Ryanair - obecně

Napsal koudy 2014-06-18T08:53:26+02:00 ve fóru Letecké společnosti

Jsou propojeni majetkově, Ryanair vlastní myslím 75%, v podstatě ji rozjel a pak ji koupil, ale registrováni jsou v Rakousku a naštěstí fungují jinak (zatím).

mikir napsal(a): A platí se tedy zpětně za odebrání zavazadla do nákladového prostoru, nebo je to opravdu až na lety od 1.11.?

Letenka je koupená někdy v červenci.

Josef_barinka   v soucasne dobe  v prevazne vetsine   odebiraji  zavazadlo  kazdemu , kdo nema priority , tedy teoreticky  vsem cestujicim jak pises , ale  cim dal vic  lidi si prioritry kupuje,  ( muzes za 180 Kc  , kazdy segment dokoupit i na letisti  )

Zavazadlo ti olepi na gate a pak si ho neses  k letadlu , kde ho odlozis  do voziku , na prepazce  ho budes  odevzdavat  az po 1.11,.

Dneska jsem slysel zpravu, ze FR na to celkove kasle a pry od 25.11. se to bude odbavovat za 25€ misto 8€. (To je asi diky tem,co tam chteli chodit s velkym kufrem...)  Co je na to pravdy nevim a hledat to budu az v nedeli teprve. 

Ja uz ty zavazadla ani stavky neresim  , sam jsem se  v tech zavazadlech nemohl na  pocatku   vyznat  , od kdy to bude a co za zavazdlo za tech  8 euro bude., zrejme  si neuvodomili, ze  tezko budou   u odbaveni u prepazky  merit rozmery  a co se tyka  opakovanych stavek  zamestnancu , tak mam na to asi jako jediny opacny  nazor, nez vsichni  ostatni , tak to uz nebudu komenovat  , ale neodpustim si neco k  Petrovi 76   a k eremimu az budete  mit odpracovanych tolik let jako mam ja, tak se spolu o necem muzeme bavit  jinak jsou to jen blbe kecy  a v Irsku ziju  z malym prerusenim  od  roku 2001 , tak asi o te zemi vim trosku vic nez  kdokoliv jiny  , muzeme se bavit o  cestovani   po jinych oblastech , kde treba mate  zkusenosti, ktere ja nemam,  ale tezko me muzete poucovat  o tom, jak to v Irsku chodi

mikir napsal(a):

Ja uz ty zavazadla ani stavky neresim  , sam jsem se  v tech zavazadlech nemohl na  pocatku   vyznat  , od kdy to bude a co za zavazdlo za tech  8 euro bude., zrejme  si neuvodomili, ze  tezko budou   u odbaveni u prepazky  merit rozmery  a co se tyka  opakovanych stavek  zamestnancu , tak mam na to asi jako jediny opacny  nazor, nez vsichni  ostatni , tak to uz nebudu komenovat  , ale neodpustim si neco k  Petrovi 76   a k eremimu az budete  mit odpracovanych tolik let jako mam ja, tak se spolu o necem muzeme bavit  jinak jsou to jen blbe kecy  a v Irsku ziju  z malym prerusenim  od  roku 2001 , tak asi o te zemi vim trosku vic nez  kdokoliv jiny  , muzeme se bavit o  cestovani   po jinych oblastech , kde treba mate  zkusenosti, ktere ja nemam,  ale tezko me muzete poucovat  o tom, jak to v Irsku chodi

Ty víš kolik mám odpracovanych let? Víš houby,takže jsou to jen Tvoje blbě kecy. A nikdy v životě by mě nenapadlo sedět doma a nechat se živit státem,jako je zjevně pro Tebe normální. A to že někde žiješ ještě neznamená, že o tom něco víš a z těch Tvých blábolu vyplývá, že o spoustě věcí víš houby a jen placas.

Gigo15 napsal(a):

Zpět k Priority Boarding (letenka koupena v srpnu 2018, let po 1.11.2018):

Poprvé čekání na live chatu 65 minut, agent mě poslal do jistých končin

Podruhé čekání na live chatu 87 minut, agent velmi slušný, že dostanu během 24 hodin email s refundací poplatku Priority Boarding, ale Priortiy Boarding zůstane zadarmo. Email přišel. Nyní čekám na platbu (respektive připsání) na moji platební kartu.

Tak peníze jsou zpět na účtu.

Děkuji všem za jejich příspěvky a Davidovi za tento web.

Katowice - Edinburgh a zpet. Oznacovali i batohy, stacilo se nestavet do rady a jit mezi poslednima.

Kamarádka se snaží u Ryanairu koupit letenku Catania-Milan. Od včerejšího večera ji neprošla žádná platba. Netušíte, co by mohlo dělat špatně? Zkoušela různé účty,SEPA platbu, různé karty, různé prohlížeče, mobilní verzi webu i aplikaci. Volala do banky - tam u ní žádnou blokaci nevidí, ani žádný pokus o stržení peněz z karty. Na webu se objeví jen hláška o tom, že se transakce nezdařila. 

Včera jim dost blbnul web a pak ještě dělali aktualizace a byl nepřístupný úplně. Ani dneska to nejde?

https://corporate.ryanair.com/ne...-getaways/

To už člověk neví, jestli se má smát nebo brečet. PR by Ryanair

@Deny: Ani dneska. Teď se mě ptá jako cestovatele, jestli nevím, co s tím může být. Nápady mi už došly.

Je to na straně Ryanu, stačí kouknout na jejich FB, tam se rozčiluje víc lidí, nejde odbavit, nejde zaplatit...

Deny napsal(a):

Tak jsme, mámo, zase ušetřili!

Deny napsal(a):

Tomuhle se říká z hovna uplést bič :)

Bič? Spíše nakreslit obrázek. Ale smradlavý, když člověk srovná stav dříve.

Michal napsal(a):

@Deny: Ani dneska. Teď se mě ptá jako cestovatele, jestli nevím, co s tím může být. Nápady mi už došly.

Nedavno som mala rovnaky problem, na webe platba neprechadzala, ale cez appku v mobile ano

Ja už som z tej cabin bag policy úplný magor a to už mám odlietané desiatky letov s Ryanom. Ich stránka tvrdí na každom mieste niečo iné. 

Kupoval som let s Laudou na december z Viedne, v baggage možnostiach bolo buď "Priority + 2 bags" alebo "10kg Check-in Bag", ktorý sa ale nedá zvoliť, pretože je "Ryanair only". Pod tým poznámka, že ak to odmietnem a donesiem na gate veľkú cabin baggage, odbavia mi ju za FREE (!!). 

Už som si teda myslel že tomu rozumiem a u Laudu to platí stále po starom, že veľkú cabin bag odbavia zdarma na gate. Tak som si skúsil vyklikať druhý náhodný let z BTS do Atén s Ryanairom a tam to isté - Check-in bag available for Ryanair only. Tak buď lieta do Atén po novom Emirates codeshare s Ryanom alebo som už z toho úplne mimo.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!