1. Fórum
  2. Letecké společnosti
  3. Ryanair - obecně

Ryanair - obecně

Napsal koudy 2014-06-18T08:53:26+02:00 ve fóru Letecké společnosti

Ryanair opet nejvetsi letecka spolecnost v Evrope -)


https://zdopravy.cz/ryanair-je-p...eji-40227/


Mikire to je sice fajn, ale  má problémy s Boeingama. 

Momentálně zrušila base na Kanárech, takže pro mne ze Severní Moravy, Kanáry pro tento rok nebudou.


To ze tam zrusili base ,prece neznamena ze zrusili i lety , a co je sloziteho se dostat na Kanary ze Severni Moravy ? Brno - BGY   a  mam hned  dvoji nabidku a  levnejsi nez Viden ,jak z Milana .tak z  Bergama , Pripadne vyuziju  let z Polska  , nebo  prestupy v Madridu ci Barcelone i ten Berlin zustal i kdyz neco se zrusilo

Z Boeigama  ma hlavne problem ten,kdo uz mel Maxy ,protoze je ma uzemene  Ryan je mel teprve objednane

Stalo se někomu, že si koupil sedadla do 33. Řady, a když jste se po měsíci od nákupu dívali na obsazenost letadla, tak jste zjistili, že letadlo má jen 30.řad. Jak jste to s řešili?

Nekoukla si se jen blbě? 738 Ryaneru má normálně 33 řad...

Mauny napsal(a):

Nekoukla si se jen blbě? 738 Ryaneru má normálně 33 řad...Určitě ne, manžel zjistil to stejné. Při koupi nám to ukazovalo 33 řad a teď když se díváme na náš odlet v červnu Vídeň-Helsinky, tak tam je jen 30 řad.

Mauny napsal(a):

Nekoukla si se jen blbě? 738 Ryaneru má normálně 33 řad...


Tak vyřešeno telefonátem na jejich linku, změnili typ letadla, aniž by nám o tom napsali či změnili automaticky sedadla, za ty která by byla v tom letadle. Takže raději koukejte na obsazení letadel, aby se Vám nestalo to stejné....a nemuseli za svým letadlem třeba běžet... :D

Asi by to nejak poresili , pochybuju ze by nastal over booking , to byste na tom slusne vydelali,  jinak  33 A je udajne jedno z nejbezpecnejsich  mist v letadle ale v binu nad nim neni misto na zavazadlo ,ani v 33 F -)

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!