Jaké zkušenosti máte s Rynairem? Letím s nima poprové a nejradši bych to zrušil... Lze zrušit nějak rozumně letenku od nich, když od nákupu neuplynulo ani 24h? Jak je to s "příručníma" zavazadlama? Nikde to tam nemůžu najít. Jelikož jedu na Sardinii, tak budu mít sebou krémy apod. Nevyházejí mi to? Díky .

Ryanair - obecně

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Včera jim dost blbnul web a pak ještě dělali aktualizace a byl nepřístupný úplně. Ani dneska to nejde?

0 Citovat

https://corporate.ryanair.com/ne...-getaways/


To už člověk neví, jestli se má smát nebo brečet. PR by Ryanair
0 Citovat

@Deny: Ani dneska. Teď se mě ptá jako cestovatele, jestli nevím, co s tím může být. Nápady mi už došly.

0 Citovat

Je to na straně Ryanu, stačí kouknout na jejich FB, tam se rozčiluje víc lidí, nejde odbavit, nejde zaplatit...

0 Citovat

Deny napsal(a):

https://corporate.ryanair.com/ne...-getaways/


To už člověk neví, jestli se má smát nebo brečet. PR by Ryanair

Tak jsme, mámo, zase ušetřili!

0 Citovat

Deny napsal(a):

https://corporate.ryanair.com/ne...-getaways/


To už člověk neví, jestli se má smát nebo brečet. PR by Ryanair

Tomuhle se říká z hovna uplést bič :)
0 Citovat

Bič? Spíše nakreslit obrázek. Ale smradlavý, když člověk srovná stav dříve.

0 Citovat

Michal napsal(a):

@Deny: Ani dneska. Teď se mě ptá jako cestovatele, jestli nevím, co s tím může být. Nápady mi už došly.


Nedavno som mala rovnaky problem, na webe platba neprechadzala, ale cez appku v mobile ano
0 Citovat

Ja už som z tej cabin bag policy úplný magor a to už mám odlietané desiatky letov s Ryanom. Ich stránka tvrdí na každom mieste niečo iné. 


Kupoval som let s Laudou na december z Viedne, v baggage možnostiach bolo buď "Priority + 2 bags" alebo "10kg Check-in Bag", ktorý sa ale nedá zvoliť, pretože je "Ryanair only". Pod tým poznámka, že ak to odmietnem a donesiem na gate veľkú cabin baggage, odbavia mi ju za FREE (!!). 


Už som si teda myslel že tomu rozumiem a u Laudu to platí stále po starom, že veľkú cabin bag odbavia zdarma na gate. Tak som si skúsil vyklikať druhý náhodný let z BTS do Atén s Ryanairom a tam to isté - Check-in bag available for Ryanair only. Tak buď lieta do Atén po novom Emirates codeshare s Ryanom alebo som už z toho úplne mimo.

0 Citovat

https://finweb.hnonline.sk/zahra...ti-ryanair

0 Citovat

pane Mikire, je u vas vsechno v poradku?

https://m.novinky.cz/articleDeta...=&mId=

0 Citovat

Daniel: Mikir si momentálně užívá na ostrově Mauricius, on určitě nesprintoval. :-)


0 Citovat

Ano  ,zdravim z Mauritia ,kdovi jak to vse ve skutecnosti bylo ,mozna treba na malem letisti v Kerry ,ale v Dublinu ? ,jinak moje posledni dva lety z Ryanairem  Cork-Standsted  fanfary za predcasne pristani, Standsted -Lipsko 20 minut zpozdeni udajne z duvodu pozdniho priletu , ale spis problemovy Stansted a postreh kdy priority fronta a no priority skoro nikdo ,takze jsem zvedav jak to bude pokracovat, kdyz vsichni kupuji priority



0 Citovat

Ahoj,

v cervnu jsme leteli s pritelem do Londyna a ubytovani jsme meli taky pres ryanair, dostal tedy nejake kredity, ktere ma na svem ucte. S kamaradkou bychom rady tyto kredity vyuzily. Je to mozne nejak udelat? Muzu letenky koupit pres priteluv ucet, i kdyz nepoleti?

Dekuji

0 Citovat

Zdravím, kdy mohu koupit priority?

Letíme 13.10 Bratislava >Birmingham s Ryanairem a protože nemáme rezervaci na sedadla  a jsou náhodně, mohu klasicky dokončit chec-in až 48 h před odletem.

A tam si teprve budu moct koupit priority na zavazadla do letadla? Což je až 11.10?

0 Citovat

Veď vyskúšaj sa prihlásiť do rezervácie, čo to ponúka

0 Citovat

Jaaaaaj, asi je toto ono co?

No já slepejš to stálehledal v odbavení a ono je to dole hned na první straně po vstoupení do rezervace :-)

Díky za nakopnutí.  


 Asi je lepší si to koupit co? 7 EUR zase není tak moc a nebudu se muset strachovat, že mi všechno odeberou do odbavení.




prio.jpg

0 Citovat

Michal napsal(a):

Kamarádka se snaží u Ryanairu koupit letenku Catania-Milan. Od včerejšího večera ji neprošla žádná platba. Netušíte, co by mohlo dělat špatně? Zkoušela různé účty,SEPA platbu, různé karty, různé prohlížeče, mobilní verzi webu i aplikaci. Volala do banky - tam u ní žádnou blokaci nevidí, ani žádný pokus o stržení peněz z karty. Na webu se objeví jen hláška o tom, že se transakce nezdařila. 

Stalo se mi u Ryanairu to samé u letu Timisoara - Bukurešť. Byl tam nějaký bug, který mi znemožňoval zaplatit jakoukoli kartou. Po týdnu pokusů jsem rezignoval a koupil si 2x tak drahý let s Tarom

0 Citovat

@Bendy, áno,kúp to, nič lepšie sa vymyslieť nedá

0 Citovat

Ahoj, chtěl jsem se zeptat - když mám zákaz vstupu na palubu u RyanAiru a včera jsem si koupil letenku u LaudaAirlines (Londýn - Vídeň), tak jestli platí zákaz vstupu na palubu i u Laudy? Děkuji, Tomáš

0 Citovat

To neviem, ale pochváľ sa s dôvodom zákazu :))

0 Citovat

On se nechce přiznat, ale důvod je, že obtěžoval stewardy a dělal jim návrhy....

0 Citovat

Tomáš napsal(a):

Ahoj, chtěl jsem se zeptat - když mám zákaz vstupu na palubu u RyanAiru a včera jsem si koupil letenku u LaudaAirlines (Londýn - Vídeň), tak jestli platí zákaz vstupu na palubu i u Laudy? Děkuji, Tomáš

Co jsi proved? :))

0 Citovat

No, jakým způsobem kontrolují aerolinky ban? Nestačil by jen nový pas / OP a registrace z odlišného e-mailu a telefonu? Přece když jeden Jan Novák dostane ban, nebudou ho mít všichni a skenování otisků nebo rozpoznávání tváře jsem na evropských letištích ještě neviděl...

0 Citovat

Proč se ptáš když jsi si letenku už koupil? Nebylo jednodušší si koupit letenku u easyjetu nebo flybe? 

0