Jet Airways

Napsal Katerina Hornikova 2019-04-12T13:34:51+02:00 ve fóru Letecké společnosti
7 odpovědí

Dobry den, 


Mely jsme s aerolinkou Jet Airways zakoupenou letenku z Amstrdamu do Toronta. Bohuzel jsme Prave zaseknute na letisti v Amstrdamu a cekame na nahradni let  pres USA. Za 14 dni mame jet zpet se stejnou aerolinkou a resime, zda nam musi nekdo poslytnout nahradni let, nebo se muze stat ze zustaneme v Torontu a budeme si muset koupit noviu letenku abychom se dostali do Cech? Mate s timto nekdo zkusenost, pripadne umite poradit zda neni lepsi vratit se zpet do CR? 

Moc dekuji za odpoved. 

V prosinci jsme leteli s Jet Airways PRG-AMS-DEL a zpet... v AMS nam let uletel, zajistili nam misto v dalsim letu. Zpatecni cesta uplne bez problemu, zadne propadnuti zbytku letenky se nekonalo. Takze pokud jsem spravne pochopil dotaz, tak nemej strach :)

jaroslavh napsal(a):

V prosinci jsme leteli s Jet Airways PRG-AMS-DEL a zpet... v AMS nam let uletel, zajistili nam misto v dalsim letu. Zpatecni cesta uplne bez problemu, zadne propadnuti zbytku letenky se nekonalo. Takze pokud jsem spravne pochopil dotaz, tak nemej strach :)Problem je v tom, ze Jet Airways prave krachuji. Zacali dnes rusit vsechny svoje lety. Proto se ptam. Pokud by to pouze uletelo, bylo by to OK. Ale takhle se bojim ze za tech 14 dni aerolinka krachne uplne a nikdo nam nahradni let neda... 

https://www.novinky.cz/ekonomika...y-40279852


Obávám se, že už nebude kdo by Vám náhradní let zajistil.

Jednosměrka za 14 dní YYZ-PRG  13-15.000,- To je na zvážení. Pokud Vám vymění celou letenku, i zpáteční, proč ne, ale pokud ne....je to na Vás.

Tohle je značně nejistý podnik, divím se, že se vůbec najde někdo, kdo poskytne ten náhradní let tam, protože zaplaceno za to asi nikdy nedostane. A jednosměrné lety přes Atlantik po krachu Wow air docela podražily. Asi bych to zabalila dokud je čas.

Katerina Hornikova napsal(a):Problem je v tom, ze Jet Airways prave krachuji. Zacali dnes rusit vsechny svoje lety. Proto se ptam. Pokud by to pouze uletelo, bylo by to OK. Ale takhle se bojim ze za tech 14 dni aerolinka krachne uplne a nikdo nam nahradni let neda... 

https://www.novinky.cz/ekonomika...y-40279852Docela novinka, že Jet krachují... Tak snad jen popřát hodně štěstí :)

jaroslavh napsal(a): Docela novinka, že Jet krachují... 

Novinka? Že Jet Airways mají finanční potíže prosakovalo do médií posledních minimálně 6-7 měsíců.

srpen 2018: Reuters and several local newspapers reported earlier on Friday that Jet Airways had told pilots it had enough cash left to keep operating for just 60 days.

https://in.reuters.com/article/j...KO0EB?il=0

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!