14.10. Brno - Řím za 377 Kč 17.10. Řím - Praha za 632 Kč Letenky do Říma tady za 1.009 Kč .

Wizzair: akční ceny letenek

Založil ve fóru Letecké společnosti

U moře na úrovni Tirany je Dürres (Drač), ten ale zatím neznám. Dále třeba Vlora mě nijak zvlášť neoslovila. Oproti tomu Himara byla báječná, menší klidné místo, skvělé moře, hned pod hradem a majestátními horami. Saranda jako město také celkem fajn, dále pak plážově turisticky nejvyhledávanější Ksamil už je dost fancy&party place, což někomu vyhovuje, jinému nikoliv ...

0 Citovat

Oblast Himare je za me asi nejlepsi cast Albanie na koupani v mori. Nejvetsi klid a pekne plaze. Takova pohodova atmosfera :-).

0 Citovat

Vidim ze jsem se docela trefil vybral jsem Borsh ,zalozil jsem vlakno at to tu neplenim ,budu rad za  tipy a info Diky 

0 Citovat

Velikonoce z Prahy. Wizz přidal další lety do Palerma. Cena WDC


screenshot-20220212-113342-com-wizzair-wizzairapp.jpg

0 Citovat

A uz zacinaju zmeny na rok 2024 :)

0 Citovat

Bilbao z Vídně na první polovinu července (i přes svátek) za 30€ s WDC. Pokud by došlo ke zrušení, dá se přehodit na Barcelonu.


screenshot-20240202-160037-wizz-air.jpg

3 Citovat

Dakujem kupene, skor by som isiel Malagu tak snad zrusia. Dakujem

0 Citovat

Na Malagu sa zrušené Bilbao nedá zmeniť. Iba na Barcelonu. 

1 Citovat

MichaelH napsal(a):

Bilbao z Vídně na první polovinu července (i přes svátek) za 30€ s WDC. Pokud by došlo ke zrušení, dá se přehodit na Barcelonu.

Tak díky, sice už za 35, ale koupeno znovu a původní změnèno na jinak drahou Barcelonu. 😆 Takže jsem ušetřil 10+70 eur.

1 Citovat

Keby som nebol sprosty, a nekupil som pred 14 dnami na tie terminy  Siciliu, tak to beriem okamzite. Skoro pol roka som tie ceny pozeral, a stale okolo 200 RT, a teraz toto...

1 Citovat

MichaelH napsal(a):

Bilbao z Vídně na první polovinu července (i přes svátek) za 30€ s WDC. Pokud by došlo ke zrušení, dá se přehodit na Barcelonu.

Velke diky! 10-14.7. bolo este stale za 30€

2 Citovat

Podla mna tam maju chybu a chyba im tam 1. Ked si pozriete August tam hned 114€.

0 Citovat

Však v klidečku. Oni to zruší 😂

0 Citovat

A potom si to prehodis a aj to ti zrusia neskor :)

4 Citovat

niemandos_1 napsal(a):

Však v klidečku. Oni to zruší 😂

 

jakože ten let? je velká šance?

0 Citovat

U wizzairu? tam je velká šance vždycky .)

1 Citovat

Wizz nahodil zimní letový řád,  ale zatím jen pro členy Wizz klubu, respektive i pro ty, kteří si ho budou chtít koupit. Co jsem tak koukal zběžně na ceny, tak nic moc. Kdybyste někdo na něco zajímavého narazil, dejte vědět. 

0 Citovat

Wizz má aktuálně akci 9€ za rezervaci 20kg zavazadlo/ vyber sedačky/ priority

0 Citovat

A na aké linky nahodil ten zimný letovy poriadok? Pozeral dom pred par dňami a mali tam lety Vieden - Abu Dhabi na november a teraz ich tam už nemajú....

0 Citovat

Maji tam normalne vsechno, jen zatim za dost vysoke ceny.

1 Citovat

Tak to nevím, proč je tam vidím. Z Vídně nahodili na naprostou většinu tras.

0 Citovat

Ceny na zimu je třeba zapnout wizz club. Stejně jsem objednal na prosinec Fuerteventuru z Katovic, až po zapnutí wizz discount clubu.

1 Citovat

Zimny letovy rad zatial nic zaujimave, ale istu "zaujimavost" som si vcera predsalen nasiel.

Chceli sme letenky do Tirany, ale pre 2 osoby uz bola zvysena cena, tak sme skusili simultanny nakup po jednej. Kazdy si naklikal na mobile svoju letenku a platbu sme potvrdili v rovnakom case ... no a preslo nam to obom. V tomto konkretnom pripade uspora nestoji za rec, ale tak narychlo som preletel niektore trasy, a rozdiely vedia byt aj 10-15 € na druhu letenku. Ono z toho asi nikto nezbohatne, ale tak v niektorych pripadoch to uz moze zaplatit aj podpalubnu batozinu (napr. take Bilbao, ktore uz aj stihli zmenit)

0 Citovat

Jako 15 ecek uspora je uz prijemna. Tam se neni zac stydet, pokud clovek vyuzije moznost, jak ji ziskat. 

1 Citovat

Coz o to, s W6 by to slo treba z Prahy misto 24 eur i za 4 eura, ale momentalne jen letos v nedeli 31.3. ve stredu 17.2., s pouzitim momentu od operatora v bordó barve a take pres zelenkavou OTA.

Ale asi letite z BUD nebo z VIE.

 

0