Ahoj, potrebujem letenku PRG - LAX, bez dalsich preferencii, s tym ze odlet presne 10.8. a navrat by bol minimalne 1.8. 2015 - momentalne to v ramci booking stranok nedokazem zohnat, ani zadat do systemu (365/330 dnove limity su mi jasne). Napada mi teda bud ad 1) cakat do augusta s kupou aby som letenku mohol tatko zohnat, ale bojim sa lastminute leteniek, aby nevyleteli do extremu - momentalne su last minute tj 1-3 dni pred odletom lacnejsie o cca €100. alebo ad 2) dalsia moznost - nie prilis ekonomicka a prakticka mi pride v booknoti letenky na mnou pozadovany odlet s tym, ze prilet nejaky random a najst aerolinku s moznostou prebookovania - v basic tarife som nasiel cca €120. Problem nap.r u BA za jeden segment rebook za CZK4500(!) Mali by ste nejake (aj ine) navrhy na riesenie tejto situacie? Vdaka.  .

PRG - LAX yearlong

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

0 reakcí

Ahoj, potrebujem letenku PRG - LAX, bez dalsich preferencii, s tym ze odlet presne 10.8. a navrat by bol minimalne 1.8. 2015 - momentalne to v ramci booking stranok nedokazem zohnat, ani zadat do systemu (365/330 dnove limity su mi jasne). Napada mi teda bud ad 1) cakat do augusta s kupou aby som letenku mohol tatko zohnat, ale bojim sa lastminute leteniek, aby nevyleteli do extremu - momentalne su last minute tj 1-3 dni pred odletom lacnejsie o cca €100. alebo ad 2) dalsia moznost - nie prilis ekonomicka a prakticka mi pride v booknoti letenky na mnou pozadovany odlet s tym, ze prilet nejaky random a najst aerolinku s moznostou prebookovania - v basic tarife som nasiel cca €120. Problem nap.r u BA za jeden segment rebook za CZK4500(!)
Mali by ste nejake (aj ine) navrhy na riesenie tejto situacie? Vdaka. smiley

0
0 reakcí