Ahoj. Prosím, jaký je váš názor? Praha - Begaluru zpáteční s Air Arabia za 12.500 tam na dva měsíce (září - listopad). Je to dobrá cena? Nečekám akci ani chybu (bohužel nejsme tentokrát příliš flexibilní), ale neumím odhadnout, jakým směrem se budou ceny hýbat. Nedokázala jsem poskládat nic šikovnějšího, hledala jsem i jiná letiště z Evropy. V Indii bychom potřebovali v Bengaluru jako cílovou destinaci. V infu  o společnosti Air Arabia je napsáno, že čím dříve, tím většinou lépe. Děkuji za názory, tipy... .

Září-listopad jižní Indie - přijde vám 12.500,- OK?

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

14 reakcí

Ahoj. Prosím, jaký je váš názor? Praha - Begaluru zpáteční s Air Arabia za 12.500 tam na dva měsíce (září - listopad). Je to dobrá cena? Nečekám akci ani chybu (bohužel nejsme tentokrát příliš flexibilní), ale neumím odhadnout, jakým směrem se budou ceny hýbat. Nedokázala jsem poskládat nic šikovnějšího, hledala jsem i jiná letiště z Evropy. V Indii bychom potřebovali v Bengaluru jako cílovou destinaci. V infu  o společnosti Air Arabia je napsáno, že čím dříve, tím většinou lépe. Děkuji za názory, tipy...

0

Asi ano.

0 Citovat

Z Vídně přes flights.google vidím do Bengalúru za necelých 11k s KLM či Air France od září do listopadu. Jedinou nevýhodou je kombinace s Jet Airways, u kterých není jisté, zda do té doby nezkrachují.

S Air India za 11.5k s Dreamliner.
Kolem 12k je pak Lufthansa, Swiss apod.

0 Citovat

Air India není žádná vyhra. Spíš naopak.

0 Citovat

Pokud vám vyhovuje Praha, je to podle mě naprosto výjimečná cena. Mimo naprosto ojedinělých akcí nic o pár tisícovek výhodnějšího neseženete. Mnohem obvyklejší Bangkok tu bývá s obdobnou cenou označovaný jako akce ;) 

0 Citovat

Děkuju moc, Filipe, Petře, Michale.

Popravdě, o problémech Jet Airways jsem nevěděla :-(

Do Vídně bychom museli přes Prahu, tak mi to ve výsledku nepřišlo úplně přínosné.

Kdyby vás ještě něco napadlo, kupovat tedy  zřejmě budeme zítra nebo v úterý.

0 Citovat

Není zač.

Pokud jste vázáni na Prahu, pokud zvolíš přílet do Prahy v listopadu na sobotu 16.11. nebo 23.11., lze najít letenky s Air France za 12k. Odlet může být přes celé září. 


Co se týče té Vídně, pokud byste si chtěli vzít zavazadla a při letu mít jídlo, tak u Air Arabia oproti ostatním společnostem ani jedno mít nebudete a musíte připlácet. 

0 Citovat

U Jet Airways bych si dal hlavně pozor na jídlo. Při obou cestách mě bylo brutálně špatně, hned po příletu sem se naládovat uhlím a než zabralo tak jsem myslel, že chcípnu. Tam i zpět jsem měl to stejné (rýže + 2 omáčky s masem) a jsem tak blbej, že sem to 2x snědl :-D 

0 Citovat

Petr76 napsal(a):

Air India není žádná vyhra. Spíš naopak.


Air India ma jedny z nejpohodlnejsich sedadel v economy (napr. v A380 o dost sirsi nez treba EK).. Je to samozrejme vec nazoru, ale za me v monkey class srovnatelne s Luftwaffe nebo BA..


Jinak ja do Bengaluru litam standardne s EK okolo 22k (v economy saver) - za 12.5k z Prahy je to fantasticka cena, hned bych to booknul.. Dobrodruzna varianta je koupit zpatecni PRG - DXB a pak se ty posledni 4h do BLR soupnout nejakym lowcost dobytcakem, ale ja bych rozhodne volil tu variantu za 12.5k..
0 Citovat

Taky bych radila vyhnout se Jet Airways, pokud to bude možné.  Servis na palubě a chování posádky bylo tristní a jídlo nechutné. Nic horšího jsem snad nejedla.

0 Citovat

Jste moc hodní, děkuju.  Poučení o Jet Airways si zapamatuju.

Zítra tedy zřejmě koupím. :-)

Zavazadla budeme mít jen batoh cabinzero.  Jídlo by bylo fajn... ale jde to i bez.

Děkuju ještě jednou, FIlipe.

0 Citovat

Air India ma jedny z nejpohodlnejsich sedadel v economy (napr. v A380 o dost sirsi nez treba EK)....to zní, jako kdyby Air India měla A380 :-O

0 Citovat

Taky jsem si říkal... Asi myslel triple-seven:-)

0 Citovat

Zajímavé. Letěl jsem s Air India i s Jet Airways a nejenže to nebyl průser, ale to jídlo mi chutnalo snad dokonce víc než od Turků. Že bych měl obrovské štěstí?😁

Jinak Air India taky myslím není v úplně skvělé kondici...

A když tak koukám na ty ceny, jsem fakt rád za tu akci s UIA za 6,5L.

0 Citovat

Pavel Planespotter napsal(a):

Air India ma jedny z nejpohodlnejsich sedadel v economy (napr. v A380 o dost sirsi nez treba EK)....to zní, jako kdyby Air India měla A380 :-O


Jo diky, nejak sem zapomel ze ten posledni let co jsem to srovnaval jeste litala vecerni Dubaj 777.. :) Dokonce musim priznat, ze 100% letu v EK A380 mam v businessu, monkey classem sem nikdy A380 neletel.. :) A v EK 777 jsem zas naoplatku letel za vsechny lety C jenom 2 segmenty :D


A prvni tridou zatim hezkych 0 segmentu :D :D :D
0
14 reakcí