V červenci se chystáme navštívit s přítelkyní USA hledáme multicity letenky za rozumnou cenu. Začátek července odlet ČR a okolí směr Miami (či Florida obecně) a návrat ke konci července z Kalifonie ( nejlépe San Francisco) směr ČR a okolí. neboKonec července z ČR ( A okolí) směr San Francisko (či Kalifornie obecně) a konec srpna odlet Florida směr ČR  a okolí. Nevím jestli ještě máme čekat na lepší ceny nebo máme kupovat letenky za 16500 Kč nejlevnější.Případně budeme muset koupit single letenky ČR - Florida  a zpět ( na které občas bývaj akce).Děkuji za jakoukoliv pomoc .. je to trošku složitější ale všřím, že na něco příjdem.  .

Léto USA ne/čekat na letenky?

Založil ve fóru Hledám letenku

24 reakcí

V červenci se chystáme navštívit s přítelkyní USA hledáme multicity letenky za rozumnou cenu. Začátek července odlet ČR a okolí směr Miami (či Florida obecně) a návrat ke konci července z Kalifonie ( nejlépe San Francisco) směr ČR a okolí. 


nebo

Konec července z ČR ( A okolí) směr San Francisko (či Kalifornie obecně) a konec srpna odlet Florida směr ČR  a okolí. 


Nevím jestli ještě máme čekat na lepší ceny nebo máme kupovat letenky za 16500 Kč nejlevnější.

Případně budeme muset koupit single letenky ČR - Florida  a zpět ( na které občas bývaj akce).

Děkuji za jakoukoliv pomoc .. je to trošku složitější ale všřím, že na něco příjdem. 

0

V cervenci s akci do usa nepocitej (mozna jen error?). Uz to tu bylo napsano asi 100x v jinych tematech 😉

0 Citovat

To opravdu nemůžete letět jindy? Všude bude úplně největší vedro. Na Multicity bych nespoléhal, jednodušší je koupit nejlevnější letenku bud na Východ nebo Západ a přelet koupit zvlášt. Za mě bych ale doporučil letět Západ nebo Východ zvlášt. Někdy se povede koupit letenku za dobrou cenu s odletem koncem června.

0 Citovat

Nemůžu.. na přelomu července a září jedem na festival do Kalifornie ale s účinkující rodinou chceme vyrazit na cestu tam z Tenesee a nebo to vzít naopak z festivalu v Kalifornii do Tenesee .. při té cestě se snad i podívat  na start rakety na Floridě .. kdyby se poštěstilo .. 

0 Citovat

no tak s takymi podmienkami sa neda velmi vymyslat. zakladne pravidla lacneho cestovania, treba byt flexibilny, casovo aj priestorovo

0 Citovat

No za 16.5k na prazdniny to neni spatny, jestli je to s kufrem - klidne bych to koupil - sice dycky je moznost nejakyho erroru, nicmene taky je mozny je koupit v cervnu za 25k.. :)

0 Citovat

Ahoj. Hledam vestce! 

Chci najit letenky pro rodice do Chicaga v terminu cca 25. 6. - 16. 7. nebo pozdeji, na ty cca tri tydny pobytu. 

Predstavuji si to asi takhle: 

1) bud letenky s dobrym prestupem do cca 13.000 z VIE, PRG, WAW a jinych letist, kam se da autem do 5 hod dojet z Olomouce. (zatim se zda jako utopie a predpokladam, ze to tak i zustane)

2) odlet z jakekoliv evropske metropole, kam se da priskocit lowcostem dva tri dny predem. Samozrejme takova letenka by mela byt cenove vyhodnejsi nez odlet z VIE. 

 Zatim nejlepsi, co jsem nasel, jsou z LHR primym za 380 GBP bez zavazadel, nebo z FRA, kterej je ale, co se dostupnosti tyce, nic moc. Ten Londyn to valcuje jak dostupnosti z ceska, tak i samotnou cenou, ale rad bych jim nabidl jeste alternativu :) (idealne neco jako Lisabon, ale TapP nemaji pro muj napad pochopeni)

Suma sumarum: nejakej tip, odkud se da koncem cervna letet co nejlevneji (levneji nez 380 GBP) z Evropy do Chicaga? Ne New York, ne Toronto. Chicago.

Uvedomuju si, ze je to dotaz na hranici kategorie cestuj dementne, ale vypada to, ze sam nic lepsiho nez Londyn nevymyslim :D


0 Citovat

Spíš doporučuji na to jít obráceně. Sehnat levnou letenku do New Yorku nebo Bostonu je celkem snadné a pak dokoupit priskok s low costem do Chicaga. 

0 Citovat

matej15 napsal(a):

Spíš doporučuji na to jít obráceně. Sehnat levnou letenku do New Yorku nebo Bostonu je celkem snadné a pak dokoupit priskok s low costem do Chicaga. 


Nesmysl. Do Londýna doletí třeba z Pardubic za 500. Což je +- $20. Ve Státech se za ty peníze letadlem nikam nedostaneš.

0 Citovat

Petr76 napsal(a):


Nesmysl. Do Londýna doletí třeba z Pardubic za 500. Což je +- $20. Ve Státech se za ty peníze letadlem nikam nedostaneš.

Jasně, ale třeba do New Yorku pořídíš letenku i klidně z Vídně o 4000 Kč  levněji než let z LHR do Chicaga, přičemž přelet New York - Chicago se dá pořidit kolem 3500 Kč zpáteční. Plus k tomu náklady na ten Ryanair a přesun na LHR. Takže minimálně i když bude penězma na nule, tak si ušetří čas a nervy na přesun STN - LHR.
0 Citovat

Nejde uplne o usetrenou petistovku na osobu, ta nic neresi. Rodice uz v NY byli a v Londyne ne, navic by v odletove destinaci zustavali dve tri noci pred odletem, aby si ji mohli projit, takze se vlastne o usetrenych penezich neda vubec bavit. Co nejlevnejsi letenka je “bonus”, pridana hodnota vyletu. Prave proto nelpim jen na Londynu. 

0 Citovat

Taky jeste za podobne ceny co z Londyna se da najit odlet ze Zenevy nebo Barcelony :) 

0 Citovat

Diky moc Marku, presne v podobnou odpoved jsem doufal. Zkousel jsem Madrid i Curych, nebyl jsem daleko 😂

0 Citovat

Londýn, Ženeva, Barcelona... všechny levný letenky díky nerozhodnosti prodrbali. Nakonec ale měli víc štěstí jak rozumu a letí PRG-ORD, tam přes AMS 4h a zpět přes CDG 2h, za 11900 Kč/os bez kufrů. To už jsem je donutil hned koupit :D PRG-AMS je teda s ČSA, ale to asi přežijou.

0 Citovat

Born2Win napsal(a):

Londýn, Ženeva, Barcelona... všechny levný letenky díky nerozhodnosti prodrbali. Nakonec ale měli víc štěstí jak rozumu a letí PRG-ORD, tam přes AMS 4h a zpět přes CDG 2h, za 11900 Kč/os bez kufrů. To už jsem je donutil hned koupit :D PRG-AMS je teda s ČSA, ale to asi přežijou.

Tak nakonec to dopadlo dobře :D

0 Citovat

Vyuziju tohle tema k dotazu , kamarad na Floride  hleda taky letenky na leto, ale opacne tedy z USA do Evropy ,nekdy kolem 25 .cervence a navrat 25, zari  nejradeji chce primou letenku z Miami  a pak ten priskok do CR ale s odbavenym zavazadlem  zatim jsem nasel nejlepsi  cenu s Norwegianem do Londyna nebo s BA do Londyna   za cenu 550-650 euro je to dobre nebo se da najit neco lepsiho  ( krome error ),vim USA -Evropa je vzdycky vic nez Evropa -USA , navic chce primy let a s odbavenym zavazadlem

0 Citovat

Co u něho znamená "přímý let"?

0 Citovat

Petr76 napsal(a):

Co u něho znamená "přímý let"?

Předpokládám, že nechce přestupovat v USA ještě, třeba v New Yorku nebo tak.

0 Citovat

Tak treba Miami - Londyn je bez prestupu , ten priskok uz samozrejme zvlast ,ale podminka odbavene zavazadlo, prave si myslim, ze kdyz pak pouzije na to low cost , ze mu to skoci , takze pak samozrejme  1 prestup kdekoliv  v Evrope s legacy

Ano presne jak pise Marek 

0 Citovat

Treba tam jsou prime lety s AF Miami - Pariz CDG za 535 euro

0 Citovat

No to uz je podobna cena  ten Londyn,  nez CDG  a hrozby vecnych stavek tak to uz radeji ten Londyn  to by musela byt vyrazne nizsi cena i kdyz prestupy v Londyne zadna slava ( myslim prejezdy na jine letiste ) takze podle vseho tech 550-650 je tak nejak  dobra cena  do Evropy z USA a zpet

0 Citovat

mikir napsal(a):

No to uz je podobna cena  ten Londyn,  nez CDG  a hrozby vecnych stavek tak to uz radeji ten Londyn  to by musela byt vyrazne nizsi cena i kdyz prestupy v Londyne zadna slava ( myslim prejezdy na jine letiste ) takze podle vseho tech 550-650 je tak nejak  dobra cena  do Evropy z USA a zpet

Jj, videl jsem i MUC za 590, takze by nebylo potreba resit priskok, ale je tam jeden prestup v  USA

0 Citovat

Tak on letel loni do Vidne  ,ale  stalo ho to kolem 1000 dolaru, tak chce  letos  neco usetrit  je z Ostravy a lita tu pres leto na  mesic na dva ,coz se nedivim protoze  Florida pres leto neni zadne stesti ,byl jsem tam od  dubna do zari  zazil sice jen jeden mensi hurikan ,ale  to vedro bylo protivne,  ani more neosvezilo  ,jasne s prestupy v USA by se mohl dostat i niz , ja byt jim tak letim jen s prirucnim  a dostal by se na mnohem zajimavejsi ceny

0 Citovat

Ty by jsi letěl  ale ten poslední leg samozřejmě s Ryanem....

0 Citovat

Cali ,neboj nemusi  byt jen Ryanair  vsak tu byly od me lety  na ty dediny u Bostnu  za 50 euro ,ted ma ale Norwegin problemy  ,Wow air ma taky  dobre ceny  do USA pres Island ,ale bez  zavazadel  a letos jsem jeste  skluz s lety s Ryanairem nevyrovnal -)

A asi bych letel s easyJet  kdyz bych letel s Norwegian  Miami - London Gatwick a chtel do CR ,navic kdyz bych mel jedno prirucni zavazadlo ,

Jinak tu kauzu s  Aer Lingus  nesleduju a zrejme uz O Leary Aer Lingus  nekoupi , tehdy chtel litat USA za 20 euro , ale treba koupi  nekoho   s  UK  kdyz by nastal tvrdy Brexit a  splecnost by nebyla registrovana v EU , nakonec probehla hlaska  ,ze  nejaky podil na  neci spolecnosti koupit chce  ,ale nebude to nic velkeho pry ,uz jsem tu uvazoval  o koho by mohlo jit ,ale nic me nenapada

Spis cekam jak to dopadne  s tim bonusovym programem -)
0
24 reakcí