Kambodža listopad

Napsal abdulius 2014-07-09T20:33:59+02:00 ve fóru Hledám letenku
15 odpovědí

Ahoj, sháním letenky v termínu cca 14. - 28.11. do Kambodži. Ideálně z Prahy, ale klidně s pár přestupy. Všechno, co jsem našel je kolem 19k, nemáte někdo lepší (levnější) tip?

Díky moc!

Ahoj, kup letenku do Kuala Lupmur nebo do Bangkoku a odsud se dostaneš s AirAsia do Kambodže za pár korun smiley
Užij si dovolenou, Kambodža je super!

Jj, nejlepsi ceny jsou do Bangkoku. Kdyz nejsou Air Asia letenky, tak se da i dojet autobusama & taxikem, je to na nejakych 10 hodin jestli si to dobre pamatuju.. smiley

Hmm, ten vlak vypada zajimave! Tak priste smiley Je fakt ze v tom busu si clovek 'uzije' akorat thajsky karaoke dokola a dokola.. udyndany natahany ujety pisnicky smiley

Super! Díky moc za tipy!

tak se nám Angor Wat trochu prodraží, v Kambodži jde asi zase rozpočet do kopru.... smiley
http://www.telegraph.co.uk/travel/desti ... to-double/

Tak jen aby na to nedoplatili poklesem návštěvnosti a na to konto i celkových příjmů z turistického ruchu...

Toho bych se nebál, naprostá většina lidí, co jede do Kambodži tam jede kvůli tomu. Nicméně už původní vstupný byla na kambodžské poměry raketa. A hlavní problém vidím v tom, že vstupné vybírá a nemalou část (desítky procent, už si nepamatuju přesně kolik) z něho si nechává Apsara Authority, což je soukromá společnost nějakýho pohlavára. Ale bohužel, to ja Kambodža a celkově z té země jsem měl úplně jinej pocit než z ostatních zemí JV Asie.

No právě. Uvažoval jsem, že bych se tam podíval, ale za takové prachy to nemusím... radši pojedu někam jinam.

taky mě to se*e, ale já tam za 2 měsíce jedu, no co, dám si o pár piv míň... smiley

Každopádně rozhodně to stojí za jakýkoliv prachy,takže sice z principu je to hnus,ale Angkor by stál i za mnohem víc.A pořád je to relativně sranda vzhledem k tomu co za to uvidíš proti tomu,co se platí v Evropě. Ano jsi v Jv Asii a cena extrémně vysoká na dané poměry,ale uvažovat o tom jestli tom jet nebo ne kvůli 30 dolarum nebo kolika,tak to je zase trochu mimo.

jasný, v Londýně jsem nechal desetkrát tolik.....

Ahoj, mohl bych poprosit o radu, sháním letenky Praha/Viden/Mnichov - Kambodža na listopad, nějaké tipy na lepší ceny? Zkouším hledat skrz Kuala Lumpur, Singapur, atd, ale cena zatím +/- kolem 20k za osobu. Případně díky za rady :-)

Zkuste letenku do Bangkoku, Kuala Lumpur nebo Singapuru a z nich hledat zvlášť přípoje do Siem Reapu nebo Phnomh Penhu. Bez speciální akce se budou pohybovat kolem 3.000 - 3.500 Kč. 

krátké prolety, jeden rychlý přestup, jen ten gotogate.com

letenka.jpg

no vidis. RJ akce pred malou chvili zverejnena na CL je jako na zavolanou, ne?

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!