Jaké zkušenosti máte s Rynairem? Letím s nima poprové a nejradši bych to zrušil... Lze zrušit nějak rozumně letenku od nich, když od nákupu neuplynulo ani 24h? Jak je to s "příručníma" zavazadlama? Nikde to tam nemůžu najít. Jelikož jedu na Sardinii, tak budu mít sebou krémy apod. Nevyházejí mi to? Díky .

Ryanair - obecně

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Zkus si to najit v anglicke verzi , ten preklad mi prijde nejaky zmateny , prece je jedno jestli jedou dva dospeli nebo jeden dospely a jedno dite a kdyz pak najedu na rezervaci sedadel tak si je vyberu a zaplatim pro oba , pravda nevim o jaky let jde a v jakou dobu a jetli je tam pak jeste prestup , o prazdninach asi nebude nabida za 60 Kc a jestli tam je sedadlo za 8 euro takze to je tech 480 Kc

No ted mi to seplo jak to vlastne je smiley

Je videt ze pan O Leary vi ,jak z lidi vytahnout prachy navic ...napred vymyslel zkraceni checinu na 4 dny .. takze lidi si casteji koupi sedadlo, aby meli moznost si udelat checkin doma , no a ted prisel s fintou na ty deti ...obcas si kupuju letenky jen bez niceho a pak pozdeji zvazim . jestli chci sedadlo. priority ,pripade jestli bych dokoupil zavazadlo., navic pri tom kdyz bych neletel ,tak bych mel nejmensi ztratu , jenze ony ty sedala pozdeji jsou pak drazsi.. misto 2 eura pak 4 nebo 6 nebo 8 a ty dalsi pak i 10 a a vice coz uz je cena letenky

Takze takove nechci slevu zadarmo smiley ale porad lepsi nez Volotea co umi lety za 1 euro ale taky za 200, navic ty eurovky prodava tak, ze vetsinou nejde zkomletovat celou cestu a clovek pak musi cekat na dalsi akci ,nebo hledat jine spojeni

Me porad vychazi Ryanair na to nejlepsi ,co muze po Evrope byt ,uzasne chytry tah hlavne udelali s temi 2 zavazadly do letadla ..verim , ze kdyz by to Wizzair prehodnotil , tak ma razem znacny narust cestujicich , protoze jinak spatni nejsou a maji i lepsi webowky a clenstvi v klubu ma smysl

0 Citovat

jeste ctu ty pokuny...pokud nejsou uz zadna sedadla, muzete zvolit jiny let ..muzu nebo musim ? smiley nebo ze by uz bylo zavedeno litani u tyce smiley smiley ? Nebo mi snad ten system dovoli koupit letenku bez sedadla ? To by se me docela libilo ...za overbooking jsou dobre kompenzace smiley

0 Citovat

mea culpa, takze naozaj sa priplaca za sedadlo, ale nie pri checkine, ale uz pri kupe:

maju to dobre vyriesene smiley

0 Citovat

Po dlouhé době jsem kupoval letenky přímo na stránkách ryanair a při platbě se mě to zeptalo, zda chci uložit kartu pro příští platby. A při další koupi tam hned bylo fee tuším 0,7 EUR za platbu tou uloženou kartou. Když jsem tam stejnou kartu zadal natvrdo znova, poplatek zmizel. Další ojeb?

0 Citovat

Nějak tu Ostravu zadotovat musí smiley

0 Citovat

Tak to pak jo...ja to pochpil tak, ze kupuje i vekslaku smiley Jinak ja nemam ulozene nikdy nic ,,ja ani nevim z ceho budu platit, kdyz jsem porad duty jak bambus smiley

0 Citovat

Kupuji tyto drobotiny přes trysku, snění a další veksláčky a vždy v pohodě:-) Dokupoval jsem i kufry, sedačky. Nikdy žádný problém. V tomto případě ale byla úspora minimální, takže jsem zkusil napřímo. Asi zase nadlouho naposled.

0 Citovat

Ahoj, rad bych se zeptal na jedno info ohledne dokladu. V lete letime na Tenerife z Krakowa. Nebudu mit pas (vyrizuji vizum) a nevim zda v Polsku nebodou mit problem s ceskym obcanskym prukazem. Na Tenerife to urcite jde. Jen nevim zda v PL neboudou nejak stresovat s obcankou. Diky za info Adam.

0 Citovat

ok diky. na online chatu na polskem ryanairu to nejak nepobrali, mozna nejaka nova pracovni sila nebo ta polstina smiley

0 Citovat

smiley ok dekuji, ja hlava derava zapomel ze PL je v EU, wikine pokud bude nejaky zadrhel tak mi napis adresu kde te najdu v SR smiley smiley smiley

0 Citovat

OK diky za info kluci.

0 Citovat

To je snad vtip s tym Polskom, ze ? smiley A spanielske pesety uz mas ? Na kanaroch ti ceske koruny nezoberu smiley Pustia ta aj na obcianku, ale len v sprievode inteligentnejsej osoby lebo sam to by mohlo dopadnut ako ta zenska v Belgicku co sla autom do Bruselu a nakoniec sa ocitla v Chorvatsku smiley

0 Citovat

Ahoj,
Mám dotaz. Ryanair mi změnil čas odletu CTA-BGY. No letenka stála skoro 35e. A mě napadlo ji zrušit - nesouhlasit se změnou času a koupit si od Volotea benátky za 5e...
Vrací Ryan vůbec prašule při změně času? Případně má někdo zkušenost jak dlouho jim to trvá? Četl jsem jejich FAQ ale moc jasně to tam nemají...
Dík

0 Citovat

If a flight time is changed significantly (more than 3 hours before or after the original departure time) and no suitable alternative flight is available, we will, upon application, offer a refund for all monies paid in respect of the affected flight(s).



Ten den letí ještě jeden spoj. Tak asi raději nebudu moc vymýšlet... Beztak z Benátek do Bergama bych projel rozdíl letenky...

0 Citovat

Este som nemusel riesit refund od ryanu, ale ja to chapem tak, ze ak nie je alternativa v ramci tych 3 hodin, tak ti vratia peniaze. Si myslim, ze aj keby bola, tak nebudu robit problemy. Skus tam zavolat a daj vediet smiley

0 Citovat

Hlavne funguje im chat, tak kludne skus ten, lepsie ako dohady

0 Citovat

Tak jsem koukal, že už prodávají letenky z Prahy do Edinburghu. Ceny startují od 649 Kč. Bohužel s nimi je jen pár termínů na začátku listopadu. Těšil jsem se na čtvrtek až sobotu od 16. do 18.11., ale za 2500 o tom budu zatím snít dál smiley

0 Citovat

Nikde zatim prodej Praha Edinburgh nevidim , jsou tam pridane terminove Pardubice - Londyn , ale bez cen
Aha uz vidim v seznamu neni, ale kdyz se to snazim vepsat do ramecku tak mi to naskoci i s cenou na rozdil od tech Pardubic

Opet ukazka jejich katastrofalnich webovek

0 Citovat

ziadna katastrofa, este oficialne nedali do predaja, len cakaju na load cien. cez vikend by sa to mohlo spustit.

0 Citovat

Hele, já už tam vidím ceny...


Ale jelikož mě dostatečně nezaujaly kombinace dat a cen, tak jsem nezkoušel dojít k platbě.

0 Citovat

Tak ten Edinburgh uz jde koupit a par cen tam za tech 25 euro za jeden smer je,,,ale ja na ty stranky nadvam permanentne , nevim ale pokud je to nejvetsi letecka spolecnost v Evrope, tak by snad mohli mit trochu lepsi webovky

0 Citovat

Hmm, tak žeby predsa začne Ryanair lietať do USA?

0 Citovat

Ryanair zacne litat do USA urcite , ale kdy to se nevi, pan O Leary se soudi , musel dokonce prodat nejaky podil co mel u Aer Lingus ,ale kdyz se to uvolnuje tak ,ze Norwegian uz ma moznosti a ted tohle z Barcelony byt jde o dcerinou spolecnost ci odnoz , tak je jasne, ze ten let Ryanu taky pride ,jen nevim jestli za slibovanych 20 euro smiley

0 Citovat

Myslím, že za 20€ to půjde koupit, ale bude to tak jedna letenka na celý let [FACE WITH TEARS OF JOY]

0 Citovat

tady jedna pěkná nabídka pro mikira do Irska smiley
https://www.fly4free.com/flight-deals/e ... -each-way/

btw škoda že nejezdí rovnou Cork - Kanáry smiley

0