Ahoj, Mohl by někdo prosím popsat, jak ten Matrix funguje ?? Hledal jsem multi letenku PRG, VIE, MUC, BUD, TXL -> MIA, TPA... (druha pulka března 2015). Na pelikanovi jsem schopny se dostat na nějakých 11 500 +- cca, Nicméně Matrix začíná na 14tis. To mi přijde divné. Díky za info. K. .

Matrix ITA Software

Založil(a) ve fóru Vyhledávače letenek

omlouvam se, jsem blb, samozrejme zadavam EK KE byl preklep, kd jsem nasel na wikipedii strance emirates, alw i tak to nefunguje smiley

0 Citovat

Nechápu, v čem je problém? Zadáváš to takto?

0 Citovat

diky !
v helpu je C:AA
a LH pro lufthansu mi slapalo bez pluska ....

DIK !

0 Citovat

To jo, ale to jsi zadal, že chceš přímý let s Lufthansou.. Mrkni na ten help pořádně, LH+ je na druhém řádku smiley Obecně:

LH - přímý let s LH
LH+ - lety s LH a libovolným počtem přestupů
LH LH - let s LH a jedním přestupem
LH FRA LH - let s LH a jedním přestupem ve FRA
LH,LX FRA,ZRH LH,LX+ - let s LH i LX přes FRA nebo ZRH a následně libovolný počet spojů s LH i LX
LH LX - let s LH následovaný s LX smiley

0 Citovat

jee diky, asi to zacinam chapat

skoda, ze se nedaji nekde sehnat data tech letu, nejradeji bych si ten vyhledavac napsal sam smiley

0 Citovat

Hojte.
Vyhledal jsem na Matrixu lety viz obrázek.
Problém je, že přes běžně prodejce (pelikán, letuška, student) ani přímo přes web TK není možné za tuto cenu booknout.
Je na to nějaká finta a je možné, že za tuto cenu to nějaký exotičtější prodejce prodá?
Podle všeho (aspoň mi to tak plyne z webu TK) je nejlevnější booking class (Economy Promotion) plná a letenky se prodávají už jen v Economy Semi-Flexible a výš. Což ale z nějakého důvodu Matrix nezohledňuje i přes to, že mám zaškrtnuto, aby nabízel jen available seats...

0 Citovat

skus to prehnat cez vsetky kayaky a momonda

0 Citovat

Nezapomeň, že Matrix pracuje s offline databází, data tarifů TK bývají neaktuální několik dní i týdnů, proto se v 50 % případů nedají za stejnou cenu letenky najít i u OTA. Podobně se na matrixu chová třeba Delta smiley

0 Citovat

Poradili byste mi, prosím, kde bych našel letenky za cenu, kterou mi ukázal matrix?
Ještě doplním, že stejný let hledám denně a tuto možnost mi to doposud nenašlo..

0 Citovat

Mělo by to už být někde vyvěšené at je to pořád na očích:

Travel servis/ Smart wings ceny na matrixu:

- nikdy nesouhlasily
- nesouhlasí
- asi hned tak souhlasit nebudou...


Tuto aerolinku na ita ignorujte..

0 Citovat

Tak pěkně nám ten matrix doje..li. Nearby pro odlety už je mrtvá funkce. Stejně tak ručně vypsané multi to nenajde

0 Citovat

Co přesně? Mě funguje... :)

0 Citovat

uz funguje dobre, ale niekolko dni neslo zadat odletove letiska z viacerych krajin.

0 Citovat

mne to furt hazi nasledujici chybu:

Journeys with origins in multiple countries are not supported.

prisel nekdo na zpusob jak to obejit?  :-(

0 Citovat

Bohužel, je to zabité, matrix je po tomhle updatu fakt nepoužitelný.

0 Citovat

Jestli je to definitivní, tak je to na .....Co místo něho ?  

0 Citovat

potvrdil niekto, ze je to definitivne?

0 Citovat

Tak nějak asi jo.. Google tlačí flights a s matrixem je to myslím cílený útlum. Také mě to s.re...

0 Citovat

Áno,  je to definitívne.

0 Citovat

guesswho, mame nejaky zdroj? raz to prestalo ist, potom zase zacalo.

0 Citovat

Niekto im priamo písal a dostal odpoveď v zmysle, že to už ďalej nepodporujú.

0 Citovat

no to je riadne v pi.i

0