Ahoj, máme koupené letenky se společnosti Turkish Airlines do Uzbekistánu s přestupem v Istanbulu. Dnes mi ale přišlo oznámení o změně navazujícího letu, bude posunut o dva dny. Místo 22. je let posunut na 24. Máme nárok na nějaké ubytování od Turkish Airlines? Nebo máte někdo stejnou zkušenost? Jak jste to kdyžtak vyřešili?  .

Posunutý let Turkish Airlines

Založil ve fóru Letecké společnosti

4 reakce

Ahoj, máme koupené letenky se společnosti Turkish Airlines do Uzbekistánu s přestupem v Istanbulu. Dnes mi ale přišlo oznámení o změně navazujícího letu, bude posunut o dva dny. Místo 22. je let posunut na 24. Máme nárok na nějaké ubytování od Turkish Airlines? Nebo máte někdo stejnou zkušenost? Jak jste to kdyžtak vyřešili? 

0

Nech si posunout ten let do IST nebo zrušit komplet. Jestli jsi to kupoval přes nějakou pofidérní OTA, tak tě ještě vyučí...

0 Citovat

cali napsal(a):

Nech si posunout ten let do IST nebo zrušit komplet. Jestli jsi to kupoval přes nějakou pofidérní OTA, tak tě ještě vyučí...


Letenky jsem kupoval přímo od letecké společnosti. Posunout let se nám úplně nechce, spíš by mě zajímalo jestli je ta možnost od TA žádat proplacení hotelu. 

0 Citovat

Za zkoušku nic nedáš, rozhodně zkus.

0 Citovat

Vzhledem k tomu, že TA létají z Prahy do Istanbulu denně (3x), myslím, že o hotelu se s tebou nikdo bavit nebude. Přebukují ti jednoduše let. 

0
4 reakce