Ahoj, znate nebo mate nekdo zkusenosti s timto parkingem?od 6-14.3. potrebujeme zaparkovat ve Vidni na letisti a toto vychazi velmi dobre cca 30€ po 20% sleve. https://parktiger.atudajne za 1,5€ vlakem na letiste. Dekuji .

Parkovani Viden ParkTiger

Založil(a) ve fóru Letiště

Slevový kód -18% "Urlaubstracker18" měl by platit do konce roku

6 Citovat

Kód "Urlaubstracker18" platí ,dneska rezervace akceptovala

0 Citovat

Využil jsem ho 3 dny zpátky, stále platí 

0 Citovat

Není lepší parkování v Leopoldau? Zvlášť pro někoho jako já kdo se tahá s paddleboardem, je to pár metrů na vlak. Jasně, že pak je delší cesta vlakem ale zas se člověk nemusí hrabat autem přes Vídeň. Vyzkoušeno předloni. Jen je blbý, že v noci už jsme museli jet z letiště s přestupem. Já teď právě řeším Vídeň na příští týden, tohle vlákno mě zaujalo ale píše se 6 minut pěšky na vlak což s tou batožinou dost opruz.

https://www.bestinparking.com/en...-leopoldau

0 Citovat

Kód Urlaubstracker18 stále platí, rezervace 2 týdny zpátky 

1 Citovat

stale platí - Urlaubstracker18 

0 Citovat

skoda ... taka klasika 

PARKTIGER10
0 Citovat

Též nic🤷‍♂️

0 Citovat

Mě to oba ty kódy bere. Zkus jiný prohlížeč, jiné zařízení, smazat cookies apod., třeba něco z toho pomůže.

0 Citovat

My jsme parkovali tady, když se přijede do Vídně ze severu, je to po ruce. Pak vlakem na letiště. Myslím, že to bylo 4,10E za den (24 hod.) parkování. 

https://goo.gl/maps/GnahdfY51ZpnWWHv5

 

0 Citovat

Mandre, to uz si na ty jarnaky 2024 rezervujes i parking ve Vidni? Ja to zatim neresim ani na letosni cervenec, porad mi to pripada jeste zbytecne moc brzo.

0 Citovat

Ne😂, jenom koukam, co a jak, kde.

0 Citovat

Urlaubstracker18 stále funguje. Akorát mi na mém androidim telefonu nějak nefachčí jejich aplikace. Spustí se, ale nejde se přihlásit, asi problémy s připojením. Na manzelcine jablku ale v pohodě, takže parkování máme:)

0 Citovat

Teď jsem zkusil urlaubtracker a nefungoval. PARKTIGER10 funguje.

0 Citovat

I na rok 2024?

0 Citovat

Ne, za 3 týdny.

0 Citovat

Zdravím. Dá se prosím spolehnout na to, že ten první vlak ze Schwehat kolem půl páté ráno pojede vcas? Díky

0 Citovat

Použil jsme v poslední době dvakrát a jel. Obecně ráno není moc důvod, proč by neměl jet, leda že by zaspal strojvůdce.

0 Citovat

Náhodou nebral někdo taxi / Uber / Bolt atd z Partiger na letiště? Kolik to cca stojí? Máme odlety tak blbě, že je vlak nepoužitelný.

0 Citovat

To se nevyplati, presne stejnou situaci jsme ted meli a vzala jsem Mazur parking s kodem, co tu byl, Tam zdarma jezdi bus celou noc.

0 Citovat

Brali jsme taxi v 04/2023 za 20 EUR z nádraží na letiště.

Zkoušeli jsme Bolt i Uber, což vycházelo trochu dráž, ale vždy zavolali a po pár minutách zrušili jízdu. Nepochopím. Nakonec jsem došel na nádraží, kde stalo taxi. Ze zkušenosti vím, že tam pořád nějaké stojí.

0 Citovat

Já jsem při blbých nočních časech vzala Orange Parking, který má v ceně i odvoz na a z letiště. To samé Panda Parking.

0 Citovat

Měl jsem to stejně před rokem. 2x objednaný Uber a zrušený. 3 objednávka prošla - přijel nějaký Albánec.

0