Ahoj, už je celkem pozdě to řešit, ale lze ještě někde sehnat letenku kolem 12K v okolních zemích do Thajska od  cca7. července až do zač. srpna, nebo levně dostupnou? Ještě pár dní zpátky se tak ty ceny pohybovaly, ale znáte to kdo zaváhá nežere :D Pořád jsem si říkal, že čekání mezi lety 5h a zpátky třeba 9+ je hodně :D díky.. .

Thajsko červenec 19

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

14 reakcí

Ahoj, už je celkem pozdě to řešit, ale lze ještě někde sehnat letenku kolem 12K v okolních zemích do Thajska od  cca7. července až do zač. srpna, nebo levně dostupnou? 

Ještě pár dní zpátky se tak ty ceny pohybovaly, ale znáte to kdo zaváhá nežere :D Pořád jsem si říkal, že čekání mezi lety 5h a zpátky třeba 9+ je hodně :D díky..

0

My chceme začátkem srpna letět na 14 dní na Bali a taky pořád čekám, až se někde objeví nějaká akce a pořád nic :-D 

0 Citovat

To už právě asi nebude takhle na poslední chvilku, možná chybný tarif, ale teď je přesně ta doma kdy se většina lidí co sou zaměstnanci rozhoupe  a už +- ví termíny. I když sem si myslel, že úplně není sezona na tyhle destinace přes prázdniny tak to není úplně pravda :D

0 Citovat

Muj soukromy tip je, ze se na toto obdobi zadna akce neobjevi

0 Citovat

No tak tedka jsou Emirates/Qatar kolem 13-14 k ve vasem terminu do Thajska, to bych nevidel zas takovy rozdil 😀

0 Citovat

Marek Sourak napsal(a):

No tak tedka jsou Emirates/Qatar kolem 13-14 k ve vasem terminu do Thajska, to bych nevidel zas takovy rozdil 😀

jo ale celkem šílené stopovery.. Vídeň vypadá lépe

0 Citovat

prime lety z VIE s Thai za 540e ;) 

0 Citovat

můžu link? kdyžtak klidně PM. dívám se na různé vyhledávače a nikde nevidím přímé lety, jen přestupy.. kolem 12500 z VIE lze sehnat se dívám.. ale s přestupy, některé celkem dlouhé, no ale asi už nemůžu vybírat :D

0 Citovat

Osobně bych v létě do Thajska nejel. To počasí není pro každého. Vedro (kažopádně) a volitelně monzun (podle oblasti). Takže bych si ještě prostudoval to počasí. A ne podle "osobní zkušenosti", nýbrž tvrdá data - průměrné počasí nebo jak bylo poslední roky během daného období.

0 Citovat

Za 12 se slušnými přestupy se dají najít lety z Varšavy s Qatar.

0 Citovat

rsaf napsal(a):

Za 12 se slušnými přestupy se dají najít lety z Varšavy s Qatar.

na čem to hledáš skyscanner? Vídeň je pro mě dostupnější..vzdálenostně jak Praha

0 Citovat

Poslední dobou používám Google Flight - jde tam zadat více odletových i cílových letišť, délku cesty a ono to za pár sekund ukáže v kalendáři nejnižší ceny - na jiných vyhledávačích bych to hledal hodinu.

A pokud nemáš úplně napnutý časový harmonogram, zvážil bych i přenocování v Doha - i pár hodin podle mě stojí zato - okouknout Souq Waif, zkusit místní jídlo, přenocovat v 5hvězdě za pár dolarů...



letenky-1.png
letenky.png

0 Citovat

qatar airways měl nějakou akci,že pokud je stopover tuším víc než 9-12h tak je 5hvězda v ceně, ale mělo to x podmínek :D Ta Doha mě moc neláká co sem koukal.. pár skleněných paneláků a zrekonstruovaná arabská vesnička+prázdné muzeum.. nic pro mě :D

0 Citovat

kvapo napsal(a):

qatar airways měl nějakou akci,že pokud je stopover tuším víc než 9-12h tak je 5hvězda v ceně, ale mělo to x podmínek :D Ta Doha mě moc neláká co sem koukal.. pár skleněných paneláků a zrekonstruovaná arabská vesnička+prázdné muzeum.. nic pro mě :D

hotel v DOHA uz neni zdarma.... nejake drobne $  se musia zaplatit....


 1 night in a 4 Star hotel in Doha for 23 USD or 5 Star hotel for 28 USD

The tickets need to be on 157-xxxx stock (QR) and the layover has to be for a minimum of 12 hours.

0 Citovat

miro776 napsal(a):

hotel v DOHA uz neni zdarma.... nejake drobne $  se musia zaplatit....


 1 night in a 4 Star hotel in Doha for 23 USD or 5 Star hotel for 28 USD

The tickets need to be on 157-xxxx stock (QR) and the layover has to be for a minimum of 12 hours.

a předpokládám že stále platí že hotel je na 24h takže začekovat se dá třeba v 6 ráno a odčekovat další den zase v 6 a hurá na letiště

0
14 reakcí