Jaké zkušenosti máte s Rynairem? Letím s nima poprové a nejradši bych to zrušil... Lze zrušit nějak rozumně letenku od nich, když od nákupu neuplynulo ani 24h? Jak je to s "příručníma" zavazadlama? Nikde to tam nemůžu najít. Jelikož jedu na Sardinii, tak budu mít sebou krémy apod. Nevyházejí mi to? Díky .

Ryanair - obecně

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Ten dotaz nebyl úplně přesně formulován a tím pádem nebyl správně pochopen. Měna za kterou se zobrazuje let je opravdu závislá od země odletu (respektive při více letenkách podle země prvního odletu), s výjimkou pár obskurních měn (Gruzie, Arménie), pak je cena v eurech. Tohle je běžné u i jiných aerolinek, někde se dá natvrdo určit měna a pak je většinou nevýhodným kurzem přepočteno do zvolené měny.  To co dělá Ryanair je jen prachsprosté DCC, bez možnosti odmítnutí. Předpokládám že to Ryanair bere podle země vydání karty a ne podle skutečné měny karty, kterou možná ani nemá šanci zjistit (země vydání je snad zakódovaná v čísle karty), pak by to vysvětlovalo proč i EUR kartě vydané v Česku nutí CZK. Třeba v případě Revolutu DCC vždycky nutí platbu v GBP, ačkoliv GBP account tam mám deaktivovaný a ani na něm nic není.

0 Citovat

Mě na chatu tvrdil pořád dokola jak idiot, že Ryan stáhl EUR, ale moje banka vzala ty CZK a je to problém banky. Už jsem za ním chtěl proskočit monitorem :D je to porušení pravidel asociace MasterCard i Visy viz ta citace, kterou jsem tu dával. 

0 Citovat

Stačí rozkliknout šipku, viz obrázek. Kupována letenka z Vídně, čili v EUR, placeno Curve kartou vydanou v UK. Defaultně nabízí měnu dle vydání karty, lze změnit tím checkboxem.


ryankarta.png

0 Citovat

@petr Ve kterým kroku to je? Jsem na poslední stránce, kde se zadává karta a klikne na zaplatit a tady nic takovýho nevidím. Není to starej web?

0 Citovat

@divan u koho máš vedenou kreditní kartu v eur?


0 Citovat

Nesmis pouzit ulozenou kartu ale novou a neukladat ji k uctu. 


ryankarta2.png

0 Citovat

@Audit: kreditní nikde, debetní u FIO.

0 Citovat

@petr já to tam prostě nemám. Uložení karty nepoužívám.


ryan-forum.jpg

0 Citovat

Ten web je totiž v rozkladu.

V anglické lokalizaci s VISA revolutkou a původní platbou v GBP se mi zobrazil tento bezejmenný boxík. Podle kódu se jedná o nastavení konverze. S kartou od české banky ani ťuk.

Plus má krásné bugy v české lokalizaci. To nemohlo projít ani základním testováním :D


rozklad.png
rozklad2.png

0 Citovat

Nová linka FR PRG - KSC po a pá 800 czk oneway

0 Citovat

Ridder napsal(a):

@petr já to tam prostě nemám. Uložení karty nepoužívám.


To se ti tam objeví až po komplet vyplnění platebních údajů včetně čísla karty a cvv kódu 

0 Citovat

Neobjeví... měl jsem to vyplněný.

EDIT: Tak na první pokus nic. Až když jsem jedno číslo smazal a zadal ho znova, tak se to objevilo.

0 Citovat

Coinneach napsal(a):

Je tady taky ještě někdo, kdo nemá od března refundovanou částku za zrušený let? Na diskuzích to vypadá, že jsem poslední, komu neproplatili :/ Na chatu mi v květnu napsali, že platba je ve stavu pending.

To, že nemám proplacený květnový Wizzair chápu, ale březnový Ryanair mi připadá už za hranicí.


Také čekám od března, poslali mi voucher, kontaktoval jsem agenta (což byl docela náročný úkol) a žádostí a finanční refundace a nedávno jsem dostal e-mail, že mám být trpělivý.

0 Citovat

Vydržte, dnes jsem dostal mail, že mi posílají peníze.

0 Citovat

Zdravím, měl bych dotaz. Většinou lítam s čsa a tam většinou mám třeba dva nebo tři průhledné pytlíky, ve kterém mám nějaké tekutiny nebo třeba léky. Ted poletím s ryanair a tam vidím, že všechno do jednoho sáčku. Není probém, když to bude ve dvou? Letěl jsem s více společnostmi a vždy jsem měl více sáčků a nebyl problém, ale s těmito ještě ne. Díky

0 Citovat

To je snad věc security na letišti, ne letecké společnosti. Té je to úplně jedno, pokud se to vleze do zaplaceného zavazadla.

0 Citovat

To je úplně jedno, já to kolikrát ani v sáčku nemám, jen jim to tam vysypu a ať si s tím dělaj, co chtěj. Ani nevím, zda by řešili, kdyby toho bylo víc jak 10x 100ml. Jednou měli v Praze problém s tím, že nemám originál balení, protože si  krémy či tělový mlíka odlívám do 100ml lahviček a to byl problém.


Zajímalo by mě, jak by se tvářili na tekutou výživu, jak se prodává v lékárnách třeba pro seniory nebo když nemůžete kousat, má to 200ml, prošlo by mi to jako lék? Je to tam vlastně i napsaný, že je to pro zvláštní výživu.
0 Citovat

Jak by to řešili, kdyby toho bylo víc, záleží na security na letišti. Někdy to nechají, někdy ti dají vybrat, co vyhodíš. Na některých letištích dávají vlastní sáčky, do kterých se to musí vlézt. A třeba některé švédské letiště dávají takové pidi, do kterých se nevyleze ani 5x100ml...

0 Citovat

mirjur napsal(a):

Vydržte, dnes jsem dostal mail, že mi posílají peníze.


A kdy došlo ke zrušení letu? Díky

0 Citovat

@Coinneach: 20. března.

0 Citovat

Ryanair mě zas zvedl ze židle odpovědí na stížnost. Odpověď mi došla do emailu, ale nedá se na email odpovědět. Je nějaká jiná šance jak jim odepsat nebo zas nová stížnost?

0 Citovat

Ahoj,

nevíte prosím někdo, jak změnit let bez poplatků u Ryanairu? Koupili jsme předevčírem let Praha- Bordeaux, ale chtěli bychom ho změnit na Praha-Madrid. Všude píšou, že lety v červenci a srpnu zakoupené po 10.6. lze změnit bez poplatků. V Manage my booking nám ale naskočí poplatek 2700,- (není to rozdíl ceny letenek, ale poplatek za změnu). Nevíte někdo, co děláme špatně? díky, Jitka

0 Citovat

@Ridder: já na jejich chatu řešil i něco co mi přišlo mailem.

0 Citovat

pazitka napsal(a):

Ahoj,

nevíte prosím někdo, jak změnit let bez poplatků u Ryanairu? Koupili jsme předevčírem let Praha- Bordeaux, ale chtěli bychom ho změnit na Praha-Madrid. Všude píšou, že lety v červenci a srpnu zakoupené po 10.6. lze změnit bez poplatků. V Manage my booking nám ale naskočí poplatek 2700,- (není to rozdíl ceny letenek, ale poplatek za změnu). Nevíte někdo, co děláme špatně? díky, Jitka

Napsal bych na support

0 Citovat

Ryanair si v tichosti zase změnil podmínky, který už jsou i dodržovány a sice, že let jde změnit 7+ dní před odletem

Výhoda bezplatné změny letu není k dispozici v případě změny prováděné později než 7 dní před odletem původního letu.

https://www.ryanair.com/cz/cs/uz...i-podminky

0