Jaké zkušenosti máte s Rynairem? Letím s nima poprové a nejradši bych to zrušil... Lze zrušit nějak rozumně letenku od nich, když od nákupu neuplynulo ani 24h? Jak je to s "příručníma" zavazadlama? Nikde to tam nemůžu najít. Jelikož jedu na Sardinii, tak budu mít sebou krémy apod. Nevyházejí mi to? Díky .

Ryanair - obecně

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Tak to vypadá, že díky Air Europa bude Ryanair prodávat letenky i do Ameriky ( střední, jižní i severní), odlety budou zatím z Madridu...

0 Citovat

Ještě jsem nezažil den, kdy by mi web Ryanairu fungoval jak má :) jak píše mikir, je to děs. Co mě děsí je fakt, že to nefunguje ani mikir z Irska...

Pokud mají problém utáhnout své vlastní ceny, co pak budou předvádět, až zkombinují a přidají další dopravce a přípojné lety?

0 Citovat

mikir napsal(a):

zacina se sirit nesvar ze nuti lidi davat prirucni zavazadla pak dolu , asi aby to nemuseli plne zaklapovat

je to preto, ze do binov sa zmesti len 90 kufrikov, a ak si my ostatni nedame batuzky pod nohy, kufriky sa nezmestia.

predvcerom to letuska skusala aj na mna, ale zamietol som to a dohodli sme sa, ze ak pride kufrikar, presuniem k noham. kufrikar uz neprisiel :)

prekaza mi to z principu, pretoze clovek, ktory zasere 2x tolko miesta v binoch nez ja, ma priestor na nohy a ja s malym batohom ho nemam mat.

0 Citovat

Cestuj jen se stylovou kabelkou a mončičákem, to se vejde všude.

0 Citovat

@mato

nejde o 90 kufriku , tomu mohu prece predejit tim, ze budu stat ve fronte prvni ,pripadne si koupim priority , jde o to ze se u noveho typu letadla se zaviraji schranky zespodu , coz mensi letuska pri nacpane schrance zvlada o dost hur ,nez u stareho typu , na lince Dublin- Liverpool byly schranky temer prazdne , protoze nutili lidi odkladat zavazadlo na umisteni dolu .., letim zase zitra tak uvidim , mam obavu, ze kvuli Manchesteru to bude zase na laseru bida

0 Citovat

@ jakob

No do Irska se z lety do USA natlacil Norvegian i kdyz takove vesnicke letiste ,ale Ryanair se asi zacina pripravovat na vlastni lety , podle me drive nez o Leary odejde z funkce reditele

0 Citovat

http://www.independent.co.uk/tra...50581.html tak to vyzerá, že ryanair naozaj začal naschvál umiestňovať ľudí od seba

0 Citovat

guessWho napsal(a):

http://www.independent.co.uk/tra...50581.html tak to vyzerá, že ryanair naozaj začal naschvál umiestňovať ľudí od seba

Upřímně jsem čekala, kdy s tím přijde :D

0 Citovat

jjo tak peniaze sú peniaze :-) Mám pocit, že tu niekto prednedávnom tiež písal, že sa mu to stalo

0 Citovat

Koukal jsem, že Ryanair už na svůj web nahodil přípoje do Ameriky. Nedá se u nich hledat v kalendáři a těch pár pokusů, co jsem dal, má příšernou cenu. One way je jako zpáteční z nepříliš výhodné akce.

0 Citovat

Potřebovala bych poradit. Kupovala jsem letenky pro kámošky. Jde o to, že jsem u jedné napsala při zadávání adresy špatné číslo baráku. Ulice jinak sedí, jde mi jen o číslo baráku. Místo 155, mám 468. Provést změnu v nápovědách jsem ohledně tohoto případu nenašla. Mám to nechat tak? Nebudou z toho problémy? Nebo raději koupit novou letenku?

0 Citovat

O číslo popisné.

0 Citovat

nadya napsal(a):

Potřebovala bych poradit. Kupovala jsem letenky pro kámošky. Jde o to, že jsem u jedné napsala při zadávání adresy špatné číslo baráku. Ulice jinak sedí, jde mi jen o číslo baráku. Místo 155, mám 468. Provést změnu v nápovědách jsem ohledně tohoto případu nenašla. Mám to nechat tak? Nebudou z toho problémy? Nebo raději koupit novou letenku?

V klidu, adresu nikdo nekontroluje, důležitý je jméno a datum narození.

0 Citovat

Eremi, díky za info. Ulevilo se mi.

0 Citovat

eremi napsal(a):

V klidu, adresu nikdo nekontroluje, důležitý je jméno a datum narození.

checkuje niekto datum narodenia? letenka je imho cisto na meno.

0 Citovat

Mohli by při check-inu na přepážce, nicméně to asi pro většinu populace u Ryanairu nehrozí.

0 Citovat

zaujimalo by ma, ci ma Ryanair pravo na zaklade nesediacich udajov s vynimkou mena odmietnut cloveku checkin. ak ano, to nas uz mozu zacat jebat za to, ze sme do formu vyplnili udaje z OP a nakoniec ideme na pas.

0 Citovat

Tak pokud letíš v rámci Schengenu, tak bych řekl, že to nikdo neřeší, pokud mimo, tak Ti můžou zkontrolovat i to, zda sedí číslo a platnost dokladu, která na BP bývá uvedená.

Ale obecně určitě mají právo odmítnout Tě, pokud nesedí osobní údaje (viz třeba to, že otec a syn se můžou jmenovat stejně a rozdíl je jen v datu narození), druhá věc je, jestli to někdo řeší - podle mě ne, zajímá je jméno a případně číslo a platnost dokladu.

0 Citovat

Tak z hlediska práva je letenka smlouvou o přepravě konkrétní osoby. Neměli by tedy mít právo odmítnout tutéž osobu, která se prokáže jiným dokladem. Měli by mít právo odmítnout jinou osobu totožného jména (v praxi to může projít, jelikož se aerolinkám nevyplatí ošetřit takové řídké případy).

Mezi dobou prodeje a dobou letu se může s doklady leccos stát (ztráta, expirace, atd.), z logiky věci to nemůže zneplatnit letenku

0 Citovat

Ono jde změnit ten doklad totožnosti vždy při check-in, takže s tím v praxi není problém.

0 Citovat

Budou dávat nějakou podobnou akci za 2libry jako v Dubnu něco na léto popř. na podzim ? Vyhlížím to poměrně každý den, ale pár dní jsem to nesledoval, tak nevím, zda něco už proběhlo. Díky :)

0 Citovat

Potřebuju letět Ryanairem z Dublinu do Manchesteru v pondělí 24.7. v 10:35. Vsechny letenky i v ostatních dnech jsou za 16 liber, jen tahle za 40 liber. Je nějaká šance, že cena ještě klesne nebo už bude jenom stoupat? Má někdo nějakou zkušenost? Díky.

0 Citovat

Pondělí je pondělí, ty levnější nebývají. Letí se za prací.

0 Citovat

@ brichta

Kdyz si prohlednes pondelky do toho cervence, tak zjistis ze na 17 e ti to v tech 10.35 asi nepujde , muzes letet tim prvnim letem za 17 e , jinak bych pockal tak 2 tydny, ale podle meho nazoru, ti to pujde max na tech 33 nebo 28 , asi tam je mala pravdepodobnost , ze by to mohlo jit na tech 22 ,. ale to musis hlidat kazdy den , podivej se i jak moc je obsazene letalo ,ale je to jen orientacni meritko , protoze na tehle kratkych letech si treba sedadlo lidi nekoupi , taky je podstatne, zda je nebo neni v Manchestru nejaka akce v tu dobu

Jestli ti jde o prestup do CR tak bych radeji letel Liverpool, dvakrat jsem ho mel ted za 17 e a do Prahy to pak leti za 3 hodiny ,za cca 30 liber , je to prijemnejsi nez pres Standsted , ono uz dneska na 1 prestupu moc vydelat nejde , leda kdyz jsou prime lety nad tech 80 e , zpatky se vyplati Dublin pres Charleroi , ale cekas tam 9 hodin

0 Citovat

Rada bych letela 20.8. ci 21.8. z Berlina do Benatek a 2.9. zpeta pak take pro pritele letenky z Bratislavy,Brna,Prahy,ci Vidne do Benatek 20.8.ci 21.8 a zpet bud 31.8, 1.9.2.9. Nejake tipy? Ja letim s 9 letym ditetem a pritel s 10 letou. Poradite mi prosim ? Kdy je nejlepsi koupit letenky ?

0