14.10. Brno - Řím za 377 Kč 17.10. Řím - Praha za 632 Kč Letenky do Říma tady za 1.009 Kč .

Wizzair: akční ceny letenek

Založil ve fóru Letecké společnosti

Tak k akciovej Bukuresti som pridal aj Oktobrovu Malagu za 20€ RT bez WDC.

Mozno to vyjde a konecne sa pozriem na Gibraltar :)

0 Citovat

Co si myslíte o pravděpodobnosti změny časů a následně mojí změně na BUD-GYD? 🤔 Jak moc (ne)reálný to bude? 😃😃

0 Citovat

velmi realne, ak sa vtedy bude samozrejme lietat :))

0 Citovat

Tak jsem ten Jerevan v říjnu taky koupil a mám pocit, že pokud to vydrží, tak to bude  velká akce zasloužilých členů fóra CL. Snad mi játra i zbytek těla do té doby vydrží.

0 Citovat

zamyslam sa este nad niecim typu Porto v marci .. tiez za dvacku. lajzli by ste si to?

0 Citovat

Tak za dvacku bych to i lajznul :)

0 Citovat

Jen se trošku bojím, že mi třeba vyjdou všechny mé sázky v říjnové ruské ruletě se šibeničními přesuny den nebo dva po příletu a budou bez změny času - VIE-EVN, GDN-TOS a BUD-AUH :-D

0 Citovat

Michal napsal(a):

Jen se trošku bojím, že mi třeba vyjdou všechny mé sázky v říjnové ruské ruletě se šibeničními přesuny den nebo dva po příletu a budou bez změny času - VIE-EVN, GDN-TOS a BUD-AUH :-D

Na kdy máš BUD-AUH? 

0 Citovat

Chci tam na Expo. Je to konec října (zatím 20-24).

0 Citovat

tonic napsal(a):

dik za eecho, buchol som tam Jerevan na zaciatok oktobra. Skor to beriem ako investicne, este to sa pomeni/zrusi dovtedy urcite. ale tak ak by sa dalo hybat trochu datumami, tak septembrovy Kaukaz by nebol zly, keby napr. alternativa Kutaisi alebo Stepanakert /AZ :))

Noo, abyste se nedivil. Kdysi jsme navštívili NKR relativně nedlouho po válce a fakt nebylo moc o co stát. Sice by měla teoreticky armáda RF zajistit bezpečnost Lačinského koridoru, ale nikde není psáno, že bude volně průjezdný i pro cizince. Navíc řada klášterů se vrací pod ázerbájdžánskou kontrolu a ti jsou velmi opatrní co se podobných věcí týče. Dadivank určitě, Gandzasar nejspíše taky... 

0 Citovat

Uvidíme, ale tiež si myslím, že tak skoro to nebude. Ja som tam bol dva roky dozadu a určite by som sa rád vrátil. 

0 Citovat

Diky za upozorneni, tak jsem neodolal Armenii na zacatek rijna. Sice tomu davam tak 20%, ale co uz. 

0 Citovat

Tak nevím co dělám blbě, ale vůbec mi nejde přihlásit se do WC ani se mi nezobrazují žádné lety  - všude mám 0 letů. Co dělám špatně nebo Wizzair teď nikam nelétá (blbost já vím),?

0 Citovat

teď jsem tak cvičně zkusil ceny již zakoupených letenek - wizz zdražil o cca 100 - 500 %

btw. koukal jsem na lety:

PRG-TIA

PED-LWO

PED-IEV

VIE-IEV

taky jste si všimli, nebo jsem jenom trefil "peak" flights :(

0 Citovat

Po ohlaseni prvej vakciny ma napadlo, ze pozriem ako na to zareagovali letecke spolocnosti no a napr. julove Corfu za 26€ RT porastlo na (pre mna) sialenych 230. Cyprus na april zase z 18 RT na 80 ... takze ano, niektore letenky podrazili a s ohlasenim druhej vakciny aj o 500 %

0 Citovat

inak trochu offtopic, funguje niekom z vas formular na EU 261 kompenzaciu?

0 Citovat

K čemu je potřeba? Přece za vše teď může pan Covid uvedený ve výlukách od EK 😁

0 Citovat

3 dni pred odletom posunuli let o den neskor 

0 Citovat

Zkoušel jsem přes claimcloud i sám přes mail a obě instituce mi to hodili o hlavu, že covid.

0 Citovat

Jsem měl za to, že bohužel teď i mohou, nebo?

0 Citovat

Zatim jsem mel letos jen dve zrusene rezervace jednu od Lufthansy a druhou od Ryanairu a  v obou pripadech to zdelili  14 dnu predem 

Mam za to ze v kratsi lhute by i pres covid mel byt  narok ,ale asi spis do toho nechce nikdo jit a spolecnosti to hodi na nepredvidatelnou udalost  i kdyz je to evidente ,ze treba neobsadili letadlo 

Uprimne dneska je kazdy asi rad ,kdyz dostane alespon  zpet to co do toho vlozil .nebo to vymeni zdarma  za jiny let 

0 Citovat

Nemohou, ale sere se na to... :D a ani se nikomu nedivím

0 Citovat

no je to bieda, vyhovoria sa na COVID aj ked v ten isty den tu istu linku leti Ryanair 

0 Citovat

Bída je, že ti zruší let 12 dni do odletu na začátku Března, kdy ještě neplatili žádné restrikce až v Itálii a vymlouvají se na C-19... to mě nejvíc sere. 

1 Citovat

Mohu potvrdit, že i v této době kompenzace dle EU platí. Po dlouhé odmlce (a kompenzacích za zpoždění od Ryanairu a TAPu v roce 2018), dnes přišla kompenzace od Eurowings za zrušený let 1.11.2020 (oznámení o zrušení letu jen týden před původním letem). Takže pokud je pádný důvod k vyplacení kompenzace, nevzdát se jí možná kvůli covidu. U Wizzairu by tomu nemělo být jinak.

0