Během 3 denní akce je možné nalézt spoustu libovek do celého světa. Podmínky: Sales period: 4th - 6th September 2012 Outbound travel period: 10th September 2012 - 13th March 2013 Return travel period: 13th September 2012 - 13th March 2013 and 15th April 2013 - 31st May 2013 Blackout dates (travel not allowed): • 14th - 23rd December 2012 and 2nd - 20th January 2013 • Additional blackout dates for itineraries originating from Bahrain, Kuwait, Oman, Qatar, Saudi Arabia, United Arab Emirates and Yemen: Outbound travel from 17th - 29th October 2012 and return travel from 27th October to 5th November 2012 Našli jste nějakou zajímavou letenku ? Pochlubte se !  .

Qatar airways: AKCE na letenky

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

19 reakcí

Během 3 denní akce je možné nalézt spoustu libovek do celého světa. Podmínky:

Sales period: 4th - 6th September 2012
Outbound travel period: 10th September 2012 - 13th March 2013
Return travel period: 13th September 2012 - 13th March 2013 and 15th April 2013 - 31st May 2013
Blackout dates (travel not allowed):
• 14th - 23rd December 2012 and 2nd - 20th January 2013
• Additional blackout dates for itineraries originating from Bahrain, Kuwait, Oman, Qatar, Saudi Arabia, United Arab Emirates and Yemen: Outbound travel from 17th - 29th October 2012 and return travel from 27th October to 5th November 2012

Našli jste nějakou zajímavou letenku ? Pochlubte se ! smiley
Letenky do Sofie zakoupíte u Airbelrin.com za 1.231 Kč vč. zavazadla

0

Sofie - Bangkok - Vídeň za 7.154 Kč
Sofie - Phuket - Mnichov za 8.671 Kč

0 Citovat

Sofie - Bombaj Mnichov za 5.932 Kč
Sofie - Delhi - Paříž za 6.538 Kč

0 Citovat

Sofie - Kuala Lumpur - Mnichov za 8.311 Kč

0 Citovat

Sofie - Jakarta - Milán za 8.399 Kč
Sofie - Denpasar - Vídeň za 12.575 Kč Bali !
Sofie - Denpasar - Mnichov za 12.322 Kč Bali !

0 Citovat

Sofie - Perth - Milán za 12.042 Kč
Sofie - Melbourne - Milán za 14.075 Kč

0 Citovat

Sofie - Colombo - Mnichov za 7.741 Kč

0 Citovat

Sofie - Mahe - Milán za 9.029 Kč

0 Citovat

Sofie - Male - Milán za 8.899 Kč

0 Citovat

Sofie - Peking - Mnichov za 6.281 Kč
Sofie - Šanghaj - Mnichov za 6.534 Kč

0 Citovat

Ať hledám a zadávám jak to jde tak mi tam ta cena ani jednou nevyskočila smiley

0 Citovat

Kterou destinaci hledas? Letenky mizeli pred ocima uz vcera, bude to dost probrany.

0 Citovat

do BKK leden....únor.....březen smiley

0 Citovat

Akce každopádně platí už jen do půlnoci, ale můžeš zkusit následující termíny:

okolí 5.-25.února
okolí 2.-12.března
O takovou libovku se nejedná, ale i 400€ je fajn cena z Vídně.

0 Citovat

Vdaka za rady, aj vo vlakne Air Berlin.
Kam mame namierene? Vzhladom na to, ze ideme len na 2 tyzdne, tak len Malajzia.
Este vobec nic neviem, zohnal som ale LP JV Azia, tak obcas otvorim a budem sa inspirovat.
Hej ten pocit po vyjdeni z lietadla / alebo letiskovej budovy sa mi tiez velmi paci. Najlepsie je, ze je vsade dost podobny, tak clovek sa velmi rychlo prepne do toho fajn cestovatelskeho rezimu, ak to teda nestihol kvoli slabo odlozenym pracovnym ci domacim starostiam uz skor v lietadle/ach.
Ak niekto vie o nejakych tipoch o Malajzii, tak budem rad ked na ne upozorni.

0 Citovat

Ahoj,

z moji zkusenosti patri mezi nejkrasnejsi mista Malajsie urcite Borneo (výstup na Mt. Kinabalu), Cameron Highlands, ale hlavně nádherné ostrovy Perhentian Kecil a Perhentian Besar. Na Perhentianech je nádherně, skvělá destinace pro potapece at uz jen snorchl a nebo i hloubky.. Za návštěvu určitě stojí i Tioman. Já osobně se při příští návštěvě vyhnu Penangu, Langkawi atd.

DD

0 Citovat

Na Perhentiany jsem se dopravoval takto:

S AirAsia z KL do Kota Bharu - zpáteční letenka stála cca 300CZK !!!
Následně taxík přímo z letiště v Kota Bharu do přístavu Kuala Besut.
Z Kuala Besut speedboat na Perhentiany.

Celkově vyšla zpáteční cesta z KL na Perhentiany na cca 800CZK na osobu.
-------------------------------------------------------------------------------------------
A co se týká samotných Perhentianů, to je ráj na zemi. Ubytování v Mamas challet bylo skromné, ale úplně dostačující. Cca 400CZK za chatku u plaze na jednu noc. Na ostrovech je klid a cisto, ceny nas prekvapily jeste vice nez jsme cekali.. Vse velice levne.

Perhentiany jsou destinaci pro odpocinek a pohodu v prirode.. Nadherne koraly, dzungle ........

DD

0 Citovat

A jeste k tomu Borneu, ja jsem byl na jednodennim vylete na ostruvku Mamutik. Krasny ostruvek dostupny lodkou z Kota Kinabalu. A urcite stoji za to navstivit stanici chovu orangutanu nedaleko Kota Kinabalu.

DD

0 Citovat

Jooo DiVilla já se taky Langkawi určitě vyhnu... jako neřeknu na 2 dny lehárko relaxík a nabrání energie před další cestou... ale dýl jak 4 dny bych tam netrávil... nebo s holkou užít si na těch zapomenutejch plážích brzo ráno to by šlo... jinak nic víc smiley Ale co se týká Malajsie a šetření určitě bych radši preferoval Thajsko jelikož ceny sou tam minimálně dvakrát nižší a to co člověk vidí je dost podobný... a thajky... mhmnhmm... ::DD ale to je jen můj názor smiley každej bere cestování jinak, někdo miluje spaní na letišti (pan Head admin Dave! ), pro někoho je to otřesný zážitek díky kterýmu si koupí radši letenku o 5 tis dráž... někomu to extra nevadí ale když se dá spát na posteli tak to má radši (můj případ smiley)

0 Citovat

Letenky do Malajzie sme nakoniec aj vyuzili, vratili sme sa pred 2 tyzdnami. Vyborne bolo.
Na spominanom Langkawi sme boli 3 noci, a spokojni.

0
19 reakcí