Montevideo, Brasília, Porto Allegre, Asunción, Iguazu a další za podobné ceny, možné i OJ .

[KL/AF+G3] PRG-MVD/BSB/POA/ASU/IGU 12 tis. Kč

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

5 reakcí

Montevideo, Brasília, Porto Allegre, Asunción, Iguazu a další za podobné ceny, možné i OJ


prg-mvd.png
prg-igu-asu-prg.png

0

Nechceš zase vykouzlit nějakou chybovku do Ushuaii, jak jste byli před pár lety? To mě doteďka mrzí, že mi to uteklo. Ale prosil bych až tak nejdříve za rok, až malá trochu vyroste :D

0 Citovat

Zajimave, ovsem co navstivime? Vodopady z obou stran a bizarni hlavni mesto Paraguaye? Nahodou carnavalovy termin zacatkem brezna 2019 by nebyl? Predem diky.

0 Citovat

Proky napsal(a):

Nechceš zase vykouzlit nějakou chybovku do Ushuaii, jak jste byli před pár lety? To mě doteďka mrzí, že mi to uteklo. Ale prosil bych až tak nejdříve za rok, až malá trochu vyroste :D

Proky, to byli a jsou na to jiní kouzelníci :-)

Kéž by se něco takového opakovalo, hned bych po tom skočil znova, a hlavně bychom tam tentokrát pobyli mnohem déle.

0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

Zajimave, ovsem co navstivime? Vodopady z obou stran a bizarni hlavni mesto Paraguaye? Nahodou carnavalovy termin zacatkem brezna 2019 by nebyl? Predem diky.


Muzu se zeptat co je na Asuncionu tak bizarního?  😆 Paraguay sice neni extra turisticka zeme ale zabavit se na nekolik dnu da určitě...

0 Citovat

Marci A.S. napsal(a):


Muzu se zeptat co je na Asuncionu tak bizarního?  😆 Paraguay sice neni extra turisticka zeme ale zabavit se na nekolik dnu da určitě...


Jasne, ze muzes. Treba to, ze si Asuncion hraje na Buenos Aires, ale nema na to. Dale par pitoreskynich ulic v malem zanedbanem centru a rozsahle chudsi ctvrte. Alespon tak to na me pri navsteve pred vice jak deseti lety pusobilo. Samozrejme, ze se tu usidlilo nekolik nemeckych imigrantu, ale bohuzel to mistnimu pokroku moc nenapomohlo. Ze by za to mohlo tech nekolik let vojenske diktatury?!
0
5 reakcí