Ahoj, myslím, že to tady může zajímat víc lidí, takže budu ráda, když se zapojíte se svými tipy... narazili jste na nějaké super lety do exotických destinací přes Vánoce (ideálně něco jako 20. 12. - 1. 1.)? ;) .

Tipy na Vánoce

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

vignette napsal(a):

Hlásím, že jsem nakonec našla letenku z Prahy do Thajska za cca 14,5 k, takže jsem spoko :)

P.S.: Musím říct, že mě taky dost překvapily ty hejty... však vás nikdo nenutí trávit Vánoce jinak, než chcete, no ne? ;)


Kde kde prosim 🙂 taky s manzelem shanime a zatim nikde nic 🙂

0 Citovat

martinkyb napsal(a):


Kde kde prosim 🙂 taky s manzelem shanime a zatim nikde nic 🙂


Mně je našel Skyscanner :) (pokud už nebudou, zkoušela bych i jiná města než Prahu)

0 Citovat

Přidávám se s prosbou na prosimcové letenky. Momentálně hledáme ideálně v termínu 13. - 27.12. Co jsem tak koukal, tak jeste v tydnu 9. - 15.12. se celkem ještě dají najít letenky v rozumne výšši okolo 13K do jihovýchodní asie.


Co se mi podařilo? Naše přání jsou kambodžské ostrovy v okolí Sihanoukville, případně alternativa v podobě Phu Quoc a Filipín. 

1. varianta: 23. - 27.12. Mnichov - Hong Kong - Sihanoukville, část Mnichov - Hong Kong za 9600 Kč, Hong Kong - Sihanoukville 4700 Kč. Celkem tedy 14 300. Naprostý ideál včetně přestupů, jen cenu bych rád šoupnul o cca tisíc Kč níže.


2. varianta Praha - Peking za cca 11K, zde bych se zeptal, zda máte tipy na nějaké přískoky do tepla z Pekingu. 



Případně má někdo tip na další alternativy do 13K?

0 Citovat

teraz sa objavili letenky za 300 euro z Budapesti do Soulu. Velmi som to nestudoval, no ak by to vyslo, tak priskoky na Filipiny su tak za 100-200 euro

0 Citovat

Pokud chce už někdo teď řešit příští Vánoce, tak Turci mají v rezervačním systému PRG-BKK za 15 tis., třeba na termín 20.-27.12. V kontextu současných cen do Asie docela slušná nabídka...

0 Citovat

Letošní Vánoce v teple: přímé lety s Austrian VIE-BKK za cca 15 tis. Kč, např. 16.12.-31.12.

1 Citovat

To je nějaká lepší cena? Mně přijde normální

0 Citovat

Popřípadě VIE-BKK nebo VIE-HKT s Air China za přibližně 13000 CZK.

EDIT: Teď mi došlo, že to je téma letenky na Vánoce. Tohle je ještě před Vánoci, ne přes Vánoce.

0 Citovat

To samé platí u Austrianu o Praze. Např. 14.12.-2.1. za cca 15.423 Kč. Nebo onen odlet 16.12. a návrat možný 31.12. či 1.1. Víc jsem nezkoušel.

0