14.10. Brno - Řím za 377 Kč 17.10. Řím - Praha za 632 Kč Letenky do Říma tady za 1.009 Kč .

Wizzair: akční ceny letenek

Založil ve fóru Letecké společnosti

To je poněkud naivni snaha Vlado :-). Nějak nechápu, co chceš jako vidět. 

2 Citovat

Ano vysledok vieme vsetci... Nevadi skusime nabuduce..

p.s ten spiatocny let o 06:00 nebol to naj...😀

0 Citovat

A žalovat... Žalovníček žaluje, pod postelí maluje:-)

0 Citovat

Patrik _1 napsal(a):

Co myslíte, šlo by je žalovat za klamavou reklamu? Přišel mi newsletter, rozkliknul jsem a viděl jsem toto (viz příloha). Cena za letenku 240... A teď mi ji ruší.

Na cem zalobu zalozis? Jen z prilozene nabidky je patrne, ze pouze u letu do Catanie je cena u nebonusove nabidky nizsi, nez u bonusove. Coz hned evokuje domnenku, ze je to chyba.

Hele, vsichni soudni kupujici ocekavali, ze to nemusi dopadnout a ze skonci v lepsim pripade s rebookem, v horsi s kreditem.

 

2 Citovat

Teď hlavně jak ty prachy vrátit na účet, vím že minule to byl pěkný voser. Máte nějaký odkaz na formulář nebo kde to najdu? 

1 Citovat

https://wizzair.com/cs-cz/zadost...editu-wizz

Nejsem si jist, zda se jedna o spravny formular v nasem pripade, ale asi proc nezkusit.

0 Citovat

Díky, kde jsi to našel? Jáuž tu chtěl psát nasranej komentář, že když už to ruší mohli by to vrácení peněz udělat alespon trosku friendly

0 Citovat

Chvili jsem googlil a nekde to na me vyskocilo, kazdopadne nic dobryho od nich neocekavam, po vyplneni formulare neprijde ani na email notifikace o přijetí :) Tak snad to budou resit jak normalni firma 21. stoleti, v kreditech můžou platit svoje zamestnance.

2 Citovat

Mají celkem zajímavý přístup. Platba za letenky 41,53,- eur, na kredit připsali 36,58,- eur.

Vidím to na maximálně jedno varování a  bez odezvy na bankovní chargeback.

1 Citovat

A prichadza Ryanair na pomoc :) Paru terminov za 5000 huf sa este najde


image-004.jpg

1 Citovat

blacwst napsal(a):

https://wizzair.com/cs-cz/zadost...editu-wizz

Nejsem si jist, zda se jedna o spravny formular v nasem pripade, ale asi proc nezkusit.

 

Jo to bude ono, díky.

0 Citovat

Zdravím, mám jeden dotaz ohledně zrušené rezervace od Wizzu z Prahy do Catanie. 

Po obdržení mailu o zrušení a připsání kreditů na Wizz účet jsem požádal o převod kreditů a vrácení peněz zpět na účet. Pamatuju si z minulého roku, že když jsem tohle udělal, tak mi ihned kredity z účtu zmizely a peníze do jsem měl do týdnu zpět na účtu. 

Tentokrát po týdnu peníze na účtu stále nemám a kredity mám pořád na účtu. Když chci požádat znovu o převod, tak už to nejde, že už bylo požádáno. 

Moje otázka je tedy kdo taky koupil minulý týden error, jestli máte stále peníze v kreditech a nebo se to někam posunulo. Díky 🙂

0 Citovat

Mně kredit zmizel, během jediného dne (včera) mi přišel mailem nejdřív doklad o zaplacení letenek, poté doklad o vrácení peněz, ale na účtu je ještě nemám. Žádala jsem před 6 dny.

0 Citovat

Já kredit stale vidím v App, o vrácení jsem požádal hned jakmile letenky zrušili. Nestresuju se, pokud na začátku příštího týdne nebudu mít peníze nazpátek, chargeback to jistí. 

0 Citovat

Dnes mi přišla minusová faktura, ale kredit stále vidím. Někde myslím psali, že to může trvat 7 dní.

1 Citovat

Já jsem požádal až včera, minusová faktura přišla zanedlouho (ten den před tím i plusová, což mi to připomenulo). Kredit dnes už nemám.

0 Citovat

Minusová faktura chodí i k vyplacení kreditu, prostě vždycky při zrušení rezervace. Já jsem zatím nedělala vůbec nic, mám kredit a mám i plusovou i minusovou fakturu.

0 Citovat

Já jsem právě zaražený z toho, že tam mám pořád ten kredit. Vím, že vždycky zmizel hned. Tím pádem, že ho tam mám, tak neočekávám, že by se chystali mi ty peníze vrátit 

0