Dobry den, Chtel bych se zeptat zkusenejsich ohledne letenek do Vietnamu.Termin: od: zari 2019 max. do Listopadu 2019 Z Prahy do Hanoje Jedeme na 3 tydny na skyscanner se mi podarilo nejlevnejsi letenky najit  zpatecni letenku za zhruba 13.000 KČ je to nejlevnější letenka kterou lze sehnat nebo se mi to podaří skombinovat za méně ? Děkuji. .

Vietnam od Zari 2019

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

6 reakcí

Dobry den, 

Chtel bych se zeptat zkusenejsich ohledne letenek do Vietnamu.

Termin: od: zari 2019 max. do Listopadu 2019 

Z Prahy do Hanoje 


Jedeme na 3 tydny na skyscanner se mi podarilo nejlevnejsi letenky najit  zpatecni letenku za zhruba 13.000 KČ je to nejlevnější letenka kterou lze sehnat nebo se mi to podaří skombinovat za méně ? 

Děkuji.



0

Ahoj, ja som letela v januari 2019 Zurich - Hong Kong - Hanoi za 511€, nejak specialne som nehladala. Kamarat lieta z Nemecka (Stuttgart alebo Frankfurt) kazdy rok do Hanoia a kupuje tak za 500-650€, tuto zimu sa mu ale podarila nejaka akcia za 350€ cez Peking, to bolo asi vynimocne.

0 Citovat

Resim to same, minuly rok Praha - Ho Chi Min  vysla standardne s Qatarem kolem 15tis a nyni bych chtěl do Hanoje jako Ty - zatím zadna slava, pres 17tis s Qatarem zari/rijen. Do Hanoje bych pozdeji podle rad nejezdil, jestli mas v planu cestovat i mimo (Sa Pa apod).  Jeste vyjizdi Aeroflot nebo Vietnamci z Parize (oboje kolem 15), takze taky cekam, co bude... okolo v dojezdu jsou ceny obdobny aktualne

0 Citovat

Celú zimu boly akcie z Mnichova s Air China za 7990 počítam a chystám sa že to bude aj nadalej a mám to v pláne.

0 Citovat

Ahoj,

na konci září plánujeme odletět ve dvou do JV Asie - pravděpodobně začneme severním Vietnamem.

požadavky:  jednosměrná letenka, 2 osoby, odlet možný od 23.9. a později, alespoň 1 zavazadlo odbavit

zatím jsem našel:

1. Eurowings (Praha - Duseldorf - Bangkok) za 6079,-Kc s příručákem, 7750,- Kč s odbaveným + přelet Vietnam okolo 1000Kč

2. UIA (Praha - Kyjev - Bangkok) za 7475,-Kč, kratká doba letu, vč. zavazadel + přelet Vietnam okolo 1000,-Kč

Má někdo nějaké levnější doporučení? Nevadil by nám ani několikadenní stop over při cestě.

díky za tipy.

0 Citovat

Ahoj, jestli nemáte problém s odletem mimo Prahu, koukni na Scoot z Berlína. Let ve středu 25. nebo v neděli 29. září do Hanoje s jedním přestupem za 6500 CZK (s odbaveným 7950 CZK).


screenshot-2019-06-16-at-15-55-22.png

0 Citovat

Z Krakowa s Emirates ceny od cca 11 500,- = obousměrná

bit.ly/2Rkh9F6


včetně 15kg odbavených zavazadel

0
6 reakcí