Oslo Sandefjord (TRF)

Napsal David Eiselt 2012-08-20T08:53:59+02:00 ve fóru Letiště
1 odpovědí

Druhým nízkonákladovým letištěm pro Oslo je právě Sandefjord, zkráceně zvaný také jako Torp. Toto letiště je domovskou bází pro spolešnost Wizzair, rozhodně však máme velkou možnost zahlédnout také norského dopravce Norwegian a jiné společnosti. V minulosti byla také v provozu linka Praha - Oslo Sandefjord, bohužel pro malý zájem byla společností Wizzair tato linka zrušena.

Informace:
otevírací doba:
Po-Pá 04:30-23:30
So-Ne 04:30-24:00

přespání na letišti: v letních měsících před terminálem, v zimních jen pro otužilce

doprava z letiště do centra Osla:
Linka z letiště na autobusové nádraží v Oslu navazuje v časech na přílety společnosti Ryanair i Wizzair. Za zpáteční jízdné zaplatíte 300NOK u dospělé osoby, 260NOK studenti / senioři a děti 180NOK. Není třeba rezervace předem, neboť místa v autobuse jsou garantována vysláním extra spoje.

transfer z letiště Sandefjord na letiště Rygge :
Trasa autobusy Torp - Oslo - Rygge vás vyjde na 340NOK a celková doba přepravy se pohybuje od 4 do 5 hodin. Jedná se o 2 různé expres linky spojující letiště s centrem Osla.
Druhou alternativou je jízda z letiště na železniční nádraží Skoppum (z letiště na nádraží máte zdarma shuttle převoz), odtud linkou č.70 do městečka Horten, kde po 10minutové chůzi dorazíte k přístavu, odkud se vydáte půlhodinovou plavbou do městečka Moss za cenu 34NOK. Z Moss na letiště Rygge to je již necelých 15 minut a jízdné stojí 70NOK pro dospělého člověka.

transfer z letiště Sandefjord na letiště Gardermoen :
V provozu je přímá autobusová linka z TRF do OSL a to za 300NOK. Info: http://torpekspressen.no/

WiFi zdarma: ANO, ale pouze u informačních stánků

IATA / ICAO kód: ENTO / TRF

poloha: Oslo - 110km, Horten - 38km

web: Torp letiště

Dobrý den, budeme mít celý den za 14dní na tomto letisti - nejake napady, co v okoli delat? (a pokud mozno neutratit moc penez). Pri hezkem pocasi se nejspise pujdeme koupat, za hodinku bysme meli byt u vody. Ale nejake tipy, pokud pocasi nebude dobre? Diky. P.S. Do Osla se nam nechce.. uz jsme tam jednou byli, a autobusove jizdenky jsou pomerne drahe.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!