Zdravím a prosím o radu. Potřebuji  změnit přes Invii koupenou zpáteční letenku z Chicaga (ORD) přes Amsterdam (AMS) do Prahy (PRG) operovaný KLM.  Napadají mě následující dotazy:Musí změnu provést agentura, která letenku prodala nebo lze řešit i jinde? Je možné změnit jenom termín nebo i lety?Je možné změnit i leteckou společnost a přestupní místo v Evropě např. v rámci jedné aliance (SkyTeam)?Kolik taková změna stojí?Děkuji. .

Změna letenky KLM z Chicaga do Prahy

Založil ve fóru Hledám letenku

3 reakce

Zdravím a prosím o radu. Potřebuji  změnit přes Invii koupenou zpáteční letenku z Chicaga (ORD) přes Amsterdam (AMS) do Prahy (PRG) operovaný KLM.  Napadají mě následující dotazy:

  • Musí změnu provést agentura, která letenku prodala nebo lze řešit i jinde? 
  • Je možné změnit jenom termín nebo i lety?
  • Je možné změnit i leteckou společnost a přestupní místo v Evropě např. v rámci jedné aliance (SkyTeam)?
  • Kolik taková změna stojí?

Děkuji.

0

Letenku vám změní jen ten, kdo vám letenku prodal, tj. invia. Podmínky se liší podle tarifu, tyto informace vám podá opět invia. Obraťte se na ně.

0 Citovat

jak se takovy jedinec dostane az do Chicaga....

0 Citovat

Malinko jsem Vám upravil text, teď stačí zaslat na:  poradce@invia.cz. :-) Hezký den! 


Dobrý den, prosím o radu. Potřebuji změnit přes vás zakoupenou zpáteční letenku z Chicaga (ORD) přes Amsterdam (AMS) do Prahy (PRG) operovaný KLM. Mám nasledující dotazy:


Musím změnu provést u Invie? 

Je možné změnit jenom termín nebo i lety?

Je možné změnit i leteckou společnost a přestupní místo v Evropě např. v rámci jedné aliance (SkyTeam)?

Kolik taková změna stojí?


Děkuji.


--- Doplnit reálné jméno a číslo rezervace nebo něco podle čeho si vyhledají letenku ---


(Stačí takhle? Nebylo by logičtější to poslat rovnou jim?)

0
3 reakce