ten lednový výpadek z Prahy Malagy (a ne Barcelony) a Manchesteru (a ne Londýna) má spíše ekonomický základ.

Ale je pravda, že TAP Portugal, který létal celkem plný, skončil plánovaně s Prahou 13.12. a přitom k žádnému novému omezení cestování nedošlo.

0 Citovat

Eda Novak napsal(a):

jj... svet ovladnou delfini... utikej si nakoupit toaletak

Reptiliáni

0 Citovat

Ahoj, chtel bych se zeptat - s Ryanair letam casto, ale vzdy jen s bezplatnym zavazadlem 40x25x20 cm. Tentokrat ale chci vzit krome toho i velky fotak s teleobjektivem, ktery se mi do batohu nevejde. Mohu s tim projit pres kontrolu, kdyz budu mit krome toho maleho batuzku na zadech jeste pres rameno zavesenou fotografickou brasnu s onim fotakem - bere se to jako zavazadlo nebo ne? Diky

0 Citovat

Ano, je to další zavazadlo.

0 Citovat

Ciste striktne dle predpisu je to dalsi zavazadlo, ale nevim jestli bych fotak nerisknul ,hlavne ted v zime kdy jiste nepojedes v tricku ,zalezi jak je to velke (strcis  pod bundu ) ,pokud velky fotak s teleobjektivem je to asi o risku  na koho narazis  a o jake letiste jde ..mam pocit ze jsi psal ze Viden,  te bych zrovna asi moc neveril ,nebo  vlastne Berlin ,to je vlatne to nove , ale jaky mas vyber , risk ze na letisti zaplatis tusim 25 euro nebo si koupis priority za 20 ? Nebo zkusit neco koupit v Duty Free a strcit  do jejich tasky ?

0 Citovat

Diky za nazory a poznatky. Neni to Viden, je to let Berlin - Faro. Nakonec to asi radsi nebudu komplikovat a vezmu jen obycejnej malej kapesni fotak, to v kombinaci s mobilem bude stacit, holt nebudou fotky tak extra profi :-)

0 Citovat

suomi napis prosim pak o Berlinu  i jestli jedes verejnou dopravou z nadrazi , letim z Berlina az po Novem roce ,ale jeste jsem s noveho letiste neletel  jen s tech dvou strarych 

0 Citovat

Mikire, napisu. Ale pokud jde o nove berlinske letiste, to nemusis mit obavu, ja z nej letel v listopadu a je to tak, ze Ryanair leta pouze z terminalu 5 a terminal 5 - to je byvale letiste Schönefeld, jen se ted prejmenovalo na Berlin Brandenburg Terminal 5. A leta z nej temer jenom Ryanair plus par dalsich nevyznamnych letu. Takze vse je naprosto stejne, jako kdyz jsi drive letal na Schönefeld, protoze je to jedno a totez :-)

0 Citovat

Aha diky , takze  s nadrazi busem na Schonefeld ,nebo maji jinou  zastavku ? Jak jsem se dival na mapku letiste tak je i pesi pruchod mezi terminalem 5 a tim novym  Budu mit celkem asi dost casu  

0