Zdravím,dříve jsem využíval pro parkování na letišti v Praze prakticky jen parkia.cz, takže nemám přehled o dalších poskytovatelích. Nějakou dobu již jim však nejede rezervační web a nelze u nich rezervovat, takže parkia nyní padá.Jaký máte prosím aktuální tip na levné parkování na nebo u letiště Praha?Předem díkyH. .

Parkování letiště - Praha

Založil(a) ve fóru Letiště

Mate jeste nekdo z posledni doby pozitivni zkusenost stani na Šestce zdarma?

0 Citovat

Ano, březen 8 dnů, duben 5 dnů, květen 8 dnů, v pátek budeme nechávat znova na 11 dnů...

2 Citovat

Já bych tak úplně v klidu nebyl... Tohle je z 31.5.

Dobrý den,
za našeho klienta Obchodní centrum Šestka reaguji na tento článek, který nabádá k neoprávněnému užívání parkoviště OC. Vzhledem k tomu, že na sebe neuvádíte emailový kontakt a uvedené telefonní číslo neexistuje, volíme pro začátek tento způsob kontaktu a žádám Vás o stažení tohoto článku.

Z návštěvního řádu OC (včetně parkoviště) můžete vyčíst, že parkoviště je určeno pouze pro zákazníky centra. To, že prozatím nejsou zavedeny závory, kontrola pakovacích hodin apod. je dáno dobrou vůlí OC Šestka, které ze stejného důvodu toleruje i občasné parkování ostatních řidičů, kteří v místě parkují z jiného důvodu než návštěvy OC.

Rozhodně ale parkování není určené jako záchytné odkladové parkoviště pro řidiče, kteří míří na letiště a svůj vůz zde nechají odstaven několik dní a blokují tak místa zákazníkům OC. Právě toto jednání by totiž mohlo vézt k regulování parkování ze strany OC, které by odnesli právě řidiči (ať už návštěvníci OC nebo ne).
Pokud máte jakékoli dotazy, kontaktujte mě, prosím na email, rádi Vám poskytneme doplňující informace.
Děkuji

0 Citovat

Na to je potřeba důrazně reagovat. V rámci zlepšování služeb pro zákazníky je vhodné ze strany OC uvažovat o zavedení bezplatné kyvadlové dopravy k letištním terminálům, tak jak to mají ostatní parkoviště v okolí. V opačném případě se nabízí bojkot tohoto OC ze strany zákazníků.

0 Citovat

....tak z toho vyjádření je zcela jasné, že se nic neporušuje a tím, jak to mají aktuálně nastavené to sami moc dobře vědí.

respektive:

"Z návštěvního řádu OC (včetně parkoviště) můžete vyčíst, že parkoviště je určeno pouze pro zákazníky centra."

Z právního pohledu, tedy stačí si tam při zaparkování koupit např. v potravinách něco malého a ponechat si účtenku a vše naprosto v souladu s provozním řádem, citací výše

 

1 Citovat

No chlubit se porušováním všeobecných podmínek je možné opravdu jen v Česku. Víc to komentovat nebudu.

3 Citovat

Že by bylo Česko jedinou zemí na světě, kde se někdo chlubí porušováním podmínek? Toho bych se nebál, takových zemí bude řada. Což rozhodně neznamená, že to schvaluji. Ale taky nemám rád  sebemrskačství a zobecňování typu jen občané ČR si vozí paštiky a řízky do HR, nosí sandály v ponožkách, atd.

5 Citovat

Aktualizace pozitivní zkušenosti na Šestce - parkování pouze od 6 do 22 hod, na příjezdu kovové zábrany...

0 Citovat

Tak si tam něco kupte... Pak to bude v souvislosti s nákupním řádem v pořádku. Tady radí...

2 Citovat

Určitě je tam i supermarket a dá se koupit např. 1 rohlík, že...

0 Citovat

Pro zvlášť spořivé jedince tam jsou i odpadkové koše, takže zákazníkem mohou být i bez nákupu.

0 Citovat

Tipuji, že problém bude spíš v tom, že mezi 22-6 nepřijedeš/neodjedeš... nebo jak je to myšleno s těmi zábranami?

0 Citovat

Přesně tak brzké odlety a pozdní přílety nejsou v tomto případě úplně ideální. A to parkoviště také nazajišťuje kyvadlovou dopravu před terminály. Tu si každý musí platit extra.

0 Citovat

Většinou to bývá blokovaný jen pro příjezd. Výjezd by měl být možný kdykoliv. Ale třeba se hodně naštvali.

0 Citovat

Ahoj, můžu se zeptat, zda máte někdo nové zkušenosti co se týče parkování na Šestce?

Stále bez problému, pokud není přílet mezi 22-6?

0 Citovat

V zari jsme tam stali 14 dnu😇 a dobry.

2 Citovat

Dobrý den. Nějaké nové poznatky na parkování v OC Šestka ? Chci tam nechat auto na 9 dní. Děkuji

0 Citovat

jsou nové poznatky, je na to přímo vlákno (cca před týdnem). 

3 Citovat

Ahoj,

dnes jsem chtěl zabookovat parkoviště přímo na letišti na 4 dny a bohužel vše vyprodáno, to se mi ještě nestalo. Tak hledám, kde nechat auto.

Máte, prosím, někdo aktuální info, kde se dá zaparkovat zdarma?

Šestka (tam jsem parkoval před lety, ale prý je tam už závora?), IKEA nebo někde ve městě?

díky

0 Citovat

i ty goparkingy v okoli jsou uz plny?

0 Citovat

Sorry, ale ptal jsem se na parkování zdarma..

0 Citovat

Od Ikea ze Zličina pohoda, přeběhnout most a jede pak už přímá linka busu až na letiště ;-) u Globusu tam jsou myslím závora,u Ikea nikoliv.

Jak šestka,to nevím...

0 Citovat

Teoreticky to nechat kdekoliv na žlutý. Maximálně příjde jedna pokuta za 300kč.

0 Citovat

Já vám nevím, píšete, že placená parkoviště jsou plná s ptáte se na parkování zadarmo? To asi nejde úplně logicky k sobě, každopádně placené parkoviště na Zličíně téměř vždy volno https://www.parkovistezlicin.cz/

3 Citovat

Míša K. napsal(a):

Od Ikea ze Zličina pohoda, přeběhnout most a jede pak už přímá linka busu až na letiště ;-) u Globusu tam jsou myslím závora,u Ikea nikoliv.

Jak šestka,to nevím...

díky :-)

1