S nově vydanou aplikací od Ryanairu, která je dostupná jak pro Android, tak i pro iOS, odpadá nutnost tisku klasické palubní vstupenky, vystačíte si jen s kódem na displeji vašeho smartphonu či tabletu. Aplikace umožňuje taktéž: - přihlášení k účtu "MyRyanair"- rezervaci letenek- správu rezervace vč. přidávání doplňkových služeb- zobrazit stav letu- rezervaci auta v půjčovně- rezervaci hotelu . .

Ryanair: konec papírových palubních vstupenek

Založil ve fóru Letecké společnosti

2 reakce

S nově vydanou aplikací od Ryanairu, která je dostupná jak pro Android, tak i pro iOS, odpadá nutnost tisku klasické palubní vstupenky, vystačíte si jen s kódem na displeji vašeho smartphonu či tabletu.

Aplikace umožňuje taktéž:

  • - přihlášení k účtu "MyRyanair"
  • - rezervaci letenek
  • - správu rezervace vč. přidávání doplňkových služeb
  • - zobrazit stav letu
  • - rezervaci auta v půjčovně
  • - rezervaci hotelu


.

0

Ahojte,

Jedna rýchla otázka - používam Windows Phone a teda appku nemám. už 2x (Riga a Warsawa) však bolo OK keď som mal boarding pass ako .pdf uložený v mobile a takto som ho ukázal. Nič moc som k tomuto nevygooglil, a ich contact form je úplný joke (FAQ inak, ale kontaktovať cez to nikoho nejde).

Neviete aké je ich oficiálne stanovisko k tomuto, či sa na to možno spoľahnúť? (letím z Girony (Barcelona) do Bratislavy)

Vďaka smiley

0 Citovat

Radši vytisknout, než je zkoušet...Já měl i problém s aplikací v Bratislavě smiley
Než to udělala v PC tak sjem jí řekl jestli chce radši papírovou verzi smiley tak jsem jí dal tu -_- smiley

0
2 reakce