Dnes jsem kupoval letenky do Bratislavy a překvapilo mě, že pokud si letenku kupujete přes internetový prohlížeč, platí se 270 Kč servisní poplatek, zatímco když si stejnou letenku kupujete přes jejich aplikaci (vyzkoušeno na iOS) tak se servisní poplatek neplatí. Možná je to pro někoho malá suma ale když letí např. dva lidé, tak už to celkově dělá ušetřených 540 Kč na celkové ceně, za což se dá sehnat třeba oběd na letišti. Možná je to jen aby nalákali lidi stáhnout si aplikaci ale nicméně mi to přišlo zajímavý. .

ČSA - cena bez servisního poplatku

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

1 reakce

Dnes jsem kupoval letenky do Bratislavy a překvapilo mě, že pokud si letenku kupujete přes internetový prohlížeč, platí se 270 Kč servisní poplatek, zatímco když si stejnou letenku kupujete přes jejich aplikaci (vyzkoušeno na iOS) tak se servisní poplatek neplatí. Možná je to pro někoho malá suma ale když letí např. dva lidé, tak už to celkově dělá ušetřených 540 Kč na celkové ceně, za což se dá sehnat třeba oběd na letišti. Možná je to jen aby nalákali lidi stáhnout si aplikaci ale nicméně mi to přišlo zajímavý.

0

Dobrý point! smiley

0
1 reakce