Levné letenky z Polska

Napsal g.eset 2018-12-20T08:43:13+01:00 ve fóru Tipy na levné letenky
14 odpovědí

Existuje nějaká stránka, kde by byly tipy na akční letenky z Polska? Může být klidně i v polštině.

Lety z Německa jsou pro mě trošku z ruky :-) Díky

fly4free.pl

prý z ruky :D já sem z jižních čech a loni sem měl všechny odlety z polska :DD (jednou dokonce z Lublinu :D)

letos Vídeň díky Laudovi :D

tramin napsal(a):

Tady je hezký příklad

https://www.fly4free.pl/podroz-d...a-2589pln/

Na to jsem koukal včera na jejich mezinárodní verzi. Mít čas, letím. Otázka do pranice ale je - potřebuji na tento itinerář čínské vízum? :-D Skoro bych si tipnul, že ano. 

Ano :D Pro cesty do/z USA přes Čínu vždy.

no ktovie co by sa stalo, keby som sa preukazal po prilete do PEK letenkou povedzme  one way do Soulu, alebo Tokia. (napr. taka klasicka fejkova cez Student Agency). Alebo by ma teda uz asi stopli v Gansku nie?

Proč? Měl bys letenku do Soulu... Ale pokud mají i výstupní kontrolu pasu (např. v USA nebo Kanadě na to se*e bílý tesák, ale v Thajsku to řeší), tak teprv tam by to začalo být zajímavé a asi by tě poslali do tábora na převýchovu :-D

No tak pokud bych letěl přes Soul, Japonsko nebo kýhovýra co jinačího, tak bych vízum nepotřeboval. Já vycházel jen z toho jejich příkladu s letenkou s AA direct PEK-LAX.

Já tonica pochopil tak, že by si "koupil" fejkovou letenku do Soulu (u nějakého prodejce, kde dostane booking code a itinerář ještě před zaplacením), tu ukázal pro zisk tranzitního víza a pak by si vesele odletěl do USA :D

Jo už to chápu, dneska mi to nějak nemyslí :D No, je to ale zajímavá myšlenka. Pokud teda vím, tak výstupní kontrola v Číně probíhá, nicméně je otázkou, zda by si toho celník vůbec všimnul/pochopil, oč jde. 

hej tak, ze v Gdansku ukazes ze mas letenku dalej do Soulu. Tym padom nepotrebujes cinske viza na prestup. V Cine by si zase ukazal letenku do Soulu, dostal by si tranzit. A potom by si uz nastupil na let do USA (teda ak by ti na checkine uz nelapali policajti :D). Prip. mat nadvazujuci let tak, ze by si ani nevyliezol v PEK z tranzitu a na transfer desku si vypytal letenku do LAX, kedze cely tarif je aj tak len s prirucnou.

Jinak tenhle itinerář s odletem z Prahy a návratem do Lvovu ukazovali včerana f4f.com za necelých 600  €. Tak není ani třeba se třepat do Gdaňsku ;)

Jasně,ale vlákno se jmenuje Levné letenky z Polska :-)


Michal napsal(a):

Na to jsem koukal včera na jejich mezinárodní verzi. Mít čas, letím. Otázka do pranice ale je - potřebuji na tento itinerář čínské vízum? :-D Skoro bych si tipnul, že ano. 

Další chuťovka

https://www.fly4free.pl/dookola-...-2787-pln/

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!