14.10. Brno - Řím za 377 Kč 17.10. Řím - Praha za 632 Kč Letenky do Říma tady za 1.009 Kč .

Wizzair: akční ceny letenek

Založil ve fóru Letecké společnosti

@brumak - nevíš, s jakou kartou se aktuálně dá úspěšně rumbovat? Potřeboval bych si zlevnit pár přískoků easyJet a Eurowings po Evropě...

0 Citovat

Pokud se jedná o levnější přískok z Prahy s Easyjet, možná by šel využít jeden konkrétní mobilní operátor (platba pak jakoukoliv běžnou kartou).

1 Citovat

já už to v Moments nevidim, od 29.02. to zmizelo

 

dneska už si myslim, že to neni o kartách, ale o prodejcích.

FR nejde vůbec, na ostatní se dá zkusit třeba appka trip.com nebo trysky

Eurowings hodně řeší na vft fóru

0 Citovat

Nove by to melo byt v Moments do 7.4.2024.

1 Citovat

@brumak - zkouším (jednak trochu ze sportu, jednak si zkouším zlevnit jeden let EW) přes trysku různé prodejce, bez večeře a la carte se k ničemu zajímavému nemůžu dostat...

0 Citovat

Wizzairu prichadza na pomoc s lietadlaki go2sky. Len skoda, ze akurat ten let nepreletim 

0 Citovat

Na co všechno půjde změnit změněný let VIE - AMM? Potřeboval bych AUH nebo DXB

0 Citovat

VIE půjde změnit na BUD. AMM bych si tipl na Tel Aviv,  max. nějaké nevytížené trasy. S AUH a DXB bych nepočítal. Dej pak vědět, jak si dopadl! 

0 Citovat

:D Já potřebuju letět do AUH, ale zdá se mi to nějaký dražší než bych chtěl. Našel jsem ale AMM RT za 40 EUR, tak kdybych měl jistotu že to změním na SAE, tak to koupím. Jinak pochopitelně ne. 

0 Citovat

AUH byva v akci 80-100€/rt.

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

:D Já potřebuju letět do AUH, ale zdá se mi to nějaký dražší než bych chtěl. Našel jsem ale AMM RT za 40 EUR, tak kdybych měl jistotu že to změním na SAE, tak to koupím. Jinak pochopitelně ne. 

 

Určite nie, maximálne tel aviv

0 Citovat

Jizz air má v systému od září dále všechny termíny z prahy do catanie 480 r/t 

3 Citovat

Já je koupila - v nejhorším přijdu o 1000,- - zdá se mi ale to extrémně podezřelé (běžná cena je o několik tisíc nižší než klubová...), asi nějaký chybový tarif - má někdo zkušenost, jestli v takovém případě wizz ty rezervace ruší? 

0 Citovat

nemyslim ze by to rusili, tiez som kupil na marec investicne. Inak pre tych co maju WDC - kupujte tak, ze hlavny pasazier bude niekto iny (ak letite sami, tak tam urobte maly preklep alebo nieco take). Inak v priebehu rezervacie (aspon cez web) vam naskocia WDC ceny, co su teda v tomto pripade neziaduce.

0 Citovat

Lucie _40 napsal(a):

Já je koupila - v nejhorším přijdu o 1000,- - zdá se mi ale to extrémně podezřelé (běžná cena je o několik tisíc nižší než klubová...), asi nějaký chybový tarif - má někdo zkušenost, jestli v takovém případě wizz ty rezervace ruší? 

 

Polskou chybu za 39 pln rušili.

 

S tím wdc, nestačí se prostě nepřihlásit?

0 Citovat

Díky Vojto. Taky jsem koupil na říjen. Pěkně to tam vychází se státním svátkem a podzimními prázdninami. Konečně fajn cena po delší době. Smázl jsme tím svůj kredit a doplatil 77 Kč. Tak snad to konečně proletím a budu mít s Wizzem pokoj :-)

3 Citovat

Taky koupeno. Sicílie je moje srdcovka. Díky za tip.

Člověk míní, wizzair mění.. Uvidíme, jak to poletí. Na téhle lince jsem už jednu kompenzaci dostal 🤪

0 Citovat

všem to jde koupit jen s tím servisním poplatkem 530 Kč osoba?

0 Citovat

niemandos_1 napsal(a):

Díky Vojto. Taky jsem koupil na říjen. Pěkně to tam vychází se státním svátkem a podzimními prázdninami. Konečně fajn cena po delší době. Smázl jsme tím svůj kredit a doplatil 77 Kč. Tak snad to konečně proletím a budu mít s Wizzem pokoj :-)

já vzal na konec s března s tím, že to tam budou ještě měnit skoro 100% a posunu si to na dubnové Velikonoce :) mně zbývá ještě 2500 v kreditu, takže si tu ruletu ještě asi zahraju :D 

0 Citovat

No já mám nakoupené letenky u Wizzu za kredit v hodnotě  cca 4 tis. Takže nečekám, že se toho úplně zbavím, ale chtěl jsem být s koncem dne pozitivní :-). A do té Catánie se chystám už dlouho. Myslím, že už mi to 3x zrušili. 

0 Citovat

Jde to koupit v pohodě v appce, žádné čachry, stačí zrušit zaškrtnutí klubu.

0 Citovat

Já bral rodinu a kreditu jsem se zbavil ještě před koncem roku 2022 :-D

Plus zajímavé destinace mi u Wizzu víceméně zmizely, tak už ruletu (skoro) nehraju. Ještě na konci dubna Baku a šlus.

Tohle jsem chtěl vzít přes Magentu, než jsem si uvědomil a prakticky ověřil, že v neděli mi nic použitelného zpět neletí.

0 Citovat

Díky za tip.  👍Koupeno na konec října.

0 Citovat

No hlavně s tím moc nepočítejte, protože chyba je to za mě poměrně jasná :-). Ale nikdy nevíš. Zázraky se dějí. 

0 Citovat

Je to chyba v systému wizzu, OTA to nemaj. I růžový kiwi má jen pár dat, co se vešly do "limitu" bez týhle "akce".

M5: rodinu? Máte s partnerem mláďata, nebo bereš rodiče? 🙂

0