14.10. Brno - Řím za 377 Kč 17.10. Řím - Praha za 632 Kč Letenky do Říma tady za 1.009 Kč .

Wizzair: akční ceny letenek

Založil ve fóru Letecké společnosti

Vídeň - Alexandrie od 81 EUR

Má někdo informace o tom jestli se ten Egypt obnoví, případně dobrý odhad? Jde na Malpensa neopustit tranzitní zónu cestou zpět?


heb-mxp.jpg
vie-mxp.jpg
mxp-hbe.jpg
mxp-vie.jpg

0 Citovat

Koupit takovou skládačku teď víc jak měsíc dopředu si říká a fůru problémů... To neVidím ;)

0 Citovat

To já bych koupil jen ten Egypt a letenky do Milána pár dní předem... :D

0 Citovat

Michael napsal(a):

Dají se najít docela zajímavé letenky na září/říjen za 20€ RT s WDC. 

Vídeň-Mykonos

Vídeň-Yerevan

Vídeň-Menorca

Viden-Malaga

Vídeň-Prishtina

Vídeň-Podgorica

Viden-Zakyntos

Viden-Alghero

Viden-Porto

Viden-Tallin

A bude toho pravděpodobně více. 

 

Ceny víceméně na říjen z Vídně stále aktuální s tím rozdílem, že je dnes Wizz Flex za 1€. Jen Jerevan je zhruba za 30-40€ RT, což je stále super cena. 

A pravděpodobně toho bude více. 

Případně z Prahy na Kypr v dubnu za cca 1000kc, ale míst moc není, takže se to možná rychle vyprodá. A potom skoro celý říjen cca 1100kc RT.

Praha - Tirana od ledna do března cca za 600, ale otázkou je, zda se vůbec poletí.

 

0 Citovat

Wizz má dnes (pondeli 30.11.) akci Flex za 1€ 

0 Citovat

Na dnes a zítra postuje Wizz slevu 30% na vybrané lety. Nesleduje někdo co je tam zajímavého? Usuzuji z toho, že se mi nedaří celé odpoledne udělat check in, stále se v nějaké fázi zasekne. Zatím se mi jen navýšila částka za rezervaci sedadel.

0 Citovat

Vídeň - Gran Canaria - Vídeň v termínu 10.-17.12. za 51 €, s WDC za 35 €.


snimek-obrazovky-2021-09-28-180437.png

0 Citovat

Přes Vánoce/Silvestra z Vídně do Ammanu/Aqaby kolem 20-40 éček.


screenshot-20211101-002137-wizz-air.jpg

0 Citovat

Ty svináci mi zrušili odlet do Kutaisi za 15 dnů. Porušili jak Prahu tak Vídeň. Paráda. Cena byla akční, ale jen na chvilku.

0 Citovat

Taky mě serou, mě zrušili odlet do Egypta na 24. 12., horší je to o to, že všechny ostatní lety nechali, pryč je jen ten 24.. Vymyslel jsem tedy aleternativní routing ale na live chatu mají kecy, že když je roundtrip rezervace musí být návrat na stejný letiště. Už jsem napsal stížnost, tak schválně s čím přijdou.

0 Citovat

Tak hlavně že mají hezké letušky.

0 Citovat

@MIGUELAS - letušky mají ale fakt hezké a milé - minule jsem jedné fešné Maďarce pochválil, jak jí to sluší a celý let mě zásobovala nealkem zdarma s tím, že ji těší mít na palubě tak pozorného pasažéra:)

0 Citovat

Také mě serou. Co je platné, že má člověk flex, když stejně vše ruší a přesouvají. Z 5 letů, které jsem chtěl letos proletět, jsem neletěl ani jednou - podobně jako řada jiných. Prodávají lety, které na 100% nepoletí, jen aby nabrali cash :-(

0 Citovat

Sice mi taky nějaké lety zrušili,  ale většinu jsem proletěl. Nicméně pokud člověk ví, že u nějaké linky je velká pravděpodobnost zrušení,  tak se pak s tím dá dobře hýbat. Třeba Vídeň - Madrid za 20€ krásně přesunuto zdarma na Tenerife. Taková změna mi zrovna nevadí. 😃

0 Citovat

Jo, Tenerife za pár euro bylo fajn. Nebo klukům od Wizzu říct, děkuji za letenku, ale kvůli té změně si ji půlku nechejte 😁

0 Citovat

Tak borci už poslali druhý mail se stejným zrušením letu, ale online pořád svítí 'wait for email' 

0 Citovat

Mam rovnaky problem uz 5 dni od zmeny, prisli 2 majly,a stale sa neviem dostat do spravy rezervacie. Stale svieti wait for mail.

0 Citovat

me taky zrusili odlet z Kyjeva, bookovano necele 4 tydny pred odletem, uz tyden mi sviti na webu, ze mam prijit pozdeji, odlet (o tyden driv) uz pristi nedeli - jsem teda zvedav, jestli se to rozjede ta rezervace (nebo nejaky dalsi ojeb trwba jak se vyhnout overbookingu?)...hnus ten wizzair

0 Citovat

Tak ja som vcera len tak skusil live chat, a po dodani udajov mi ponukli, ze mi to prehodia na moznost ktoru chcem. Ale iba povodnu destinaciu. Kedze by som mal letiet az cez Vianoce, tak som to zatial odmietol. Na to mi odpisali, ze v pohode len aby som to nezabudol zmenit do 3 hodin pred odletom.   Tak mozno sa ta rezervacia dovtedy rozchodi.

0 Citovat

Přehodí na možnost kterou chceš, ale zároveň jen původní destinace. Není to v rozporu?

Co se snažíš změnit? 

0 Citovat

Ponukli akceptaciu zmeny, 120% kredit, alebo refund na kartu. O zmene destinacie boli ticho. No momentalne sa nesnazim menit nic.  Uvidim aka bude situacia na Slovensku, a v Taliansku pred Vianocami, a potom to budem riesit. 

0 Citovat

Nechce sa mi hladat v tom chaotickom vyhladavani, tak dam tuto

Pre najrychlejsich 2 terminy

 


image-2.jpg

0 Citovat

Rebookoval jsem zrušený let na BUD-HRG vcelku rychle přes live chat a koukám, že mi rovnou přiřadili sedačky a rovnou extra leg room a ještě vedle sebe. Tak nevím jestli je to vlastnost téhle linky nebo kompenzace za to, jak mě serou, každopádně to potěší.

0 Citovat

Tak wizzair zrusil spojenia medzi rakuskom a nemeckom defacto na cely januar, februar a marec.

Zrejme vedia, za sa blizi dalsi celoeuropsky lockdown :(

0 Citovat

jo rovnako uz mne zrusili madrid na februar

0