Ahoj, neměl by někdo tip na levnější letenky viz. název tématu. Zatím jsem našel 10-25.5 s Aegan za 7000 czk vč. odbavených zavazadel (stejná cena Kréta i Rhodos). Příp. i jinam (do Řecka - přítelkyně je řeckofil) kdyby byla cena výrazně nižší. .

Rhodos/Kréta z Prahy na 14 dní v květnu

Založil ve fóru Hledám letenku

8 reakcí

Ahoj, neměl by někdo tip na levnější letenky viz. název tématu. Zatím jsem našel 10-25.5 s Aegan za 7000 czk vč. odbavených zavazadel (stejná cena Kréta i Rhodos). Příp. i jinam (do Řecka - přítelkyně je řeckofil) kdyby byla cena výrazně nižší.

0

V kvetnu  bych zustal u te Krety , pripadne toho Rhodosu  urcite za  nejmene polovicni cenu nez e s Aegan a porad nepochopim proc je nutne letet s  odbavenym zavazadlem  , kdyz koupis u Ryanair/ Laudamotion  priority tak mas  2 zavazadla  a  15 kg  a kdyz  u easyJet , tak mas sice jen jedno zavazadlo ,priority kupovat nemusis a mas vahu zatim neomezenou  a i kdyz by , tak  to bude  15 kg  nakonec i s jinymi

0 Citovat

Ahoj, vyser se na Prahu, a hned usetris 70%. z VIE jsem nasel Laudu do Chanie za krásných 70eur.

0 Citovat

Netušíte někdo, jestli teď, v době covidové, jezdí na Rhodu normálně autobusy? Budeme tam (snad) v květnu a docela by se mi autobusy hodily. Díky

0 Citovat

Tak v Řecku by do půlky května mělo platit omezení pohybu. S dost velkou šanci na další prodloužení.

0 Citovat

I za normální situace ty autobusy moc použitelné nejsou, tam je nejlepší volba půjčení auta

0 Citovat

No, tak já si dovolím špetku optimismu a budu doufat, že od půlky května bude Rhodos dostupný.

Už jsme tam byli a vím, že auto je nejlepší volba, máme projetý celý Rhodos. Ale pro mě to teď není úplně ideální řešení, tak zkouším ty busy, uvidíme, třeba to klapne, budu si držet palce.

0 Citovat

Meli jsme auto jednou  a podruhe Shuttle bus  do Stegny  ,tam jel normalni velky,  zpet pro nas prijel minibus  ,naprosto bez problemu , poprve jsme meli  auto bydleli  v Pefki  a vsiml jsem si ze bus tam jezdi

Spis bych mel obavu  co za ptakovinu vymysleji Rekove s tim vlastnim covidpasem  Po lonsku jak nepustili do letada  lidi co nemeli vyplneny formular  na deti  a jak sachovali s testy ,  jim neverim i kdyz jsme tam byli  10x na ruznych ostrovech a hodne mame Recko -ostrovy  oblibene  

Bral bych je letos ,ale jen za predpokladu  ze nebudou chtit nic a bude to bez jakehokoliv omezeni,  coz se moc asi neda v kvetnu cekat  V tom vic verim Chorvatsku nebo Bulharsku ,jasne tam je kveten brzo  

 

0 Citovat

JanaV:  ze zkušenosti před Covidem byly busy na Rhodu v pohodě, nutno počítat, že vše jezdí z / do hlavního města, aktuální jízdní řády zde, s nastávající sezónou snad i letos nějaké časy přidají...

file:///C:/Users/Ja/AppData/Local/Temp/2732_1616403992.pdf

 

0
8 reakcí