Kambodža listopad

Napsal abdulius 2014-07-09T20:33:59+02:00 ve fóru Hledám letenku
11 odpovědí

Ahoj, sháním letenky v termínu cca 14. - 28.11. do Kambodži. Ideálně z Prahy, ale klidně s pár přestupy. Všechno, co jsem našel je kolem 19k, nemáte někdo lepší (levnější) tip?

Díky moc!

Ahoj, kup letenku do Kuala Lupmur nebo do Bangkoku a odsud se dostaneš s AirAsia do Kambodže za pár korun smiley
Užij si dovolenou, Kambodža je super!

Jj, nejlepsi ceny jsou do Bangkoku. Kdyz nejsou Air Asia letenky, tak se da i dojet autobusama & taxikem, je to na nejakych 10 hodin jestli si to dobre pamatuju.. smiley

Hmm, ten vlak vypada zajimave! Tak priste smiley Je fakt ze v tom busu si clovek 'uzije' akorat thajsky karaoke dokola a dokola.. udyndany natahany ujety pisnicky smiley

Super! Díky moc za tipy!

tak se nám Angor Wat trochu prodraží, v Kambodži jde asi zase rozpočet do kopru.... smiley
http://www.telegraph.co.uk/travel/desti ... to-double/

Tak jen aby na to nedoplatili poklesem návštěvnosti a na to konto i celkových příjmů z turistického ruchu...

Toho bych se nebál, naprostá většina lidí, co jede do Kambodži tam jede kvůli tomu. Nicméně už původní vstupný byla na kambodžské poměry raketa. A hlavní problém vidím v tom, že vstupné vybírá a nemalou část (desítky procent, už si nepamatuju přesně kolik) z něho si nechává Apsara Authority, což je soukromá společnost nějakýho pohlavára. Ale bohužel, to ja Kambodža a celkově z té země jsem měl úplně jinej pocit než z ostatních zemí JV Asie.

No právě. Uvažoval jsem, že bych se tam podíval, ale za takové prachy to nemusím... radši pojedu někam jinam.

taky mě to se*e, ale já tam za 2 měsíce jedu, no co, dám si o pár piv míň... smiley

Každopádně rozhodně to stojí za jakýkoliv prachy,takže sice z principu je to hnus,ale Angkor by stál i za mnohem víc.A pořád je to relativně sranda vzhledem k tomu co za to uvidíš proti tomu,co se platí v Evropě. Ano jsi v Jv Asii a cena extrémně vysoká na dané poměry,ale uvažovat o tom jestli tom jet nebo ne kvůli 30 dolarum nebo kolika,tak to je zase trochu mimo.

jasný, v Londýně jsem nechal desetkrát tolik.....

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!