Letenky Praha - Ejlat

Napsal Petra 2019-02-12T20:20:11+01:00 ve fóru Hledám letenku
10 odpovědí

Dobrý den, neporadí někdo proč nejdou vyhledat letenky do Ejlatu  (Ovda) u Ryanair? Všechny nabídky končí březnem.  Na další měsíce nic nenabízí. Děkuji

to sa tu uz preberalo viackrat myslim, Eilat je nalietavany iba v zime. 

Ano, presne tak. Eilat pouze do brezna, jedine pak Jordansky Amman v te oblasti.

Ještě si řekněme na rovinu proč - pak je tam příliš velké vedro ;)

Michal napsal(a):

Ještě si řekněme na rovinu proč - pak je tam příliš velké vedro ;)

Po dubnu uz se tam da slusne pripect :) 

Mě zajímal až podzim...říjen, listopad. Takže to je teď ještě brzy?

Ano

Petra napsal(a):

Mě zajímal až podzim...říjen, listopad. Takže to je teď ještě brzy?

Vidím fotku z Petry. Připrav se na milé povídání s izraelskými úředníky. Šťastlivci to mají za sebou za 15 minut, těm narozeným pod šťastnou hvězdou to trvá i přes dvě hodiny ;)

Před x lety jsem už v Izraeli byla a po příletu tam to celkem šlo, ovšem cesta zpět byl zážitek. Na letišti se ptali pořád dokola, proč se jmenuji Petra :)  Pro jistotu mě nechali vyložit celý kufr.  Nemohla jsem jim vysvětlit, že v 80. tých tohle jméno  bylo prostě in. 

Spíš jde o to když máš v pasu razítko z jakékoliv muslimské země, tak se Izraelci nepěkně vyptávají. Ale s tím jménem Petra to je taky taková perlička no. :) Mě se zase vyptávali na původ mého příjmení, asi jim znělo arabsky. Je to hrozná buzerace. 

mam vela peciatok z moslimskych krajin a zas take strasne to nebolo, na kazdu krajinu sa len pytal, kedy som tam bol, s kym som bol, preco som tam bol, co som tam videl, ci tam niekoho poznam a ci som tam niekoho spoznal a ci s niekym udrzujem kontakt. Thats all. No a potom hlbkovejsia kontrola batoziny ale tam uz nevypocuvali. 

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!