Jaké zkušenosti máte s Rynairem? Letím s nima poprové a nejradši bych to zrušil... Lze zrušit nějak rozumně letenku od nich, když od nákupu neuplynulo ani 24h? Jak je to s "příručníma" zavazadlama? Nikde to tam nemůžu najít. Jelikož jedu na Sardinii, tak budu mít sebou krémy apod. Nevyházejí mi to? Díky .

Ryanair - obecně

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Mozno sa k tym nasim cestam dostaneme rychlejsie ako sme si mysleli :) 

https://www.fly4free.pl/szef-rya...z_hJr6Cadw

0 Citovat

a tak treba reklamu :)) co uz inak lieta Ryanair cez Atlantik, plati sa za WC a namiesto sedaciek sa stoji? :D

0 Citovat

voughne napsal(a):

Mozno sa k tym nasim cestam dostaneme rychlejsie ako sme si mysleli :) 

https://www.fly4free.pl/szef-rya...z_hJr6Cadw


Prvně by měli vrátit peníze za zrušené lety!


0 Citovat

Mne vcera prisiel dalsi email o zrusenom lete a tu mi uz nukaju refund. Takze neskocit na prvu ponuku moznosti prebookovat let s doplatkom a snad sa dockame (Air China to trvalo mesiac a pol).


A tentoraz sefovi Ryanu verim, ze to nie je len taka reklama :) Ono odparkovane lietadlo dlhodobejsie narobi viac problemov ako len to, ze nezaraba. Avsak hlavnu ulohu budu aj tak hrat staty a ich hranicna politika, bez nich sa to nepohne ani s 99 centovymi letenkami.

0 Citovat

Věřím, že pár letenek za 99 eurocentů bude. Hezky to vypadá v reklamě. Odhaduji to na jedno místo v letadle :D Nebo u beznadějně prázdných letadel na Balkán týden dva před odletem. Ale nevěřím, že tak budou plnit Praha-Stansted nebo jinou zajímavější trasu.

0 Citovat

@ Michal 

Velka Britanie asi tezko bude zemi  ,ktera by  vyhovovala  ceskym opatrenim ,obavam se.ze to nebude ani Irsko kdyz uz ma v soucasne dobe pomalu 14000 nakazenych,  ale od kvetna uz jsou vypsane letenky  Dublin-Praha 

Jinak ale verim ze budou nektere  ceny letenek  stejne jako  byly   a treba skutecne dojde i na tech 99 centu  ,nerikam ze zrovna  Praha -Stansted  i kdyz vsechno je mozne  

Podstatne je kolilk Cechu bude potrebovat letet do UK a bude mit vyjimku a  kolik Britu bude potrebovat do CR  pri stejne vyjimce 

0 Citovat

Ryanair včera večer zrušil většinu rezervací na květen a červen, takže letenku na Ukrajinu za 20 euro jsem bezplatně změnil na srpen na Praha - Korfu, která aktuálně vyjde na nějakých 7000 Kč. 

Podmínky bezplatné změny jsou u Ryanairu opravdu benevolentní, rerouting na jakoukoli trasu, akorát teda maximálně 90 dnů od původního data. 

0 Citovat

dik za info.... zrusil jsem lety do Kodan/Brusel a vzal Santorini/Shannon... pokud to pujde na konci prazdnin proletet, tak to za ty penize  (40E/40E) bude parada... kdyz ne, tak kvuli tomu pod most nepujdu.-)

0 Citovat

Měl jsem na červen skrz Euro koupené lety Vídeň - Billund - Edinburgh na 2 rezervacích. U obou letů změnili čas odletu o 2 hodiny, zažádal jsem o refundaci (březen/duben), zatím stále nevyřízeno. Dnes navíc let Billund - Edinburgh zrušili, nevíte jestli je nutné zažádat o refundaci znovu?

0 Citovat

Mohu se prosím zeptat, jak jste dosáhli změny rezervace zdarma. Let z Vídně do Larnaky v červnu  na stránkách Ryanairu už není, přitom jsem dostala jen upozornění o změně letu asi o 3 hodiny, na kterou jsem nereagovala. V mém profilu u Ryanairu let pořád je, ale když bych chtěla změnu, tak to upozorňuje, že musím doplatit vyšší cenu, která samozřejme v srpnu je. Moc děkuji za radu.

0 Citovat

Má někdo informace jestli má Ryanair v květnu nějaké lety?

Pokud ano o jaký trip se jedná.

Dík za pomoc.

0 Citovat

Ano má.... https://www.ryanair.com/content/...d19-EN.pdf

0 Citovat

Z ČR nic, možná konec Června, ale to je diskutabilní zatím.

0 Citovat

Díky za info. 

Přemýšlím o zakoupení nějakých levných tripů, kde je pravděpodobné rušení.

Potom změna letu na nějakou atraktivní destinací.

Máte nějaký názor na tento systém?

Já našel Sofia/ Bergamo za 9,- eur - červen.

0 Citovat

Dobrý den, 10.4. jsem zadal u Ryanair žádost o proplacení a bez jakékoliv další informace mi přišel email 20.4., zda si přeji potvrdit voucher. Na link v emailu jsem naštěstí neklikl, ve svém účtu tedy nevidím disponibilní částku k dalšímu užití, Ryanair však smazal můj let z jakékoliv historie, není dohledatelný podle PNR, a instrukce o proplacení vedou na automatického chatovacího robota, který refundace odmítá, pokud se s ním člověk vůbec spojí. Jak v tomto případě postupovat? Ten samý problém dle twitterového hashtagu #ryanairrefund řeší velký počet lidí nezávisle na státu. Děkuji 

0 Citovat

Mám na srpen let Praha -Rhodos, který nemůžu letět. Ryanair teď posunul bezvýznamně čas letu asi o 20 min, ale chce, abych změnu potvrdil. Když to neudělám, mám šanci na refundaci nebo nějakou bezplatnou změnu trasy/datumu (samozřejmě mi nejde o vymáhání nějakého odškodnění)?

0 Citovat

Kluci, jak to děláte s tím přebukováním u Ryanairu na jiné trasy? Mám dva zrušené lety, ale v profilu už je nevidím.  Jeden už "proběhl" , druhý měl mít odlet příští sobotu.

0 Citovat

V rezervaci najdeš - 

Nemůžete najít svůj nadcházející let?

Zadáš email a číslo rezervace.

Přidat tento let k účtu myRyanair.

0 Citovat

Kde najdu v aplikaci kredity k voucheru? Jak je mohu následně uplatnit, během zadání platby? Díky za info. 

0 Citovat

nikde, kod mas v emailu od ryanu, ten nakopirujes pri platbe do policka voucher

0 Citovat

edgarrr napsal(a):

Dobrý den, 10.4. jsem zadal u Ryanair žádost o proplacení a bez jakékoliv další informace mi přišel email 20.4., zda si přeji potvrdit voucher. Na link v emailu jsem naštěstí neklikl, ve svém účtu tedy nevidím disponibilní částku k dalšímu užití, Ryanair však smazal můj let z jakékoliv historie, není dohledatelný podle PNR, a instrukce o proplacení vedou na automatického chatovacího robota, který refundace odmítá, pokud se s ním člověk vůbec spojí. Jak v tomto případě postupovat? Ten samý problém dle twitterového hashtagu #ryanairrefund řeší velký počet lidí nezávisle na státu. Děkuji 


Mám to stejně, akorát s tím, že žádost jsem zadal již 30. března. Těžko říct jak to dopadne.

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

Ryanair včera večer zrušil většinu rezervací na květen a červen, takže letenku na Ukrajinu za 20 euro jsem bezplatně změnil na srpen na Praha - Korfu, která aktuálně vyjde na nějakých 7000 Kč. 

Podmínky bezplatné změny jsou u Ryanairu opravdu benevolentní, rerouting na jakoukoli trasu, akorát teda maximálně 90 dnů od původního data. 

Tu Ukrajinu jsi měl taky z Prahy? Jde mi o to, jestli si pak můžeš vybrat jakejkoliv let nebo je to podmíněný odletovým letištěm?

0 Citovat

Ne ne, měl jsem ji z Katovic. A ještě nějaké další letenky, u kterých jsem změnu dělal už podruhé, třeba KRK-RMI změněno na KRK-SVQ a nakonec KTW-BOJ, všechny změny bezplatně. 

Jak říkám, můžeš změnit na jakoukoli jinou trasu jen s tím omezením do 90 dnů od původního data. 

0 Citovat

A můžu se prosím zeptat, jak změnit zrušený let na jakoukoliv jinou trasu? Přes jejich online chat? 

0 Citovat

Hezke ,takze spekulativni koupeni letenky  za  20 euro aby clovek  pak usetril  vic jak  10 x tolik ....jeste se mam hodne co ucit....i na coronaviru  se da  dobre vydelat ...

Rhodos  bych bral, ale az na zari coz by se do 90 dnu neveslo 

0