Otevru  trosku  zase tohle  tema , v posledni dobe  se mi zda,  ze spousta vyhledavacu stagnuje  a  nema  zadnou  novou  techniku vyhledavani Samozrejme je mi jasne, ze  se neda pouzivat jen jeden vyhledavac a  ze to zabere spoustu casu k vyhledni zajime ceny letenky  a ze pak clovek musi u nekterychy letenek  kupovat okamzite , prototoze jsou  v kratke dobe pryc  Vsimam si ale jedne  veci , zda se mi , ze cim dal vic  vyhledavacu pouziva pak presmerovani  na dalsi subjekt , chapu ze  nektere subjekty nabizeji  letenky  levneji, nez kdyz  si to najdu pak  primo u  te letecke spolecnosti co let leti  a to pak nekdy muze byt problem,  kdyz  dojde k nejakym zmenam  Po Evrope  letenky zasadne kupuju jen u primeho dopravce , nevim co by tam musel byt za rozdil v cene  abych risknul nejakeho zprostredkovatele Jaka je vseobecne s tim zkusenost ? Ma  nekdo poznatky ze se mu takova koupe vyplatila a s  kym ? Letenky mimo Evropu jsou  prakticky nejzajimavejsi,   kdyz jde o error fare,  nebo akci . pri akci  by logicky  nemel byt veliky rozdil v cene co uvadi primo spolecnost  co ten let leti a  co nabizi prodejce U error fare  je  to zase logicke,  ze to bude nabizet  ten  co si toho vsimnul , prepravce to pak  pochopitelne  opravi  A zase tedy otazka, jaka  je zkusenost , kdo neni z tech  prodejcu  prilis  duveryhodny  a kdo naopak je  tak nejak bezproblemovy  Muze to byt sice subjektivni nazor  ,ale i tak by me to zajimalo , treba  prvnich  5 nejlepsich   a  5 nejhorsich  .

nejlepsi vyhledavace

Založil ve fóru Vyhledávače letenek

8 reakcí

Otevru  trosku  zase tohle  tema , v posledni dobe  se mi zda,  ze spousta vyhledavacu stagnuje  a  nema  zadnou  novou  techniku vyhledavani

Samozrejme je mi jasne, ze  se neda pouzivat jen jeden vyhledavac a  ze to zabere spoustu casu k vyhledni zajime ceny letenky  a ze pak clovek musi u nekterychy letenek  kupovat okamzite , prototoze jsou  v kratke dobe pryc 

Vsimam si ale jedne  veci , zda se mi , ze cim dal vic  vyhledavacu pouziva pak presmerovani  na dalsi subjekt , chapu ze  nektere subjekty nabizeji  letenky  levneji, nez kdyz  si to najdu pak  primo u  te letecke spolecnosti co let leti  a to pak nekdy muze byt problem,  kdyz  dojde k nejakym zmenam 

Po Evrope  letenky zasadne kupuju jen u primeho dopravce , nevim co by tam musel byt za rozdil v cene  abych risknul nejakeho zprostredkovatele

Jaka je vseobecne s tim zkusenost ? Ma  nekdo poznatky ze se mu takova koupe vyplatila a s  kym ?

Letenky mimo Evropu jsou  prakticky nejzajimavejsi,   kdyz jde o error fare,  nebo akci . pri akci  by logicky  nemel byt veliky rozdil v cene co uvadi primo spolecnost  co ten let leti a  co nabizi prodejce

U error fare  je  to zase logicke,  ze to bude nabizet  ten  co si toho vsimnul , prepravce to pak  pochopitelne  opravi 

A zase tedy otazka, jaka  je zkusenost , kdo neni z tech  prodejcu  prilis  duveryhodny  a kdo naopak je  tak nejak bezproblemovy 

Muze to byt sice subjektivni nazor  ,ale i tak by me to zajimalo , treba  prvnich  5 nejlepsich   a  5 nejhorsich
0

MyTrip, krásná chybička v jejich vyhledávání a GIG-IGU za 650 místo běžných 2500 (prodáno jako podivný let s přestupem GIG-IGU-GRU, co ani nezná aerolinka). Tak jsem to risknul a proletěl. Naštěstí jsem od nich nic nepotřeboval. 

0 Citovat

Za mě můžu říct, že kdykoliv kupuju Ryanair letenku, tak ji rumbuju nebo to aspoň zkouším. Úspora cca 10-20%. U Wizzu se mi to skrz klub nikdy nevyplatilo. Kupuju tak ale jen lety, který jsou následující 1-3 měsíce. S Malaysia Airlines jsem kupoval letenku ráno na odpoledne s cca 50% úsporou přes MyTrip nebo něco jinýho pochybnýho. Kvůli tomuto dotazu si nemusel zakládat nový vlákno a spíš jít do Proč nechci ušetřit 200 Kč...

0 Citovat

10 nebo 20 % u Ryanairau  ? to znamena,   1 nebo 2 eura ,  na 3 letenkach koupenych v  posledni dobe  by to bylo  50 centu ,to fakt  neresim , letos jsem s Ryanairem asi jeste nemel  zadny let  pres  40 euro  a to jich mam letos   uz  18  a vetsina  neprekrocila  30  euro

0 Citovat

Dobrý den, mohu poprosit o vyplnění následujícího dotazníku?

https://www.survio.com/survey/d/...6D4R3J9D2E


0 Citovat

Oprav si překlep. 😊 "Čas ve kterém je dána linka provozována"

0 Citovat

Dík za upozornění :) a i za vyplnění

0 Citovat

Máš to tam :)

0 Citovat

Díky moc všem

0
8 reakcí