Celkem dost levných letů z Vídně odlétá mezi 5:30 až 6:30... Je to hrozný čas a zajímá mě, jakým způsobem řešíte nejčastěji přesun na letiště ze spádové oblasti VIE z vlastní zkušenosti? .

Brzké ranní odlety z Vídně – jak to dáváte?

Založil ve fóru Letiště

jsem z Prahy a řeším to spaním na letišti. Zrovna Vídeň má takový skvělý velký sedačky na spaní, asi nikde jinde jsem se tak dobře nevyspala :D

0 Citovat

Teď trochu z jiného soudku.Plánovaný přílet do Vídně z TLV(Lauda) 22:50,odjezd busu do Brna 23:15 s příručním zavazadlem.Asi bez šance?

0 Citovat

tramin napsal(a):

Teď trochu z jiného soudku.Plánovaný přílet do Vídně z TLV(Lauda) 22:50,odjezd busu do Brna 23:15 s příručním zavazadlem.Asi bez šance?

No mě hlavně včera na příletu v T3 překvapilo, že nemají automatické brány na pasovce, přičemž na odletu je měli. Takže jsem si tam musel nějaký čas vystát ve frontě na přepážku. Nevím jestli to platí i pro terminál kam lítá Lauda, ale raději s tím počítej.
0 Citovat

S veľkým šťastím sa to stihnúť dá, ak by by bus do Brna stál pár €, riskol by som to. Alebo choď do Brna cez Bratislavu.

0 Citovat

Ak budeš na pasovke medzi prvými, prejdeš rýchlo.

0 Citovat

@niemandos - Také jezdíme vlakem do VIE s "vínečkem" , aby to uteklo (a člověk se tak nebál) :-))


vie.jpg

0 Citovat

hugonovak napsal(a):

S veľkým šťastím sa to stihnúť dá, ak by by bus do Brna stál pár €, riskol by som to. Alebo choď do Brna cez Bratislavu.

A to jak v takto pozdních hodinách?
0 Citovat

cali napsal(a):

@niemandos - Také jezdíme vlakem do VIE s "vínečkem" , aby to uteklo (a člověk se tak nebál) :-))

Tak to vaše má trošku víc voltů. Co taky chceš od pražáků :-))). Já si dám panáčka raději až v salonku, nebo nejlépe dvojitého až  po startu a jdu spát. Přece jen vína musím vypít poměrně hodně, než to se mnou sekne. U toho vašeho pití je to maličko ošemetnější :-))  Ale musím se přiznat, že víno pijem hlavně kvůli kamošovi. On je vinař, takže vydrží hodně a víno vezme z domu. Jak ale přijde na pivo nebo tvrdé, tak to může dopadnout špatně. Už jsem tu kdysi psal, že se v Dubaji za 3 hodinový přestup tak zliskal, že jsem měl strach, aby jsme odletěli :-))

0 Citovat

tramin napsal(a):

A to jak v takto pozdních hodinách?

napr. takto: https://cp.hnonline.sk

 

vie-brno.png

0 Citovat

Aha,dík.Taky alternativa...

Edit:a navíc,jak se dívám,tak odjezd do Brna je až 23:35.To by asi už dalo risknout.Nevím,proč mi IDOS ukazoval takový nesmysl...

0 Citovat

stuple, deka, lavicky u gatu B42, o 5am to mam par metrov do Jet lounge na par kafe, a ide sa :)

0 Citovat

@ niemandos

Určitě by se to vyplatilo. Sice máme 1 řidičák, ale auto ne. Nikoho z blízkých jsme nechtěli obtěžovat cestováním v noci a tak jsme to zkusili takhle. Prospat se na tom letišti určitě dá, ale já už mám pár desítek let za sebou a spaní na lavičkách nebo ve stanu na fesťácích už jaksi nedávám. Dříve nebyl problém jet busem až do Portugalska nebo vlakem do Moskvy, s dobrou partou to uteklo. Teď bych už do toho nešel. Noc na letišti ve Vídni odškrtnutá, repete nevyhledávám. Mladí to ale v pohodě dají. 

0 Citovat

@Tony68

Jasně. Pokud nemáš auto, tak je to problém. Spaní na letišti je pro mladé. Taky jsem to dřív dával. Teď by mi to zkazilo celou dovolenou, tak si raději připlatím, nebo nikam neletím :-))

0