Zdravím,dříve jsem využíval pro parkování na letišti v Praze prakticky jen parkia.cz, takže nemám přehled o dalších poskytovatelích. Nějakou dobu již jim však nejede rezervační web a nelze u nich rezervovat, takže parkia nyní padá.Jaký máte prosím aktuální tip na levné parkování na nebo u letiště Praha?Předem díkyH. .

Parkování letiště - Praha

Založil(a) ve fóru Letiště

Je to normální OC,  jsou rádi, že jim tam vůbec někdo přijde. Parkování není problém, jen to parkoviště je v noci uzavřené, resp. jde vjet a vyjet pouze když je OC a obchody v něm otevřené, což není nonstop. Nejdéle má otevřen supermarket.

Na tu střechu se dostaneš tak, že vyjedeš všemi patry parkoviště až nahoru, ale opět jen když je otevřeno, tedy přes den.

0 Citovat

Taky se dá parkovat na Zličíně, odkud jezdí bus na letiště. Buď Ikea nebo obytná zóna směrem na severozápad od autobusového terminálu. 5-10 minut chůze. 

0 Citovat

Hm, mame prilet 22.50, takze Sestka pada, ten Zlicin vypada dobre. Muzes prosim napsat, ktera ulice by to cca byla, koukam na mapu, Ikea je daleko na pesky, takze zbyva to sidliste.

0 Citovat

Na tom Zličíně není žádný problém (Ikea, Globus, Tesco, nebo i sídliště v okolí) a přímo od metra jezdí airport bus.

0 Citovat

Kdyz nemas na  parkoviste, zustan doma. Takove socky nam delaji jenom ostudu.

1 Citovat

gr6 napsal(a):

Kdyz nemas na  parkoviste, zustan doma. Takove socky nam delaji jenom ostudu.

Blbe zalez, kdyz mas mindrak.

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

Na tom Zličíně není žádný problém (Ikea, Globus, Tesco, nebo i sídliště v okolí) a přímo od metra jezdí airport bus.

Bezva. Diky moc.

0 Citovat

Vidim, ze s tou sockou jsem se trefil. Potrefena husa ...

1 Citovat

Radsi se nevyjadruj, ses chudak, co nepochopil “cestujlevne”. A musi lezt do diskuze, prestoze nema nic smysluplneho. Trole.

0 Citovat

Kdyz dojdou argumety, prichazi na radu vulgarity. To neco vypovida o autorce. Rikam socka ...

1 Citovat

Pa, hezky vikend😂.

0 Citovat

andreko napsal(a):

Muzes prosim napsat, ktera ulice by to cca byla

Tasovská a Nedašovská. Auta parkují i v ulici K metru, ale nevím, jestli tam není zákaz a jestli je dobré tam nechat auto na víc dní. 

0 Citovat

Tak beru zpět. Bus 100 na Zličín večer a v noci nejezdí. 

0 Citovat

No jo, nejede vecer, tak hledam dal, neco na P6.

0 Citovat

andreko napsal(a):

No jo, nejede vecer, tak hledam dal, neco na P6.

Na P6 jsou skoro vsude zony... tam tezko rict, kam to postavit, napr. U Nadrazi Ruzyne je takove parkoviste, to jde dojit pak na zastavku  Ciolkovskeho, bus 191

0 Citovat

Auto se dá nechat na Prední kopanině a pak busem nebo tágem.  Na dědině jsou všude zóny a kde nejsou, tak je zákaz stání. Stát se dá v pohodě kolem ruzynsky věznice nebo pak v Řepích nebo na Zličíně. Tágo je do všech zminovanych míst max 200 až 30o Kč. To pokud nechceš dát tak radši nikam nelet. 

0 Citovat

Ještě bývalo zdarma parkoviště vedle pumpy na Veleslavíně. Ale bývá plné a když nenajdeš místo, tak v okolí jinde nezaparkuješ. 

0 Citovat

S trochou štěstí se dá zaparkovat na Radimově ulici u parku Kajetánka na Praze 6. Odtud pak autobusem.

0 Citovat

janulejan napsal(a):

Dobrý den, dříve jsem se dala dovézt na letiště někým známým. Ale teď jezdím na letiště svým autem a parkuji na https://www.parkoviste-u-letiste.cz/.  Mohu Vám jen doporučit. Za mě velká spokojenost. Hezký den.

Tak tam fakt ne - minule mi tam poškodili auto a ještě dodnes mi chodí pokuty za rychlost v době kdy jsem tam měla auto zaparkované. A majitel se k úhradě škody nehlásí.

2 Citovat

To je u té cikánské ubytovny? To můžeš být ještě ráda, že jsi to auto vůbec našla. Známým tam ukradli všechna kola a když si šli stěžovat, tak jim mezitím zmizela ještě rezerva.

4 Citovat

janulejan: Máte ještě další tipy na parkování? Divila bych se, že byste měla jen tyto dva. Ale spíš byste s tím měla jít do h.a.j.z.l.u.

5 Citovat

nech se dovézt městskou dopravou a máš po problému

0 Citovat

Já praktikuju parkování zdarma v obchodním centru OC Šestka, není tam závora a je to i kryté.
Na samotné letiště pak bus nebo taxík.

 
0 Citovat

Martin _58 napsal(a):

Já praktikuju parkování zdarma v obchodním centru OC Šestka, není tam závora a je to i kryté.
Na samotné letiště pak bus nebo taxík.

 

Jak dlouho tam lze cca stat? 2 tydny bude asi moc velka drzost😂.

0 Citovat

Nikdo to tam nekontroluje (stál jsem tam i 3 týdny na jeden zátah) a hlavně neporušuješ nic zakázaného/předepsaného. Ten nákupák má naddimensované množství pakoracího státní, takže to nikdo zkrátka neřeší.

Plus tam chodí i sekuriťák:)
Nic lepšího okolo letiště takto zadarmo jsem zatím nevymyslel..

0